Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Najbardziej wkurzająca jednostka w grze
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Matheo PW
7 maja 2012, 00:17
Nie macie tak podczas gry, że któraś z jednostek w danym zamku szczególnie Was irytuje? Np. Enty, czy drzewce ze swoją powolnością i dużym HP. Albo wampiry. Gdy już poświeciliśmy znaczne siły aby je ubić, a one bezwstydnie się odradzają.

Jakie są wasze typy na najbardziej wkurzającą jednostkę? Możecie podawać przykłady jednostek, które irytują będąc w armii przeciwnika. Jak i te które irytują, gdy My nimi kierujemy.

Najbardziej wpieniającą jednostką w całej grze jak dla mnie jest Harpia i jej ulepszenie. Jak ma ją przeciwnik to denerwuje mnie, że nie można jej zkontratakować, i że trzeba przejść całą planszę żeby ją dopaść. Gdy ja nią kieruje to wkurza mnie, że nie można nią jednocześnie zaatakować i zablokować jednostek strzelających. Często stosuję taką taktykę mając jednostki latające, ale nimi się nie da. Albo podleci, dziabnie i wróci. Albo stanie obok jak głupia i czeka aż ktoś ją zaatakuje heh.

Można by później ankietę dodać ;) Jak już padną jakieś propozycje.

MCaleb PW
7 maja 2012, 01:03
Dwieście pięćdziesiąt sześć. *zgrzyt zębów*

Najbardziej wkurzający typ tematów na forum... Ale dobra, tym razem pozostawię go przy życiu, mimo iż ulubionych/nieulubionych tematów nie trawię.

Zaznaczę jednak, że będę uważnie przypatrywał się temu, co się tu dzieje i posty spamowe (krótkie, praktycznie bez treści czy uzasadnienia) będą kasowane, a postujący je sowicie nagradzani klątwami.

Tyle tytułem wstępu.
Have fun and don't lose your head.
temat: [H3] Najbardziej wkurzająca jednostka w grze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel