Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 12 - 13 - 14

Irhak PW
10 czerwca 2012, 20:05
Cytat:
Bo zostaną natychmiastowo ocenzurowane.
E tam... co najwyżej 1... lub 2 :P

Fandor PW
11 czerwca 2012, 11:33
Jestem pewnie jednym z młodszych użytkowników forum, chociaż jak większość osób mówi "za starym na kreskówki", oglądam anime, kreskówki i nie wstydze się tego, jednak jak bym takie coś oglądał to bym nie zakładał wątku na takim forum.
Tutaj macie jedyną wersje którą chłopcy mogą tolerować:
http://www.youtube.com/watch?v=8Q3PCrYLTlQ&feature=plcp

AmiDaDeer PW
11 czerwca 2012, 15:57
Akurat ten filmik ma mniej wspólnego z grotowym klimatem niż oryginalny serial...

OGARexs PW
11 czerwca 2012, 18:52
Dzień dobry, cześć i czołem! Spytacie skąd się to wzięło -> [To coś] <- Ale się na serio pytam! SKĄD SIĘ WZIĄŁ SKUCYKOWANY ALAMAR NA MOIM DYSKU!

EDIT: Odpowiedzi dlaczego NIE POWINNO SIĘ jeść zombi KA-BOOM

Alamar PW
11 czerwca 2012, 20:45
Cytat:
Diamond Tiara - Alamar
Jak zwykle pudło, to powyżej zresztą także.

Mitabrin PW
11 czerwca 2012, 21:33
Mi osobiście bardziej przypominasz Rarity... ewentualnie Pinkie Pie. :3
pozdrawiam Rabbiego

Tilogour PW
12 czerwca 2012, 07:07
Acid Dragon:
Skoro już ten temat istnieje to weźcie mie wytłumaczcie - dlaczego dorośli faceci (i to własnie ta grupa!) tak bardzo zafascynowali się marką słodziutkich kucyków przeznaczoną dla małych dziewczynek?


Bo słodkie kuce o jaskrawych kolorkach są idealną odtrutką na tą szarą i czasami bardzo smutną rzeczywistość. Dlatego również tak dużo osób z depresją ogląda tę kreskówkę. To po prostu pomaga. (Wiadomo, że to nie jest to uniwersalny środek na wszystko, ale wykonanie stawia tę pozycję na bardzo wysokim poziomie pod tym względem.)
Ludziom z depresją, czy traumą to naprawdę pomaga. Lauren Faust dostała pełno listów od osób, którzy dzięki tej kreskówce wyleczyli się z depresji/którym to pomogło w leczeniu.
Może podasz jakiś kontrargument smoku? Wolałbyś nafaszerować każdego lekami?
To nie zawsze jest pomocne.
Chyba, że pisząc: marką słodziutkich kucyków, chodzi Ci o kupowanie zabawek etc.
To po prostu mania, jak każda inna : )

Irhak PW
12 czerwca 2012, 11:02
Cytat:
Bo słodkie kuce o jaskrawych kolorkach są idealną odtrutką na tą szarą i czasami bardzo smutną rzeczywistość.
Równie dobrze taką odtrutką może być np. Sailor Moon, Naruto, Yu-Gi-Oh, Avatar (Legenda Aanga i Legenda Korry) czy choćby Pokemon albo Digimon. Wszystkie wymienione przeze mnie kreskówki/anime mają bardzo dużą popularność i oglądalność.

Dlaczego więc akurat MLP ma taką sławę? :P

Tilogour PW
12 czerwca 2012, 15:25
1.Niech sobię przypomnę...ile piosenek poprawiających humor pamiętam z pokemonów, czy yu-gi-oh, albo Digimonów....ano tak ..ZERO! Może te z openingu ewentualnie. (Avatara i Sailor Moon nie oglądałem, ale widziałem część Sailor Moon w recenzji)
2. Sława.
Tak jak już wspomniałem:
Piosenki i BGM.
Nawiązania (do różnych filmów etc.).
Czas w którym pojawiła się ta kreskówka i początkowo bardzo nieprzychylne recenzje (ludzie zapewne z ciekawości chcieli to zobaczyć).
Szok! (Że kreskówka dla dziewczynek ma w sobie nie tylko cukier, ale również ciekawe, rozbudowane postacie. Zresztą uważam, że kreska jest przyjemna w odbiorze : p)

Sailor Moon (wnioskuję po urywkach z recenzji), Naruto, Yu-Gi-Oh, Pokemon albo Digimon, to jednak przeważnie bicie się po łbach w ten, czy inny sposób.
(Zresztą pokemony swoją lata popularności mają już za sobą.)
W kucach jest to raczej ograniczone - z pewnością jest tego mniej, niż w wyżej wymienionych kreskówkach.
Humor (nie chce mi się tłumaczyć).
Jakoś nie pamiętam, żebym śmiał się podczas oglądania pokemonów/digimonów/Yu-Gi-Oh (no dobra. Tego serialu mało oglądałem)(może nie mój typ humoru?)
Edit: Poprawiłem literówkę : )

AmiDaDeer PW
12 czerwca 2012, 15:57
Irhak:
Dlaczego więc akurat MLP ma taką sławę? :P
Bo jest bardziej uniwersalne? :P

Mitabrin PW
12 czerwca 2012, 17:19
Cytat:
to jednak przeważnie bicie się po łbach w ten, czy inny sposób.

Well... pamiętam, że Atomówki też miały identyczną wręcz kreskę, robiły wrażenie produktu skierowanego dla dziewczynek i w znacznej mierze odcinki opierały się na mordobiciu... A jednak serial zyskał taką sławę, że nie tylko trwał kilka sezonów i miał wersję filmową, ale i zrobiono nawet spin-off w postaci anime...

Cytat:
Czas w którym pojawiła się ta kreskówka i początkowo bardzo nieprzychylne recenzje

O ile mnie pamięć nie myli, to jednym z powodów, przez który kucyki zaczęły się pojawiać na 4chanie, to właśnie pozytywna recenzja serialu, która się pojawiła się na jakimś portalu internetowym (nie pamiętam już co to było... dawno o tym czytałem).


Ogólnie twoje argumenty mają sens, jednakże z powodu braku dowodów na ich poparcie robią wrażenie najzwyklejszych domysłów... tym bardziej, że moja depresja ma się dobrze. ;)

Alistair PW
12 czerwca 2012, 17:33
Jak dla mnie to takie bajki mają dziwną moc przyciągania, która chyba polega jedynie na tym, że w człowieku dziecko zostaje do końca życia. Sam oglądałem Atomówki, choć wolę poważniejsze kreskówki jak choćby Batmana. Niektóre bajki na Cartoon Network tak porażają swoją głupotą, że też są w stanie przykuć do telewizora, choć za część z nich zakopałbym twórców w mrowisku na żywca. Tu też nie mam zielonego pojęcia dlaczego niektóre z nich mi się podobają, a drugie nie, choć głupotą dorównują sobie nawzajem.

Alamar PW
12 czerwca 2012, 19:15
Cytat:
Dlaczego więc akurat MLP ma taką sławę? :P
Moda :P

Tilogour PW
12 czerwca 2012, 19:46
Zatem dlaczego jest modne? ;>
Swoją drogą. Mało moich znajomych to ogląda, nikt mi nie polecał. Zainteresowałem się sam kiedyś... w zasadzie nie wiem dlaczego. Może to przez recenzję CR?
BTW: Atomówki również uwielbiałem. Chyba na równi z Dexter's Lab.

Mitabrin:
tym bardziej, że moja depresja ma się dobrze
Napisałem bardziej, że pomaga, a nie leczy ( Zresztą zapewne nie każdemu). Nie wiem, czy "leczenie" w ten sposób nie było by przypadkiem maskowaniem problemu.
(ciach. Kto szybki ten poczytał. Trolololo ;>)
Co do konkretnych dowodów. Jak poszukam nieco i uda mi się je znaleźć, to z pewnością je podam : )
Wywiad z Lauren Faust można znaleźć na EqD, ale nie wiem, czy można to uznać za dowód... (w końcu ktoś może napisać "cool story sis" jako komentarz do wywiadu)
Swoją drogą. Może to chodzi o tę kreskę? :D Może to przez nią takie kreskówki (atomówki, kuce) są popularne. To chyba jest ten magiczny składnik.
Ew. Lauren Faust nim jest : )
A tak w ogóle, co do ankiety: Angel! : )

Cheshire PW
13 czerwca 2012, 20:06
Może będę czepialski, ale tytuł ankiety brzmi: "Który kucyk jest najfajniejszy", a w możliwych opcjach do wyboru jest Spike, który nie jest kucykiem tylko smokiem. No i dlaczego Pinkie Pie się powtarza, a brakuje takich ważnych postaci jak Twilight Sparkle, Rarity, Applejack, Fluttershy, Luna i Celestia?

Kergren PW
13 czerwca 2012, 21:08
Zapomniałeś o Derpy Hooves! :P

AmiDaDeer PW
13 czerwca 2012, 21:53
Ta ankieta... No cóż, nie traktujcie jej zbyt poważnie, dobrze? :P

Cheshire PW
13 czerwca 2012, 22:50
Wpadł mi do główki dziwny pomysł. Co myślicie o alicornach w Heroesach? Połączenie lotu pegaza z oślepieniem i siłą jednorożca daje mocną jednostkę.

Alamar PW
13 czerwca 2012, 22:59
A czemu z rogu jednorożca (bo to oznacza właśnie "alicorn") chcesz robić jednostkę? Zaś latający jednorożec, to pegaz.

Cheshire PW
13 czerwca 2012, 23:15
Alicorn to połączenie jednorożca z pegazem, a przynajmniej tak jest to określane przez fandom My Little Pony. A pegaz to nie jest latający jednorożec, tylko latający koń.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel