Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H2/projekt] Projekt Ironfist
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

AmiDaDeer PW
22 marca 2012, 16:56
Edytuj posty.

I właśnie o to chodzi, że dopiero co poszukują grafików. Jeśli ogłaszają takie prace, to zdecydowanie lepiej by to wypadło, gdyby najpierw znaleźli jakichś porządnych artystów, by mieli co pokazać.

TopFunny525 PW
22 marca 2012, 20:09
Thank you so much Melindar:D.
BTW. Jest tylko zapowiedź? Żadnych screenów itp.? Troszkę dziwne, ale cóż życzę powodzenia oczywiście grupie i mam nadzieję, że ich pomysł wypali bo podobnie jak z Sucession Wars, chętnie bym zobaczył efekty pracy.

Melindar PW
22 marca 2012, 21:32
Rozmowa trwała okolo godzine. Na poczatek zapoznał mnie Darmani z innymi z grupy. Jest ich razem 5 wiec + ja bedzie 6. Wszyscy z nich sa programiści bardzo utalentowani, tak jak mi Darmani opisywal. Od czasu do czasu maja "meetings" kiedy tworzą pomysly... chca dodac 3 nowe frakcje, Seer, Artificer a także "Warlord?"... hmm nie pamietam jak ta 3 nazwal... Maja osobe ktora bedzie zaczynać prace nad townscreenami a ja na poczatek musze zrobic design nowego Kobolda a takze Dragon Ridera. Hmm...narazie to tyle... :P

Matheo PW
22 marca 2012, 23:25
Wow.. Czyli o swych możliwościach mówili w stu procentach poważnie heh. Ciekawe co z tego wyjdzie.

TopFunny525 PW
23 marca 2012, 12:20
No raczej. W każdym bądź razie dziękujemy ci Melindar. Jeśli możesz to kontaktuj się z nami co jakiś czas abyśmy zyskiwali nowe informacje.
BTW. Czy dasz sobie radę? Przecież pracujesz w dwóch teamach naraz! Tego od Sucession Wars i tego właśnie od Ironfista. Ciekawe czy ze wszystkim się wywiniesz:D. W każdym bądź razie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli.

Melindar PW
23 marca 2012, 13:28
Aww... Dzięki! ;) Bede próbował Was informować co jakiś czas. Hmm ciezko będzie ale bede próbował. Najgorsze jest to ze teraz praktycznie tylko ja pracuje nad Susession Wars mód poniew mister_kalu już się ze mną nie kontaktuje ponieważ jest zajęty jego pracą. Ironfist ma zespół i tego potrzebuję aby Susession Wars został skonczony :/

Matheo PW
23 marca 2012, 14:04
Czyli chcesz aby Twój nowy team w przyszłości zajął się The Succesion Wars? Super by było ;)

Tylko, że Succesion Wars to mod do H3, a ten o którym mowa w tym temacie, jest modem do HII.

Mitabrin PW
24 marca 2012, 10:53
Hmm... Z jednej strony patrząc przez pryzmat modu o wojnach o sukcesję w WoGu, ten projekt wydaje się taką sztuką dla sztuki... Z drugiej strony połowę modów do Heroesów można by tak opisać. Jednak bądźmy szczerzy, o ile ten projekt nie wprowadzi czegoś naprawdę rewolucyjnego, co sprawi, że wszyscy będą chcieć grać w niego na poważnie (a nie włączą kilka razy i zapomną), to rewolucja może zajść... Mam jednak wrażenie, że szansa na to jest mała (aczkolwiek nie orientuję się zbytnio jak dużą popularność HoMM2 jeszcze posiada).

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 12:48
No Melindar. Możliwe, że uda ci się przekonać ludzi od Ironfista do współpracy w sprawie Sucession Wars. Jeżeli by ci się udało. To prawdopodobnie kolejna wersja moda ukazałaby się szybciej niżbyśmy się spodziewali:D. BTW. Mam nadzieję, że projekt nie spali na manewce. Oby się wam udało. Możliwe, że mod w gruncie rzeczy gdy będzie wersja beta(bądź alpha moda) to ściągnę i sprawdzę. Jak się spisuje na ukochanej dwójce:D.
Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w związku z modem.

Matheo PW
24 marca 2012, 18:46
TopFunny 525:
Możliwe, że mod w gruncie rzeczy gdy będzie wersja beta(bądź alpha moda) to ściągnę i sprawdzę.

W Konstytucji jest wzmianka o pisaniu poprawną polszczyzną... Sam nie jestem doskonały jeśli o to chodzi, ale bez przesady...

Jeśli lider tego teamu zamierza tworzyć do HII, to wątpię aby się przerzucił na HIII. Ewentualnie inni członkowie zespołu mogliby zmienić fach heh.

TopFunny525 PW
24 marca 2012, 20:06
Echhhh. Piszę poprawną polszczyzną tylko akurat w tym poście to jakoś dziwnie wyszło. Anyway, pożyjemy zobaczymy. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli twórców i że mod ujrzy światło dzienne.

Dark Dragon PW
13 maja 2012, 22:47

Nowy wygląd Kobolda.

majaczek PW
15 maja 2012, 15:43
Powodzenia!
Ostatnio gram w H2 tylko jak chcę odpocząć od WoGa i wtłuc tej głupiutkiej AI (ta z H3 ma jednak pewne wymagania choć niezbyt duże zwłaszcza po zamieszaniu z WoGiem). Jeśli projekt uda się choć trochę na pewno od czasu do czasu pogram (o ile będę mieć ten czas). Z drugiej strony szkoda że to mod pod H2 nie pod H1, gdyż H2 jest trochę zbyt podobne do H3. No ale pożyjemy, zobaczymy.

Masław PW
11 lipca 2012, 21:08
O projekcie Ironfist na razie cicho (przynajmniej na Celestial Heavens), a tymczasem w czeluściach internetu można znaleźć kilka nowych modyfikacji do HoMM II jak np. rosyjski mod balansujący rozgrywkę i wprowadzający usprawnienia dla systemów 64bitowych - http://handbookhmm.ru/modostroenie.html (nie testowany przeze mnie), czy kolejna wersja projektu (zapomnianego przez Grotę) mającego na celu napisanie na nowo silnika Dwójki - http://sourceforge.net/projects/fheroes2/

Mad Hatter PW
12 lipca 2012, 00:01
Masław:
mającego na celu napisanie na nowo silnika Dwójki
Ja też próbowałem, jak zboczyłem z tego planu to wszyscy widzieli.

Bardzo lubię dwójkę więc trzymam kciuki za tego moda.

Przy okazji.
Ktoś coś wie na temat modu do Heroesa 3 ShinKalu co na dwójkę przerabia, bo w bete grałem a potem umilkło.

Dark Dragon PW
12 lipca 2012, 00:50
Chodzi o ten projekt?

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 10:52
Cytat:
Wiadomo coś o modzie?
Tyle wiadomo co widzisz. Czyli nie wiele. Temat główny moda na Celestial Haevens. Hobbit ci podał. Jak tak bardzo oczekujesz wielu informacji to proponuje śledzenie tamtejszej strony bądź co bądź możesz również szukać na Heroes Community, ale z tego co patrzyłem nic nowego prawdopodobnie nie ma:). Pozdrawiam

Shin0bi PW
29 sierpnia 2013, 15:01
Dziś na HC pojawił się nowy mod do Heroes 2 - odpowiednik WoGa z trójki. Pozwala zmieniać w znaczący sposób mechanikę gry i dodawać nowe potwory oraz miasta. Coś wspaniałego!

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=39487

Acid Dragon PW
29 sierpnia 2013, 15:13
Bardziej mnie interesuje co mod dodaje nowego niż na jakie modyfikacje pozwala, ale tak, czy inaczej jest to warte niusa na głównej.

Ktoś chętny do napisania?

Alamar PW
29 sierpnia 2013, 15:24
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=13206
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: [H2/projekt] Projekt Ironfist

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel