Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] ERA - wtyczki, łatki, sprawy ogólne i techniczne
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 15 - 16 - 17

TopFunny525 PW
27 września 2012, 17:32
Rytek:
Trzeba uruchomić plik exe a potem wskazać ścieżkę do gry.

Tak też robiłem, jednak wywalał mi taki cudowny Error :

bziubziubziu:
System Windows nie może odnaleźć pliku "Tools/installmod.exe". Upewnij się, że wpisana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie

To samo się dzieje przy każdym innym modzie który chcę zainstalować. Jednak spróbuję go otworzyć za pomocą WinRara, może to poprawi sytuację...

Edit : Udało się, musiałem tylko plik otworzyć za pomocą WinRara. Dzięki Rytelier :).

Salamandre PW
28 września 2012, 19:10
WoG REVISED MOD added to Era. A must to have, as it fixes all buggy scripts from WoG 3.58 and adds several new.

Infos:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37495&pagenumber=13

Link:
http://bers.heroes35.net/mods/WoG%20Revised.exe

>Sorry, not sure about your tags.

TrithTrithAdded tags especially for you. Tag list (in Polish only, sorry) is here. Have a nice day, sir. ;D


QuiQuiActually, no longer in Polish only.

Rytelier PW
28 września 2012, 19:59
It should have texts in .ert files, because now it is difficult to translate into polish language :)

Salamandre PW
28 września 2012, 20:35
There are only a few extra strings to translate, and changes to zetup01.txt are marked as (NEW) so easy identifiable. Sorry, was difficult to create ert files as it will conflict with main wog.

Anngobalas PW
10 października 2012, 17:25
Witam.

Mam problem z uruchomieniem Ery. Ściągnąłem najnowszą, zainstalowałem na czystego SoD, lecz ilekroć próbuję ją uruchomić, tylekroć nie chce ona zadziałać, tylko pokazuje błąd:

Assert violation in file
"D:\Soft\Programming\Delphi\Source\SRCUnits\_OLDER_\GameExt.pas"
on line 407
Error at address: $546F94D

System mam W7 Ultimate 64-bit. Co należałoby skonfigurować, bo walczę i wymyślić nie mogę?

***

Przepraszam Was, ale po napisaniu mego poprzedniego posta zaczęło działać. Dziwne, bo nic nie zrobiłem, a przynajmniej tak mi się wydaje. W każdym razie podtrzymuję swe pytanie. Na forum Heroes Community ludzie mieli ten sam problem, może więc warto i tutaj poświęcić mu uwagę. Co w takiej sytuacji nawala?

Rytelier PW
10 października 2012, 17:38
Mi ten problem minął, kiedy włączałem grę jako administrator.

Szalony ogr PW
13 października 2012, 09:18
Jedno zasadnicze pytanie: GDZIE instalować ERĘ?

Do nowego folderu utworzonego w folderze Heroesów, czy bezpośrednio do folderu Heroes?

Która ścieżka jest prawidłowa?

C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III\ERA

C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III

TopFunny525 PW
13 października 2012, 09:41
Opcja numer 2 i pamiętaj, Era ma w sobie WoGA, więc musisz mieć czystego SoDA.

Szalony ogr PW
13 października 2012, 10:05
Jest taki cudowny problem:

WoG się nie włącza. Klikam ikonę Era II i nic się nie dzieje...

Taki problem nie występuje, gdy uruchamiam SoD.

PS. I niech ktoś to przetłumaczy na angielski (Wiadomo, dla kogo).

TopFunny525 PW
13 października 2012, 10:28
AD.1 : Zmień na "uruchamianie w systemie Windows XP", może to coś pomoże (jeśli masz nowsze systemy) + Uruchamiaj jako Administrator.

AD.2 : Spolszczenie zostało już skonwertowane przez Ryteliera (patrz 1 post -_-").

Szalony ogr PW
13 października 2012, 10:46
Ja MAM Windows XP. Po prostu po uruchomieniu WoGa przez ułamek sekundy coś się ładuje, a potem nic...

Anngobalas PW
14 października 2012, 17:25
Gdy instalowałem Erę Comodo wykrywał w niej wirusa:

C:\Program Files(x86)\HEROES3\Death\Mods\WoG\angell.dll

Rozumiem, że nie należy się tym przejmować? Nie byłem pewien czy nie spowoduje to błędów i przywróciłem ten plik.

Bluearga PW
14 października 2012, 19:36
ERA i WoG działają podobnie jak wirusy(podmieniają niektóre pliki bez zgody użytkownika) dlatego niektóre antyvirusy mogą uważać je za zagrożenie.

Warmonger PW
14 października 2012, 21:55
Powiedziałbym raczej, że sama zasada działania programu (w szczególności WoGa) przypomina wirus. Nie byłoby to najgorsze, gdyby nie fakt, że na niektórych forach proponowanym rozwiązaniem jest wyłączenie antywirusa :P Odradzam takie próby.

Bluearga PW
14 października 2012, 22:10
Z tego co widzę to chyba tylko COMODO i pewnie Avira(bo ona widzi wirusa w samym sobie :p) wykrywają WoG jako wirusa. Sama mam AVG i jakoś nigdy nie miał problemów.

W sumie to wina bardziej leży po stronie producentów anyvirów niż tych którzy zrobili WoG. Kiedyś, jak AVG był nowym antyvirem, to też świrował i potrafił blokować systemowe procesy, przez co zawieszał system(musiałam go konfigurować przez tryb awaryjny, bo na zwykłym nie było szans, bo od razu wieszał komputer po uruchomieniu), blokował też niektóre gry(np. LoL, ParaWorld), a teraz działa bardzo sprawnie i nie cyrkuje tak jak kiedyś.

A COMODO to mało popularny antyvir i nie polecam. Mamy go u nas w szkole i też mi blokował właśnie WoGa, więc go wyłączyłam i... Nie idzie go włączyć z powrotem. I teraz jeden komputer w pracowni ma wyłączoną ochronę, ale cicho, na razie się nie skapnęli :P

Szalony ogr PW
21 października 2012, 18:23
Well... Mam taki cudowny błąd opisany wyżej, ale opiszę go jeszcze raz. Uruchamiam WoGa (z Ery oczywiście) z pliku C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III\h3era.exe i... nic.

Mam WinXP i uruchamiam jako Admin.

W Plugin manager mam włączone opcje

artefact merchant fix.dll
buttons.dll
remove exe protection.bin
ai sod radius.bin
dl buttons fix.bin
enable next hero button.bin
enable town info.bin
fix towers damage.bin
mp3 44khz patch.bin
no erm he f redraw.bin
no erm ow r redraw.bin
no erm scripts turning off.bin
no memory and hdd cheks.bin
no multiplayer notes.bin
remove black screens.bin
skeleton transformer fix.bin
zvslib.bin

Proszę o pomoc pliss... W takie wnerwiające mieć na kompie WoGa, a móc grać tylko w Sod :(((

Rytelier PW
21 października 2012, 19:55
Może jakaś modyfikacja coś zepsuła.

Szalony ogr PW
21 października 2012, 20:10
Nie instalowałem modyfikacji... Ani spolszczenia, ani innych rzeczy. Oczywiście instalowałem na czystego SoDa.

----------------------------------
Dobra, nie potrzeba mi już pomocy. Przerzuciłem się z powrotem na (jak to określił TopFunny) "prehistorycznego Woga 3.58f."

Archol PW
23 października 2012, 14:40
Szalony Ogrze reinstalacja Heroesów i Ery powinna pomóc miałem ten sam problem,jezeli to coś znaczy zainstalowałem omijając program files czyli D:\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja .Teraz działa jak trzeba;)

bolinio3 PW
16 grudnia 2012, 13:51
Osttanie pytanie nie na temat czym sie rozni era od woga lub co to jest ta ERA?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 15 - 16 - 17
temat: [ważne] ERA - wtyczki, łatki, sprawy ogólne i techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel