Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13 - 14

Xelacient PW
12 października 2012, 20:17
Daty nie ma, ale za to jest spoiler

Po więcej plotek, zapraszam tutaj

A tak WoGóle to ostatnio postanowiłem skorzystać z dobrodzejstw aktywności fanów i zacząłem sobie odsłuchiwać audiobooka Fallout:Equestria (oczywiście po angielsku, żebym mógł sobie wmawiać, że czegoś w ten sposób się nauczę)
i rzeczywisćie, nie mogę tego nazwać ponurą, brutalną opowieścią, to jest po prostu zadyma, w której główny bohater musi szybko expić, by zdążyć ze zdobyciem kolejnego perka na koniec rozdziału. ;P

Agon PW
13 października 2012, 10:48
Xelacient, a nie myślałeś nad wyhodowaniem tulpy w formie kuca?

Fani kucyków potrafią tworzyć sobie tulpy, świadczy to o ich wyjątkowo głębokim umyśle.

TopFunny525 PW
13 października 2012, 11:04
@Xel

Dzięki za spoiler, chętnie obejrzałem :). Odnośnie trzeciego sezonu, zaciekawił mnie bardzo nowy czarny charakter, może to właśnie on używał tych swoich mhrocznych oczu w spoileru? :> Fajne, że zobaczymy znów Discorda, bardzo polubiłem tego smoka chaosu :>.

Jednocześnie, bardzo mnie zaciekawiła informacja Mita sprzed tygodni...

Benzydryn:
Plotki głoszą, że Trixie powróci w trzecim sezonie...

Miejmy nadzieję, że te plotki okażą się prawdą. Odnośnie wątku Celestii i Luny, na stronie którą podał Xel wynikło, że...

Cytat ze strony For Glorious Equestria - FGE w skrócie :):
Możliwe, że odwiedzimy Królestwo Gryfów i poznamy więcej szczegółów z życia Luny i Celestii + więcej Manehattanu

Może opowiedzą wydarzenia sprzed uwięzienia Luny na księżycu? Chociaż ciekawi mnie historia po tym ślubie na Canterlocie, kiedy to Celestia została pokonana przez Chyrialis a Luna, sobie siedziała na wieży :P. Tego jednak nie wiadomo.

Anyway, tak czy siak czekam na trzeci sezon, mam tylko nadzieję, że niebawem wyjdzie (już połowa października... Prawie :P).

PS. Królestwo Gryfów? Zalatuje mi Heroesem V i VI :P.

Pozdrawiam

Chung PW
13 października 2012, 13:46
Ja ten spoiler widziałem na FB, a na YT od kolesia co ma nick "MC3Chyba" zrobił napisy PL. Najlepszy moment dal mnie jest kiedy PP jest przebrana za ninja.

Cheshire PW
14 października 2012, 23:40
Nowy badass ma się nazywać King Somber. Pojawić ma się też Discord, Trixie i kryształowe kucyki.

OGARexs PW
15 października 2012, 15:35
I Rainbow Dash będzie miała chłopaka.

Rabican PW
15 października 2012, 17:31
Cytat:
I Rainbow Dash będzie miała chłopaka.
Que? Ona nie jest safistką?

TopFunny525 PW
15 października 2012, 17:37
Rabi mój koffany:
Que? Ona nie jest safistką?

Podobne pytanie padło tutaj :>

A po jego obejrzeniu, obczaj ten filmik :P

Xelacient PW
15 października 2012, 23:56
@Agon, tak czytałem ten artykuł na blogu, (a także kilka innych dotyczących świadomego śnienia) i pozwolę wyrazic swoją opinię cytujac pewien komentarz

"A potem siareczka w psychiatryku gdy współpacjenci gadają z Jezusem albo człowiekiem żubrem, a ty masz kucyka."

I jeszcze ten wymóg poświęcenia co najmniej 100 godzin, no ja przepraszam,
to ja już wolę porysować, przynajmniej moge się troche polansować w internecie... chociaż jak pokazywałem mojemu "wieloletniemu partnerowi życiowemu" mój stos szkiców (tak, to ten sam z którym miałem przyjechać na konwent) to powiedział, że powinienem się leczyć... dobra koniec dygresjii...

A jeśli chodzi o chłopaka Rainbow Dash to jakiś spamer podszył się pod Lauren Faust i zrobił ferment.

A jeśli chodzi o królestwo gryfów... cóż to dosyć ciekawa kwestia, bo tak na dobrą sprawę to na początku pierwszego sezonu mieliśmy JEDNEGO gryfa (na drugiego trzeba było czekać niemal do końca kolejnego), ale dla różnej maści radosnych twórców był to wystarczający powód, by swoich historiach umieszczać jakieś gryfie królestwa (z reguły na północ od Equestrii), więc możemy mówić o powstaniu pewnego parcia na istnienie takiego miejsca.

Agon PW
16 października 2012, 10:24
@Xelacient, dobrze wiedzieć, że przynajmniej jesteś zdrowy psychicznie. Niestety nie wszyscy fani kucyków są tak normalni jak ty i np. rozmawiają z wyimaginowanymi poniaczami.

Biedny Chung, popatrzcie jak się wkręcił w kucyki. To okropne jak niektórym na ich punkcie tak odbija, a przecież to zwykła bajka kreskówka dla dziewczynek. Może to jakaś nowa choroba społeczna, bo na trolling to nie wygląda. Za dużo czasu i umiejętności ludzie na to poświęcają, by to był zwykły trolling.

Sorry ale jak ktoś mówi sam do siebie, bo się wkręcił w kuce. Wierzy, że siłą umysłu wytwarza prawdziwego kucyka, to nie jest normalne. Tak samo jak oglądanie ciurkiem wszystkich odcinków naraz. Ile tego jest i jak długo to trwa? Przecież na taki seans cały dzień zleci, o ile dzień wystarczy.

AmiDaDeer PW
16 października 2012, 17:49
Agopony:
Niestety nie wszyscy fani kucyków są tak normalni jak ty i np. rozmawiają z wyimaginowanymi poniaczami. [...] Sorry ale jak ktoś mówi sam do siebie, bo się wkręcił w kuce. Wierzy, że siłą umysłu wytwarza prawdziwego kucyka, to nie jest normalne.
Źródła proszę.

TopFunny525 PW
16 października 2012, 18:09
Noga:
Sorry ale jak ktoś mówi sam do siebie, bo się wkręcił w kuce. Wierzy, że siłą umysłu wytwarza prawdziwego kucyka, to nie jest normalne. Tak samo jak oglądanie ciurkiem wszystkich odcinków naraz. Ile tego jest i jak długo to trwa? Przecież na taki seans cały dzień zleci, o ile dzień wystarczy.

Obejrzałem wszystkie odcinki My Little Pony w jeden dzień, od rana do popołudnia, trwają 20 minut, oczekuję na trzeci sezon, po prostu, zmieniłem się w Broniego :P A jak podasz źródła dotyczące tych "nienormalnych" zachowań względem kucyków, to wtedy pogadamy...

Noga:
...a przecież to zwykła bajka dla dziewczynek.

Rampage mode activated!

EDIT 2 :

Fixed, czepiasz się :P, powoli zmieniasz się w pewnego różowłosego:P - TopFunny525

Alistair PW
16 października 2012, 18:36
trwają 20 czego?

Agon PW
16 października 2012, 22:45
@Hobbit, @TopFunny525, wejdźcie sobie na pierwszą z brzegu stronę o My Little Pony i wpiszcie słowo tulpa.

BTW reakcje Chunga są niepokojące.

Mosqua PW
16 października 2012, 23:29
Miałam się nie odzywać, ale...

Agonie, zachęcanie do tworzenia tulp jest ostatnio propagowane w internecie (każdy kto sobie skanuje różne zagraniczne fora, blogi, portale ten wie) i tylko kwestią czasu było, aż ktoś będzie chciał wepchnąć to pod tematykę kucyków. Podobnie jest ze wszelką maścią parapsychicznych czy innych pseudomagicznych rzeczy. Różnie różni przyjmują, ale u Nas (czyt. w Polsce) wszelkiej maści takie rzeczy nie są (w szerokim wachlarzu) poważane (np. Uniwersytet Niezwyciężonych Niemczech/Niemiec, gdzie ścieżką do niezwyciężoności miała być medytacja tysięcy latających joginów). Potencjalnie te artykuły o tulpach wysyłane są (w tym przypadku) przez wrogów kucykolubów, aby ich jeszcze bardziej zdyskredytować - takie akcje były już robione przy niektórych artach i opowiadaniach +18/+21.

Chungowi już pisałam (tutaj i jego koncie na JB), że jego postawa jest niedobra i stawia w złym świetle innych kucykolubów. Jak mnie nie słucha to trudno - na siłę obcych wychowywać nie będę.

Jeżeli chodzi o to, że ludzie tworzą grafiki, videa, opowiadania etc. Równie dobrze możesz się czepiać miłośników kotów, że zalewają internet zdjęciami i filmami z cyklu "dziwne rzeczy z kotem". Możesz się czepiać ludzi na JB co wytworzyli zaawansowane projekty miast i/lub fabuły na propozycje dla kolejnej części HoMM.
U Maslova jest to potrzeba samorealizacji, w ramach której mieści się działalność twórcza czy kreatywność. Ludzie tworzą coś, uzyskując pewną ilość endorfin - jeżeli ludzie przyjęli to dobrze to idzie kolejna dawka endorfin. Mając doświadczenie, jakie przyjemne jest dzielenie się swoją twórczością, rzecz idzie dalej. Mechanizm jest prosty jak działanie cepa i nie ma tu żadnej filozofii czy choroby umysłowej (chyba, że uznamy poetów za nienormalnych, ale dla mnie ci najnowsi to są nieucy).

Конец связи

Agon PW
16 października 2012, 23:52
Może masz rację, dziwię się jednak, że Acid zezwolił na kucykowe avatary. Temat to swoją drogą, bo MLP niestety odnosi się do fantasy, ale avatary z kucami jakoś średnio pasują do klimatu Groty.

Są specjalne fora dla kucykomaniaków, nikt nikomu nie broni tam sobie pisać i wklejać portrety kucyków, ale to jest strona o HoMM. No pewnie, ktoś mi zaraz powie, że też nie mam typowego avatara z HoMM. Jednak mój avatar nie reklamuje ostatniej plagi internetu, a niestety ja i inne osoby uważają kucyki za taką plagę. Nawet na 4chanie bronsi zaczęli sobie pogrywać.
Serio nie rozumiem po co roznosić to na inne strony, skoro można sobie spokojnie siedzieć na For Glorious Equestria i tam bawić się w kucykowe historie.

AmiDaDeer PW
17 października 2012, 14:56
Agon:
Może masz rację, dziwię się jednak, że Acid zezwolił na kucykowe avatary. Temat to swoją drogą, bo MLP niestety odnosi się do fantasy, ale avatary z kucami jakoś średnio pasują do klimatu Groty.
Ty się tutaj pojawiłeś PO kucykach, a nie przed nimi. Klimat nie zmienił się znacząco od czasu twojej rejestracji. Ergo - nie masz właściwie czego bronić.

Agon:
...to jest strona o HoMM.
Nie. To jest strona o fantasy, przede wszystkim zaś o grach oraz ponad wszystko o serii MM. Gdybyś chciał zostawić tylko to, co jest związane z MM, musiałbyś wywalić co najmniej dwa stoliki. A gdybyś nawet tego chciał, to wierz mi - tutejsze władze mają inne zdanie.

Agon:
Jednak mój avatar nie reklamuje ostatniej plagi internetu, a niestety ja i inne osoby uważają kucyki za taką plagę.
Przykro mi, że tak uważacie, ale tutaj narzekanie na to, że coś Ci się nie podoba pod kątem estetycznym, rzadko kiedy daje jakieś efekty. Wchodząc tu wchodzisz w pewne środowisko i na to się godziłeś przy rejestracji (patrz początek mojej wypowiedzi). Że Ci się przestało podobać - tym razem to nie nasza wina.

TopFunny525 PW
17 października 2012, 15:26
Noga:
Może masz rację, dziwię się jednak, że Acid zezwolił na kucykowe avatary. Temat to swoją drogą, bo MLP niestety odnosi się do fantasy, ale avatary z kucami jakoś średnio pasują do klimatu Groty.

Cytat Acida, specjalnie dla ciebie:
Z przykrością stwierdzam, że temat o magicznych kucykach MIEŚCI SIĘ w tematyce "około-fantasy" i ma prawo pozostać otwarty.
Jednocześnie najchętniej wszystkie bym je wysłał na samo dno piekieł.

To oznacza, że strona nie tylko jest o HoMM i M&M, ale również o gatunkach fantasy, spójrz m.in.: na tematy poświęcone Tolkienowi...

Noga jeszcze raz:
Są specjalne fora dla kucykomaniaków, nikt nikomu nie broni tam sobie pisać i wklejać portrety kucyków, ale to jest strona o HoMM. No pewnie, ktoś mi zaraz powie, że też nie mam typowego avatara z HoMM. Jednak mój avatar nie reklamuje ostatniej plagi internetu, a niestety ja i inne osoby uważają kucyki za taką plagę. Nawet na 4chanie bronsi zaczęli sobie pogrywać.
Serio nie rozumiem po co roznosić to na inne strony, skoro można sobie spokojnie siedzieć na For Glorious Equestria i tam bawić się w kucykowe historie.

Mam przez to rozumieć, że uważasz jeden z ostatnio popularniejszych seriali za "plagę" i uważasz, że powinno się ją tłumić? I tak, możemy roznosić, jak tylko się chcę, a ty tego nie zabronisz.

Spójrz na to z innej strony, nie tylko my tak mamy, znasz Don_Kommandora? Tworzy on Forge w zespole HoTA team i jak Xel powiedział, jest on stuprocentowym bronym. Pokazuje swoje arty na deviantarcie nawet o nich rozmawia :P i wiele osób tak ma...

I takie pytanie do ciebie, czy przez to pierwsze zdanie, masz na myśli, że mamy siedzieć tylko na tych forach? I nie roznosić tej całej "plagi"? I czy w ogóle widziałeś chociaż jeden odcinek MLP, czy tak od razu krytykujesz i uważasz, że jest to tylko dla dziewczyn?

Rabican PW
17 października 2012, 22:02
Agon:
Serio nie rozumiem po co roznosić to na inne strony, skoro można sobie spokojnie siedzieć na For Glorious Equestria i tam bawić się w kucykowe historie.
Kwasowa Grota została stworzona jako strona o grach (X of) Might and Magic, jednak z upływem czasu zaczęła kształtować się na niej internetowa społeczność; powstanie forum spotęgowało ten proces. Normalnym etapem rozwoju społeczności jest chęć prowadzenia rozmów wykraczających poza pierwotną tematykę strony, ot, by lepiej się poznać i wymienić poglądy i zainteresowania. Starożytni wyszli tej chęci naprzeciw i utworzyli Podziemną Tawernę oraz – później – Wymiar między Wymiarami. Temat o kucykach odpowiada profilowi tej pierwszej i cieszy się popularnością, toteż nie rozumiem, dlaczego jest niektórym solą w oku. Nikt nikogo nie zmusza do jego przeglądania ani tym bardziej wypowiadania się w nim.

Pytasz o powód, dla którego mieszkańcy Groty rozmawiają o kucykach tutaj, nie na stronach im poświęconych. Odpowiedź jest prosta: bo są członkami grotowej społeczności. Jeżeli jesteś członkiem klubu szachowego i pomiędzy partiami dowiadujesz się, że paru Twoich kolegów podziela Twoje zainteresowanie szydełkowaniem, masz święte prawo z nimi o tym porozmawiać, spytać o ulubione wzory itd.; nie musisz w tym celu zapisywać się wraz z nimi do klubu szydełkowania.

Agon:
Może masz rację, dziwię się jednak, że Acid zezwolił na kucykowe avatary.
Jakiej używasz przeglądarki? Jeżeli Firefoxa, polecam zainstalowanie Adblocka – pozwala blokować obrazki. Funkcja ta wielokrotnie przydała mi się na innym forum, którego zarząd ma znacznie większą tolerancję dla animowanych ohydztw w roli avatarów niż Starożytni i Strażnicy Groty.


Pozdrawiam serdecznie.
Я.

AmiDaDeer PW
22 października 2012, 16:14
Jako, że była tu mowa wiele razy o sezonie trzecim...

EW.com:
EW can exclusively reveal that all-new episodes of My Little Pony: Friendship Is Magic — the colorful kid’s series that became an Internet phenomenon — will premiere on The Hub at 10 a.m. on Saturday, November 10.

Informacja co prawda jest sprzed paru dni, ale zawsze można się podzielić "dobrą nowiną". Zamierzacie obejrzeć odcinek w dniu premiery czy też po tym, jak serwery na YT nieco ochłoną? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel