Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Sandro17 PW
16 października 2009, 18:55
Zależy kiedy.Ja najbardziej lubię jak każdy gada o czymś innym

ziomal121 PW
19 października 2009, 21:16
Tak na ogół zdanie pisze się z WIELKIEJ litery.;]

Thomassi PW
8 grudnia 2009, 15:22
Jest to mój pierwszy post, pragnę więc powitać wszystkich Jaskiniowców i Grotołazów (:
Do Groty trafiłem kilka dni temu, szukając w gOOglach WOGa do pobrania. Gdy juz zdobyłem co chiałem, postanowiłem rozejrzeć się po Grocie i stwierdziłem, że warto zatrzymać się tu na dłużej :)

Mitabrin PW
8 grudnia 2009, 15:58
Pomyszkuj po komnacie WoG, wierz mi, że posiadamy do niego tyle "przydaśków" i użytków, że można się nim bawić latami bez obawy o nudę. :3

Irhak PW
11 grudnia 2009, 18:10
Ja szukalem czegoś o MM 9. Potem chyba dostałem w głowę...
Musiałem zostać... ;)

Mitabrin PW
11 grudnia 2009, 18:20
Będę pierwszym, który ciebie powita.
Btw. Troszkę dziwne, nie przypominam sobie jakiejś komnaty o MM9 (nie licząc tej małej podstrony...).

Irhak PW
11 grudnia 2009, 18:32
Właśnie o nią mi chodziło. Na niej był link do materiałów, które potrzebowałem.

MrShadow PW
17 grudnia 2009, 14:51
Witam.

Jak trafiłem do tego zacnego miejsca? Chciałem znaleźć jakąś fanowską stronę HoM&M, znalazłem tę. Teraz rozglądam się za tematem "Nasze mapy" (o ile taki istnieje), żeby w przyszłości wstawić mój obecny projekt. Cieszę się że strona nie jest wymarła, widzę są posty nawet z tego tygodnia.

Pozdrawiam Was
MrShadow

Mitabrin PW
17 grudnia 2009, 15:28
Strona wymarła nie jest, wiele osób wchodzi tu codziennie. Jednak ze względu, że forum istnieje chyba od 2004 roku, to już z 90% ciekawych tematów do dyskusji zostało "przebębnionych".

Co do map, to muszę stwierdzić, że takiego tematu w komnacie poświęconej właściwej serii Homm nie znalazłem. Wprawdzie znalazłem kilka ciekawych WoGowych map, ale takich normalnych to nie...

Byłbym zapomniał - Witaj pośród grotowiczów.

Swaróg PW
26 lutego 2010, 12:19
Witam wszystkich.
Ja trafiłem przez przypadek. Szukałem czegoś w sieci o M&M. O ile seria HoM&M jest
ciągle żywa, to wydawało mi się, że M&M jest już niestety martwym tworem.
Okazało się, że nie i chwała Grocie za to. Uwielbiam te gry. Lata mijają, a ja
co roku muszę jeszcze raz przejść przynajmniej ze dwie części tej sagi. To wzorzec
cRPG, z którego powinno się brać przykład i uczyć.
Szkoda tylko, że M&M nigdy nie miało u nas w kraju dobrej prasy. Z tego co pamiętam tylko nieodżałowany "Świat Gier Komputerowych" zawsze wystawiał M&M wysokie noty. Reszta prasy opisywała gry jako długie, nudne i staromodne.

Alamar PW
26 lutego 2010, 13:24
Hmm... pamiętam recenzję MM6 w Gamblerze i na pewno nie była ta gra opisana jako nudna i staromodna. :P

Swaróg PW
26 lutego 2010, 14:28
Nie przeczę. Tylko, że M&M6 była ostatnią grą, która dostała sensowne oceny.
Proszę sobie przypomnieć recenzję M&M7 w "Grach Komputerowych" z dopiskiem w stopce - "tylko dla maniaków serii".
Mam zresztą uzbierane wszystkie artykuły z polskiej prasy. Obraz nie jest zbyt budujący.

Alamar PW
26 lutego 2010, 14:36
Kwestia "zauroczenia" FF7 i BG przez recenzentów. Zobaczyli te gry i automatycznie wszystko do nich przyrównywali (a przynajmniej większość recenzentów), a że MM-ki (oraz Wizardry i Wizards and Warriors) miały inne podejście do drużyny jak i rozgrywki...

Mitabrin PW
26 lutego 2010, 14:49
Witaj Swarogu, jak zwykle z przyjemnością przywitam nowego przybysza. :)

Swaróg PW
26 lutego 2010, 15:30
Dziękuję. Zagoszczę tu chyba na dłużej. Dodam, że serię Wizardry też darzę wielkim szacunkiem. Mam też ogromną słabość do gier "Lands Of Lore". Dziwna to seria, ale również z pomysłowo skonstruowanym światem i świetnie opowiedzianą historią.

OGARexs PW
5 czerwca 2010, 18:17
ja tu dostałwm się tu gdy czytałem na wikipedi artykół o WoGu. chciałem znaleś "coś więcej" i jakieś grafiki. kliknołem na link przkierowójący
do KG no i jestem

filusfilusCieszymy się bardzo, ale może łaskawie zaczniesz pisać po polsku, a nie po polskiemu...


AmiDaDeer PW
5 czerwca 2010, 21:30
<langłidż mode=po polskiemu>witqm sedecznie naszego pszybysza. mam nadzieje ze zgościsz tu na stałe</langłidż>

BTW - mógłby ktoś coś zrobić z avatarem MrShadowa?

f!eldf!eldChyba ktoś spełnił Twoje życzenie.

Gandalf PW
26 czerwca 2010, 11:33
Do Kwasowej Groty dostałem się z Jaskini Behemota.
Szukałem jakiejś fajnej stronki o HoM&M i M&M, więc wpisałem "Heroes 5" w Google, i pierwszym linkiem była Jaskinia Behemota. A potem w Jaskini zobaczyłem napis "Odwiedź naszego sojusznika Kwasową Grotę" i tak się tu znalazłem :].

Trith PW
26 czerwca 2010, 14:41
Zanim przywitam, tylko taka mała informacja... Jeśli interesuję cię głównie H5, to tu wiele ciekawego o tu nie znajdziesz, gdyż kwestia tej gry jest tu poruszana rzadziej niż nawet HoMM4. Ale jeśli interesują cię/chciałbyś się czegoś dowiedzieć o starszych grach spod znaku Mocy i Magii to jednak znalazłeś dobre miejsce, ponieważ ta strona jest przepełniona różnymi ciekawostkami o serii, mamy tu sporo... że się tak wyrażę "atrakcji dla zwiedzających", a o radosnej twórczości fanów nawet nie wspominając.

A teraz oficjalnie.

W imieniu całej Kwasowej Groty witam cię bardzo uprzejmie i życzę miłego pobytu.

Mitabrin PW
26 czerwca 2010, 15:07
Trithcie, jak jest napisane w profilu Gandalfa, to jego pierwszy post pojawił się dziewiątego września 2009. roku... ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: Jak trafiłem/trafiłam do Kwasowej Groty?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel