Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14

TopFunny525 PW
22 października 2012, 17:45
Raczej to drugie :). Poczekam, aż odcinku pojawią się na YT, dopiero wtedy zacznę oglądać... Uno, że nie mam dostępu do kanału, gdzie lecą poniasy, dos, że na YT mi się lepiej ogląda :P.

Cheers! :>

Mosqua PW
22 października 2012, 18:59
Królewski ślub został przetłumaczony na polski w YT w ciągu jakiś 20 minut? Pobranie ponad 40 minutowego odcinka trwało u mnie 8 godzin, a pobieranie zaczęłam jakieś 5 godzin po umieszczeniu wersji, gdzie są ludzkie napisy. Sprawdzając transfer po 48 godzinach od umieszczenia - dalej muliło, chociaż nie tak.

A ja włączę pobieranie, jak tylko znajdę.

Zu PW
25 października 2012, 16:07
Mam takie pytanko, czy rozważał ktoś może zrobienie wersji Arcomage z kucami? Bo przyznam, że rozważam zabranie się za taki projekt, tylko nie do końca mam pomysł jak przełożyć koncepcję wież i surowców na FiM, żeby to zachowało jakiś sens z punktu widzenia serialu. (W oryginalnym Arcomage jest to niby bitwa dwóch magów prowadzących armie i budujących swoje wieże-twierdze, a w FiM czegoś takiego raczej nie ma. W każdym razie nie jeśli chcesz użyć postaci z serialu i nadal zachować sens.)

Mitabrin PW
25 października 2012, 17:14
Cytat:
a w FiM czegoś takiego raczej nie ma

nie ma... jeszcze...

Chung PW
25 października 2012, 19:42
Zrobić HOMM w wersji MLP lub Elsworda, albo innych gier.

AmiDaDeer PW
26 października 2012, 18:47
Zrób. Jeszcze ludzi uszczęśliwisz.

Mitabrin PW
26 października 2012, 19:45
Akurat ty Chungu powinieneś książkę napisać... Z samej ciekawości bym to przeczytał modląc się, by nagłe i zupełnie nieprzewidywalne zwroty akcji nie doprowadziły mnie do zawału.

@down
Widocznie ty też za mało tych fanfików przeczytałeś, bo nie umiesz zauważyć podstawowych środków literackich. :)

Xelacient PW
26 października 2012, 20:11
Mitabrin, to za mało fanfików z ponyversum czytasz, ja już jako "wyjadacz-weteran" jestem przyzwyczajonych do takich zadym, zwrotów akcji, odpałów i dziwnych wizji, że moje serce wszytko wytrzyma.

Jesli chodzi o Arcomage... to "Talizmana" już przerobili i kilka innych planszówek pewnie też... z karcianek to "Drinking is magic".

A jeśli chodzi o mody i tak dalej... to wciąż uważam, że lepiej już się brać za animację we flashu... wysiłek podobny, atencja większa.

Chung PW
27 października 2012, 13:37
Czytałem fan fiki z forum mlppolska.pl

Rabican PW
27 października 2012, 21:21
Chung, byłeś już w tej kwestii upominany: wiele z Twoich wypowiedzi łamie Konstytucję Kwasowej Groty (punkt II.1.b.). Niniejszym ostrzegam Cię po raz ostatni. Jeżeli nie zmienisz swojego postępowania, zostanie na Ciebie rzucona klątwa.

Agon PW
27 października 2012, 22:46
Zamiana w kamień w tym wypadku nic nie da - Chung to nie Discord, jego to nie powstrzyma :D

Ban->multi->ban->multi... syzyfowa praca xD

Rabican PW
27 października 2012, 23:26
Agonie, jeżeli masz dowody, że Chung łamie Konstytucję, proszę Cię o wniesienie oskarżenia w Sądzie lub przekazanie ich drogą prywatną władzom Groty, najlepiej Acidowi. Powyższa wypowiedź jest niezgodna z Konstytucją (punkty II.1.a. oraz II.4.b.); za pisanie kolejnych utrzymanych w podobnym tonie możesz zostać ukarany klątwą.

Chung PW
30 października 2012, 16:51
Hehe teraz wieczorem lecą Sezon 2 MLP w wersji Dubbing Pl normalnie słowa + to co robią = rozbawiło mnie. Normalnie śmieszne, ale dalej fajna dla mnie ta kreskówka/bajka.

Zawsze i 19:50 lub 19:55 zależy od dnia na Minimini +

Dzis ma byc ODC.3 Sezonu 2.

Xelacient PW
30 października 2012, 22:39
Weź mi o tym nie przypominaj, stado w Łodzi zorganizowało z tej okazji domówkę(no wiecie: wino, mężczyźni, śpiew) mu tu się wszyscy nakręcamy na "Canterlot Wedding" a tu... 2 ostatnie odcinki 1 sezonu (stare) i 4 pierwsze drugiego (nowe), w sumie za bardzo nie narzekaliśmy, ale na kanale minimini poszedł od zawiedzionych rodziców taki shitstorm, że bitwa o Canterlot może sie przy nim schować(prawdopodobnie wyłączali telewizory po dwóch pierwszych i nie zauważyli, ze poszły także nowe).

Najpiękniejszy był post, w który zapoczątkowany był pytaniem: "Jak myślicie jaka uroczystość dzisiaj czeka kucyki?", no to rodzice się nakręcają, "że ślub kucyków!", a w końcu jeden brony pisze "Nightmare night do cholery".

TopFunny525 PW
7 listopada 2012, 22:50
Ten kto widział to widział, ten kto nie widział to teraz będzie widział :P, kilka "wycieków" z 3 sezonu. Głównie piosenki. Tytuły podaję w linkach, po obejrzeniu już jestem napalony na 3 sezon :)... Tak więc macie, aby móc się przygotować na pierwszy odcinek :).

My Little Pony Friendship is Magic Season 3 - Failure Success Song - The Hub
SDCC 2012 - My Little Pony: Friendship is Magic - Crystal Fair Song
Premierowy klip a zarazem również i kolejny spoiler
I na zakończenie trailer

Powiem wprost, trzeci sezon będzie najhardcorowszy ze wszystkich trzech :). Ciekawy motyw z tą przepowiednią o powrocie najpotężniejszych wrogów. Mam nadzieję, że wszystko się uda, czekam na 10 listopada :). Buziaczki :P.

EDIT :

Właśnie się dowiedziałem, że wszystkie odcinki 2 sezonu zostały przetłumaczone. Przed chwilą obejrzałem ostatni odcinek 2 sezonu po Polsku i przyznam, że mi się spodobał :).

TopFunny525 PW
8 listopada 2012, 22:56
Kilka informacji (niektóre stare, niektóre nowe).

a) Wiadome jest, że będzie jedynie 13 odcinków 3 sezonu, zostało to potwierdzone przez m.in.: obsadę.
b) Wiadomo, że możemy się spodziewać 4 sezonu.
c) Istnieje pogłoska, że jakoby Celestia wyjedzie z niewiadomych powodów, ale oczywiście to tylko plotka.
d) Powróci Trixie, która wystąpiła na początku 1 sezonu.
e) Będzie nowy wróg, to jest pewne :).
f) Możemy się spodziewać powrotu zmiennokształtnych, możliwe jest, że Discord również powróci. Mam nadzieję, że nie jest to tylko plotka. Chętnie bym go jeszcze sobie pooglądał :).
g) Będzie więcej Luny
h) Pierwsze dwa odcinki, będą poświęcone tzw. "Kryształowemu Imperium".

To chyba tyle, czekam do soboty, mam nadzieję, że początek 3 sezonu mnie nie zawiedzie :). Pozdrawiam

EDIT 2 :

Dla tych, którzy nie wiedzą, sezon 2 został w całości zdubingowany. Łącznie z ślubem w Canterlocie.

Mitabrin PW
9 listopada 2012, 00:12

OGARexs PW
9 listopada 2012, 07:05
A w tej bajce był smok. Ach był. W jego roli wystąpi FS.

Chung PW
9 listopada 2012, 18:46
Super :)

RabicanRabicanGratulacje, niniejszym zostałeś nagrodzony klątwą.

Xelacient PW
11 listopada 2012, 02:30
(Po obejrzeniu odcinków w wysokiej jakości, dwugodzinnym spamowaniu we wszystkich możliwych miejscach przyszedł czas na Grotę)

Do wszystkich, którzy oglądali początek 3 sezonu, czy oglądając te kolejne pola siłowe, "jasne" i "mroczne" kryształy a także rasę "nadkucyków", nie zaczęło wam się przypominać, że "Dostatecznie zaawansowana technologia nie różni się od magii?"

No naprawdę, na tym forum padały wizje, że Forge powinno być "miastem futurystycznych technologii opartych na kryształach", a tu bach "crystal empire".
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel