Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wiedźmin książki i (przyszłe) filmy
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Matheo PW
24 grudnia 2019, 13:18
Widziałem jak na razie 5 odcinków i póki co jest bardzo dobrze. Świetne relacje między bohaterami, dobra gra aktorska, dobrze zrobione efekty.

Niestety te zaplątania linii czasowych nieco za mocne. Można się zgubić.

Największe xd z Driad ich kusz. Czemu? Po co?

Jak na razie najbardziej poruszyła scena, w której Nilfgard sprawdzał, gdzie jest Ciri za pomocą Calante.

Matheo PW
26 grudnia 2019, 16:49
Z ciekawszych rzeczy, CD Projekt dogadał się z Sapkoeskim. W komunikacie zawarto informacje o nabyciu kolejnych praw do adaptacji wiedźmińskiego świata.

Akcje spółki szybują.

Blaza PW
27 grudnia 2019, 15:22
Serial jak dla mnie mocno średni. Wątki autorskie mocno średnie, potwory trochę za mocno sztuczne. Kikimora z pierwszego odc ma za bardzo ludzka twarz. Smok to jakaś żenada na początku myślałem że to jakaś wierna czy coś przyszła zjeść tego zielonego :/ Strzyga nie najgorsza ale wole ta z gier. Za to nekkery były fajnie.
Czy nikomu nie przeszkadzają krasnoludy? Przecież wyglądają jak jakiś żart. Jak z jakiegoś mema, dajmy karłowi topór i niech udaje krasnala. Wyglądają śmiesznie i nie wiarygodnie.
Nilfgard to jakieś nieporozumienie, jacyś barbarzyńcy co wszystko niszczą i do tego Cahir jest jakimś psycholem prze koksem.
Ogólnie radosna twórczość pani reżyser do mnie nie przemawia. Im dłużej oglądałem tym mniej mi się podobało. Arz się nie chce oglądać następnego sezonu, pewnie będzie jeszcze więcej głupot.

Podobał mi się Geralt, Ciri nawet może być i Jaskier od biedy. Walka na miecze Geralta z ludźmi bardzo fajna za to z potworami już mniej :/ Z grubsza tyle mi się podobało.

Teraz jak się Sapkowski dogadał z CDP to pewnie będzie wychwalał wszystko co zrobią :) Już nie będzie nagonki na ich gry.

Matheo PW
30 grudnia 2019, 09:46
Blaza:
nekery były fajne
Jeżeli chodzi o ostatni odcinek, to to były Ghule

Darkstorn PW
31 października 2022, 19:54
Jak myślicie, serial przetrwa bez Henrego Cavilla czy nie?

avatar PW
31 października 2022, 20:32
Bardziej to zależeć będzie od scenarzystów niż recastingu :)

Warmonger PW
1 listopada 2022, 10:10
Akurat w zeszłym miesiącu skończyłem Panią Jeziora.

Serialu nie oglądałem, ale z samym trailerów nic nie zrozumiałem... w jednej scenie Geralt i Ciri walczą razem z jakimś drzewem. Ocb? W książce nie ma niczego takiego, prawdę mówiąc Ciri i Geralt nie spotykają się przez 3 tomy.

avatar PW
1 listopada 2022, 13:37
Za długo tłumaczyć. Ogólnie serial mocno odbiegł od książek. Ogląda się nawet z ciekawością bo nie wiesz co będzie dalej :)

Ursus PW
1 listopada 2022, 15:09
Warmonger:
w jednej scenie Geralt i Ciri walczą razem z jakimś drzewem. Ocb?
Bardzo upraszczając to
Ogólnie jak wcześniej wspomniano to drugi sezon dosyć luźno nawiązuje do książkowego pierwowzoru.

Nicolai PW
10 stycznia 2023, 18:24
Oglądaliście Rodowód Krwi? Tak złe jak piszą czy jeszcze gorsze? I tak po prawdzie, czy materiał źródłowy był tak super żeby tak rozpaczać nad jego zmianą? Przecież jakby trzymali się książek to nie wiem czy bohaterowie przypadliby do gustu. Przecież byli antypatyczni. O reakcjach na Ciri x Mistle nawet nie wspominał, bo to nie przeszłoby.

anonim1233 PW
10 stycznia 2023, 18:34
Jedynie spoilerowałem sobie tę produkcję i fabuła to w najlepszym razie poziom bardzo genrycznego i nijakiego fantasy.
strona: 1 - 2
temat: Wiedźmin książki i (przyszłe) filmy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel