Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

TopFunny525 PW
19 września 2012, 19:51
Już mi się spodobały :P. Naprawdę, chłopak ma talent, jeśli chodzi o rysowanie komiksów z kucykami :).

PS. Can i turn myself into a pony? :P

Chung PW
22 września 2012, 17:37
Jak ja nie mogę się doczekać Sezonu 3 :)

Dragonar PW
22 września 2012, 17:46
Chung:
Jak ja nie mogę się doczekać Sezonu 3 :)
Czytałem, że miał pojawić się właśnie dzisiaj, czyli 22 września, ale jak na razie niczego w internecie nie widzę. :/

AmiDaDeer PW
22 września 2012, 17:49
Data emisji pierwszych dwóch odcinków sezonu 3 - TBA.

Chung PW
22 września 2012, 17:57
http://pl.wikipedia.org/wiki/My_Little_Pony:_Przyja%C5%BA%C5%84_to_Magia


Eee dodali już 2 odc.

Według tego co wiadomo o piosenkach to 1 piosenka Sezonu 3 to będzie "Crystal Song", a w następnym ODC "Failure Song".

Rabican PW
22 września 2012, 20:08
Może poczytaj przypisy, to zrozumiesz, dlaczego tytuły tych odcinków są podane?

TopFunny525 PW
22 września 2012, 20:12
I mała uwaga Chung to ciebie. Na forum, używamy tagów. Są bardzo przydatne, dzięki nim nie trzeba np. kopiować linków.:

Tagi znajdziesz tutaj

Prosiłbym strażnika o naprawienie problemu :).

Xelacient PW
22 września 2012, 20:46
Jedyne co wiadomo to, że 29 października będzie premiera 2 sezonu po polsku na Minimini, jeśli kogoś to zainteresuje.

A z tą premierą trzeciego sezonu to Trolestia maczała w tym kopyta... "W ciągu 30 dni ogłosimy datę premiery"... nie mogę się doczekać.

A jeśli chodzi o ten modding... cóż to była taka prowokacja z mojej strony, bo już pomijając mój wewnętrzny sceptycyzm "Czy kucykowe motywy mogłyby zmienić grę na lepsze" to pozostaje zwyczajną pazerność (na sławę) i coś mi się wydaje, że zrobienie 2 godzin animacji we flashu (czy nawet w 3D), byłoby znacznie łatwiejsze niż zrobienie animacji jednostek do kilku miast
(o programowaniu nie wspominając)

Muzyków i "voice actors" to by się znalazło bez problemów i mamy gotowy film, który cieszyłby się znacznie większym zainteresowaniem niż jakikolwiek mod do HoMM.

Tyle jeśli chodzi o bycie "total ass", choć przyznam, że już są pewne projekty jak Fallout:Equestria czy Sillent:ponyville które idą całkiem nieźle.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 21:40
Xelacient:
Tyle jeśli chodzi o bycie "total ass", choć przyznam, że już są pewne projekty jak Fallout:Equestria czy Sillent:ponyville które idą całkiem nieźle.

Ciekawe :). Fajnie by było, aby zrobili mod do Metal Gear Solid na podstawie My Little Pony(pamiętam, że był odcinek w którym Twighlit, wyglądała niczym Snake :P).

Xelacient:
A jeśli chodzi o ten modding... cóż to była taka prowokacja z mojej strony, bo już pomijając mój wewnętrzny sceptycyzm "Czy kucykowe motywy mogłyby zmienić grę na lepsze" to pozostaje zwyczajną pazerność (na sławę) i coś mi się wydaje, że zrobienie 2 godzin animacji we flashu (czy nawet w 3D), byłoby znacznie łatwiejsze niż zrobienie animacji jednostek do kilku miast
(o programowaniu nie wspominając)

A szkoda :(. Chciałbym zobaczyć kucyki, i to w wersji na Heroes III. Gra by wtedy(według mnie), ożyła dzięki MAAAAGIIIII :P. Bo według mnie, te szkice które zaprezentowałeś kilka postów wcześniej, mogły by pomóc w zmodingowaniu Heroesów III...

Xelacient PW
22 września 2012, 21:55
Przyznam, że te szkice to kawał świetnej roboty, bo przed ich zobaczeniem, nawet nie miałem wizji, jakby te miasta miałby niby wyglądać, a teraz już jest chociaż ogólna wizja.

Nie zmienia to faktu, że to bardzo mało, a niezliczone historie niedokończonych modów raczej nie są zbyt zachęcające, tym bardziej, że autor na deviantarcie ogłosił, że zawiesił projekt.

Poczekamy na VCMI to się zobaczy. :P

TopFunny525 PW
22 września 2012, 22:03
Xelacient:
Przyznam, że te szkice to kawał świetnej roboty, bo przed ich zobaczeniem, nawet nie miałem wizji, jakby te miasta miałby niby wyglądać, a teraz już jest chociaż ogólna wizja.

Nie zmienia to faktu, że to bardzo mało, a niezliczone historie niedokończonych modów raczej nie są zbyt zachęcające, tym bardziej, że autor na deviantarcie ogłosił, że zawiesił projekt.

Poczekamy na VCMI to się zobaczy. :P

Jeśli miałbym być szczery, to te trzy szkice by nam wystarczyły, zrobilibyśmy trzy zamki :P:

Cult of Laughter(Kult Śmiechu)
Forces of House Carthborn(Siły domu Carthborn),
No i jeszcze to:
Forces of House of Everfree(Siły domu Wiecznie Wolnego?(chyba jakoś tak),

A resztę miast można by dorobić, nawet mam pomysł jakby wyglądały miasta Twighlit, Rainbow Dash no i Rarity. Mam nawet lekką rozpiskę na ten temat :P... Ale jak mówiłeś, szkice są świetne. Szkoda tylko, że autor zawiesił projekt ich wykonywania :(...

Mitabrin PW
25 września 2012, 01:05
Twilight the Unicorn

I'm just gonna leave this here.

Agon PW
30 września 2012, 20:04
Discord the best forever! xD

Lepszego trolla w bajkach nie widziałem.

A tak serio: Widzę, że lubujecie się w bajkach dla małych dziewczynek i głośno o tym rozmawiacie, gratulacje.

My Little Cave: Acid is Magic

Cheshire PW
1 października 2012, 23:32
MLP mod powinien raczej skupiać w jednym zamku jednostki kucyków, w innym jednostki smoków, jeszcze w innym psów na diamenty itd.
Jako jednostki nie należące do żadnego miasta można dać np. Discorda, który jest połączeniem wszystkich ras.

Xelacient PW
3 października 2012, 11:03
Jeśli chodzi o 3 sezon to jest zapowiedziany na listopad, ale jeszcze nie raczyli powiedzieć którego.

Jeśli chodzi o chodzi o wizję kolejnych frakcji to można je mnożyć w nieskończoność, fanfików opisujących kolejne światy altenatywne ponyversum jest dużo i jeszcze trochę, ale jaguary bojowe spuszczane ze smyczy przez zebry na zawsze zostaną w mojej pamięci.

Agon you ignorant. Acis is not magic!

Wiedz zatem, że kwas jest przeciwieństwem cukru! I o ile słodycz może wywołać i ciebie atak hipoglikemiczny i zawał serca to tutejszy kwas, wyżre ci oczy, strawi kręgosłup (moralny), rozpuści umysł i wypali duszę!

Frenzyteam is might!

Dobra a tak dając coś od siebie to podobno do fandomu wchodzi się na trzy sposoby przez serial, przez muzykę albo przez glutaminian sodu (pasuje do kwasu i cukru, co nie?)

No to zobaczmy czy się wam spodoba:

http://www.youtube.com/watch?v=P-TwOVukRDE

http://www.youtube.com/watch?v=0ViDPWCcwmg

http://www.youtube.com/watch?v=H4tyvJJzSDk&feature=related

Cheshire PW
5 października 2012, 21:22
Skoro są już concept arty, to czy nie warto się zastanowić nad stworzeniem kucykowego moda? Powstała przeróbka H3 na H2, to czemu nie przerobić na MLP?

Agon PW
6 października 2012, 10:37
Ludzie ogarnijcie się z tymi kucami. Poniaczy używa się do trollowania, otóż:
1. Piszemy, że lubimy MLP na jakimś forum.
2. Patrzymy jak ludzie się dziwią, że to przecież bajka dla dziweczynek.
3. Mówimy im, że są nietolerancyjni i płytcy, nie zauważają głębi w kucykach itp.
4. Ludzie się wkurzają i zaczynają pluć po nas i wyśmiewać, a także hejtować zwykłą bajkę w swoich postach. Spirala się nakręca i uzyskujemy burzliwą dyskusję na śmieszny temat.
5. Efekt osiągnięty - udany trolling.

Nie łapię jednak jak można tworzyć grafiki i muzykę na co zlatuje tyle czasu i wymaga wiele pracy. To jest niewarte zachodu, żeby dobrze strollować wystarczy tylko pisać o kucykach inne opcje zwyczajnie się nie opłacają, bo są zbyt czasochłonne i męczące.

Fandor PW
6 października 2012, 12:29
Cóż, ja może fanem tej bajki nie jestem, ale tym razem to ty Agonie przesadzasz, trollujesz to wszędzie ty, oni mają tu swój temat (który Acid tak jak i ja chętnie spalił) ale nawiązuje on troche do fantasy a nasze forum posiada wielu użytkowników który są fanami tej bajki więc mają prawo je tu mieć.
Ale nie odbierać tego że się przestawiłem, bo wciąż nie lubię tych kucy.

Chung PW
12 października 2012, 15:33
Zaczęło się odliczanie 31.11 lub 01.12 ma być Sezon 3.

AmiDaDeer PW
12 października 2012, 18:49
Wikipedia o sezonie 3:
It is set to premiere sometime in November 2012 on the Hub.
Nie ma oficjalnej daty emisji, nie ma więc też żadnego odliczania. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel