Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8

Alamar PW
26 czerwca 2010, 15:14
Może jeszcze napiszesz Trith'cie?

RabicanRabicanMówiłeś coś, al-Amarze? :P

Trith PW
26 czerwca 2010, 16:48
Ło żesz! Rzeczywiście! Nie no, znowu zgubiłem głowę! Przepraszam, te wakacje jakoś mi nie służą...

noname PW
4 lipca 2010, 12:17
Ja sobie tu trafiłem może tydzień temu...szukałem map do HoMM3 i jakiś różnych pierdół takie tam dosboxy i mody najróżniejsze czy patche...Najpierw trafiłem do Krypty Behemota a potem do jaskini i w końcu tutaj ...

Lord_Harmondale PW
23 lipca 2010, 13:45
Poprzez Google, szukając patcha XP do serii M&M.

SubArrin PW
26 lipca 2010, 18:33
Wklepałem adres w przeglądarkę...
Założyłem nowe konto, bo po wielu zmianach systemu tymczasowo straciłem dostęp do hasła starego konta, a chciałem widzieć co przeczytałem, a co nie :)
Firefox pamięta hasła więc miałem jakieś losowe i nigdy nie zmieniłem.

Przynajmniej mam nick, którego używam gdzie indziej, a który powstał po założeniu pierwszego konta w Grocie.

Wcześniej wołali na mnie Goldenraz ;) (chociaż nie zagwarantuję wam tego teraz).

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 14:12
Trafiłem na stronę nie przez przypadek. Gdy miałem pierwsze styczności z modami do heroesa wszedłem na link do kwasowej groty. Zobaczyłem że tutaj dużo się dzieje na temat serii might and magic którą bardzo cenię i tak oto postanowiłem się zarejestrować.

Matheo PW
20 lutego 2012, 00:57
Długo błąkałem się po świecie szukając bratnich dusz.. Ludzi, Elfów, Krasnoludów, Demonów Smoków;). Kogokolwiek, kto byłby tak samo zafascynowany wszystkim co dotyczy HoMM. Najpierw zaszedłem do Tawerny. Wychyliłem kilka kufli korzennego piwa, wdałem się w kilka rozmów, ale nie znalazłem tam tego czego szukałem... Opuściłem więc Tawernę, znów wdając się w tułaczkę. Chyba każdy samotnik w końcu chwyta za pióro, by opisać to co kłębi mu się w głowie. Tak też uczyniłem.. Lecz potrzebowałem kilku informacji, by móc kontynuować swe dzieło. Gdy rozpytywałem o pożądane przypowieści i legendy, natrafiłem na informacje o pewnym smoku.. Postanowiłem zajrzeć do jego legowiska. Dostrzegłem że zgromadził On wokół siebie wszelkiej maści istoty, które okazały się żywić podobne do moich zainteresowania. Znalazłem też odpowiedzi na kilka z wielu nurtujących mnie pytań. Powitano mnie całkiem przyjemnie, z humorem ;) Później jednak przekonałem się o dość chłodnym podejściu wielu grotowiczów. Jednak nie ma się co dziwić ;) To w końcu nie kucykolandia tylko zimna, ciemna i przesiąknieta kwasem Grota :)

Pozdrawiam Waszą Kwasowość, wszystkich Strażników i wszelkie stwory wałęsające się po Grocie.

Armiwart PW
17 kwietnia 2012, 13:40
Mój znajomy fandor510 polecił mi Kwasową Grotę. Jestem mu za to bardzo wdzięczny, bo mam okazję dowiedzieć się wielu rzeczy o HoMM.

Lwie Serce PW
30 października 2012, 20:24
Ja na Kwasową Grotę wchodzę już wiele lat ale dopiero dziś się zarejestrowałem, po prostu bardzo lubię serię MM i Heroes.

gamera 1965 PW
6 czerwca 2013, 22:05
Azaliż gdy byłem mały grałem u kuzyna w heroes 3. Po latach znowu zacząłem w nią grać i szukałem stron poświęconych tej serii i tak pewnego dnia włócząc się po bezdrożach internetu znalazłem Grotę. Przez 3 lata byłem biernym obserwatorem aż postanowiłem zmienić ten stan rzeczy.

Grakus PW
19 czerwca 2013, 13:51
Ja odnalazłem to zacne miejsce kiedy grając w Duel of Champions pomyślałem sobie, jakie w ogóle są w tej grze karty. Wszedłem w święte miejsce zamieszkania wujka Google, i odnalazłem grotę. Na początku tylko oglądałem posty, ale kierowany chęcią powtrącania się w życie groty, założyłem konto :). A tak w ogóle, to po ile jest to piwo po 5 sztuk złota?

Garett PW
19 czerwca 2013, 14:05
Jedną z moich pierwszych gier było Might&Magic VIII w które grałem u kuzynów.Kupiłem sobie tą zacną grę i przeszedłem ją.Heroes poznałem trochę później.Szukałem informacji o fabule pierwszych części i tak oto zawędrowałem to tej tajemniczej części świata gdzie w smoczej grocie oblanej zewsząd kwasem stykają się 2 uniwersa mocy i magii.

Felek PW
8 lipca 2013, 11:34
HoMM od siostry, Grota od wujka Gogla chyba jako prezent :) Szukałem informacji o innych częściach HoMM i MM. Pierwsze 3 wyniki: Tawerna, Jaskinia Behemota, Kwasowa Grota. Wszedłem na Tawernę i mi się nie spodobała za bardzo, Jaskinia Behemota spoko ale Kwasowa Grota mi się najbardziej spodobała.

Edytowany 24 sierpnia o 11.38

Sheltem PW
6 sierpnia 2013, 10:13
Do Kwasowej Groty trafiłem tak jak do Świata Xeen,uciekałem przed Corakiem...
A tak na serio to wchodzę tutaj od kilku lat ponieważ szukałem spolszczenia do Might&Magic 6.W Grocie znalazłem temat o pracach nad spolszczeniem gry i później śledziłem go aż do udostępnienia finalnej wersji.A tak to zaglądałem tu od czasu do czasu spojrzeć na newsy i czy nie ma czegoś ciekawego na forum ponieważ uważam że to najlepsza polska strona o tematyce Might&Magic.

Xelacient PW
6 sierpnia 2013, 17:03
A ja do Groty trafiłem szukając informacji o mającym niedługo wyjść HoMM V.

Już wtedy byłem fanem HoMM III, ale dopiero przeglądając kolejne działy i forum uświadomiłem jak bardzo jest to atrakcyjne universum. No i dzięki niej poznałem WoG-a. Z czasem czytając posty na forum coraz bardziej wsiąkałem w klimat Groty i po jakimś roku czytania postów się zarejestrowałem, później było z górki.

Thiudana PW
21 sierpnia 2013, 19:47
Pewnego razu z nudów zapragnęłam się czegoś więcej dowiedzieć o sadze HoMM. Trafiłam do Groty... spodobało mi się, odwiedzałam to miejsce jakiś czas,i tak mi to spasiło że postanowiłam opuścić lochy i skierować się do Groty. Tym razem już na zawsze;)Mieszkam tu zadowolona i niczego nie żałuję:)

Lunkier PW
23 sierpnia 2013, 23:51
Generalnie rzecz biorąc - dość zwyczajnie.

Parę lat temu pewna osoba poleciła mi całkiem znaną i ciekawą serię Heroes Of Might and Magic. Z własnej ciekawości postanowiłem zagrać w którąś z części (dokładniej - trójkę) i sprawdzić, czy pozytywne opinie ludzi o rzeczonej serii są słuszne.

...I tak, sprawdziło się. Zacząłem grać, moje zainteresowanie wzrastało, później zaś zacząłem szukać forów o tej tematyce. W zasadzie to prosta historia - znalazłem Kwasową Grotę, i po pewnym czasie obserwacji tutejszych tematów i newsów zarejestrowałem się. Zauważywszy, że panuje to porządek, dobra atmosfera, postanowiłem wpadać tu częściej w poszukiwaniu interesujących wieści.

W tematach udzielam się sporadycznie, wszystko zależy od dostępnego czasu i chęci do pisania. Aczkolwiek, z biegiem czasu wszystko może się zmienić.

Rabican PW
24 sierpnia 2013, 03:44
Pozostaje mi mieć nadzieję, że będziesz bardziej aktywny, bo ładnie piszesz :P Z drugiej strony, jesteś fanem kucyków... meh :P

QuiQuiTu nie ma żadnych kucyków ;P.


Lili The Dragon PW
27 lutego 2014, 21:44
Trafienie do Groty nie będzie u mnie oryginalne. Portal kojarzyłam od dawna, ale dopiero teraz moje zainteresowanie Heroes 3 oraz 6 powróciło toteż uznałam że warto się zarejestrować nie tylko czytać forum czy artykuły jako nieznajomy.

Przygodę z Heroes 3 zaczęłam od angielskiej wersji w roku 2000 jako dzieciak, ale uważam że szło mi całkiem dobrze. Razem z przyjaciółką polowałyśmy na gracza SI o którym pieszczotliwie mówiłyśmy "szaruś'' (od koloru) i czasem udawało się nam go rozgromić.

Niestety nic nowego o świecie M&M nie mogę wnieść na forum, bo moja wiedza w tej materii jest szczątkowa. Chętnie za to pomówię, podyskutuje o grach MMO (i nie tylko) oraz literaturze fantasy.


Lili

Tarnoob PW
1 marca 2014, 02:37
To jest mocium Pani wielki honor móc poznać gracza – lub graczkę, jeśli tak sobie życzysz – który grał w prak­tycz­nie premierową, oryginalną wersję gry i to już tak dawno.

Chylę czoła chyli czoła i życzę miłego, kwasowego popytu w grocie… Szczęście w nieszczęściu, że nie mu­sisz się martwić o zahaczenie gdzieś głową ani o ochronę pomników przyrody, jak w innych podobnych miej­s­cach. Nie mamy stalagmitów, bo kwas zamiast budować, wyżera dziury w podłodze. ^.^
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel