Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] ERA - wtyczki, łatki, sprawy ogólne i techniczne
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16

15 listopada 2018, 17:19
Ale to nie mój obrazek - ja tylko przekleiłem 'newsa' :)

29 marca, 17:26
Można odnosić wrażenie, że w temacie ERY niewiele się w ostatnich latach dzieje. Jest to połowiczna prawda - co prawda wychodzą mody co jakiś czas (tak - do Ciebie piję Szamanie:), ale cechuje je pewna hermetyczność i rzadko można je stosować globalnie, pod wszystkie losowe mapy. Ale to tylko pozory, gdyż w Rosji ERA jest wciąż popularna i cały czas powstają nowe skrypty pod wspólną nazwą ERA Scripts RU. Problem był, że wszystkie wiadomości tekstowe były pisane cyrylicą, na rosyjski rynek i nikt sobie głowy nie zawracał translacją. Aż to teraz, w końcu ogarnięto temat i ukończono tłumaczenie w języku brexitu! Oto efekt - ERA Scripts ENG.
Nie miałem okazji jeszcze się z nimi zaznajomić, ale przeklejam parę obrazków reklamowych! Robią wrażenie, prawda?

Szaman PW
30 marca, 18:12
Jest to połowiczna prawda - co prawda wychodzą mody co jakiś czas (tak - do Ciebie piję Szamanie:)

10 Godzin w pracy, a reszta płeć przeciwna zabiera xD Praca trwają a ale to max dwie godzinki w tygodniu:)

A co do skryptów to na ciekawe wyglądają i warte uwagi;)

Szaman PW
20 kwietnia, 17:10
W związku z tym że mam wolne i wyspany jestem... Wreszcie udało mi się przetestować owe skrypty i muszę przyznać że większości są super;)

Szczególnie przypadło mi do gustu wyczerpujące się zapasy w kopalni, ograniczenia bohaterów do trzech na polu bitwy i bohaterowie w garnizonach mogę się uczyć nie wychodząc z miasta.

Największą uwagę tutaj zasługuje "ReMagic". Mod ten naprawia system czarów, niema już spamowania zaklęciami, koszty zaklęć poszły w górę. Haste i slow to zaklęcia 4 poziomu i kosztują od 25-18 pkt many. Autor tego moda jakimś cudem naprawił pech! zaklęcie działa i są tego skutki (obrażenia podzielone przez 2). Inne zaklęcia też zmieniły swoje poziomy i koszty choć w niektórych są tylko zmiany kosmetyczne.

Niestety nie obyło się bez zgrzytów. Kilka skryptów czyni grę nie grywalną lub rozwala jej mechanizmy. np: Zdobywanie doświadczenia jednostek od zabitych jednostek czyli... behemoty coś utłukły na polu bitwy dostają exp, ogry co nic nie utłukły, figę z makiem dostają;)

Niby sprawiedliwy podział, ale z jakiś przyczyn po walce exp wszystkich jednostek jest resetowanie do zera. Więc coś tam jest zepsute.

Inne ciekawe skrypty:
-Hardcore heroes (śmierć bohatera resetuje staty i nauczone zdolności). Uciekający bohater też nie jest od razu dostępny w tawernie.
-Lucky Medic (Na namiot medyka wpływa szczęście, jeśli będzie miał to 3x do wskrzeszonych jednostek).
-Special Magic Arrow (bohatera wykorzystuje całą swoją mane i rzuca magiczny pocisk którego siłą jest zależna od użytej many. Niby fajne ale AI nie potrafi z tego korzystać poprawnie, potrafi zmarnować swoje 300 pkt many na zrzucenie tego w słabe jednostki, co prawda potrafi zadać wtedy 4k obrażeń, ale nadal zaklęcie nie wart swej ceny...)

mrocznymag322 PW
20 kwietnia, 18:02
Super skrypty. U mnie wszystko działa prawidłowo. Mam jedno pytanie. Czy będzie spolszczenie do tej modyfikacji czy raczej nic z tego?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16
temat: [ważne] ERA - wtyczki, łatki, sprawy ogólne i techniczne