Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Świt Wojny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 18:29
@Matheo weź się łaskawie przymknij dobrze? Screeny postaram się dać. Tylko jak narazie coś mi się dzieje z WOGIEM i co najwyżej będziecie musieli zaczekać. Jeśli nic nie zrobię będę musiał jeszcze raz coś z nim zrobić. Na szczęście. Mam Backup wszystkich portretów jak i jednostek. Więc problemu nie powinno być. Jeśli się nie uda. Screeny będą jutro bądź co najwyżej w niedziele.

----

Ekhym, krótkie ogłoszenie.
Związku z tym, że z Wogiem coś mi się dzieje i, że miałem chwilowe problemy to postaram się uzupełnić galerię o dwa nowe screeny gdzieś koło dwudziestej dwudziestej pierwszej bądź jutro rano. Bowiem nad modem pracuje dosyć długo a holipka czasu na odpoczynek nie mam! Więc wytrzymajcie! Narazie i Pozdrawiam.

----

Wszyscy czekaliście! Więc cieszyjta się! Bowiem zaktualizowałem konto na ImageShacke i tam znajdują się screeny odnośnie miast. Jedno. Inkwizycja, prawie skończone(pozostały portrety) A drugie to jednostki Warowni które świetnie się prezentują na polu bitwy.
Przepraszam, że napisałem trzy posty pod rząd. Chciałem poprostu abyście mnie nie podejrzewali i mówili, że jestem kłamca. Po prostu takie jest życie nie ma co gadać:D. A teraz macie. Komentujcie i mówcie co jest nie tak itp. Najprawdopodobniej jeszcze przed wyjściem wersji alpha, zmienią się trochę jednostki. Więc się nie denerwować. W najbliższym czasie. Wstawię kolejne.
ENJOY^^!


TrithTrithNa przyszłość polecam przycisk "Edytuj", trzy posty napisane jeden pod drugim w ciągu trzech godzin może i przyciągnie uwagę, ale jest to wbrew ogólnie przyjętej estetyce wypowiadania się na forum.

Sawyer PW
16 marca 2012, 21:16
Źle to widzę.

Daj konkrety, nic w imagu nie działa. Zrobienie 5-6 miast? Tu niektórzy w 5 osób trudzili się z jednym miastem. Jak połowa groty ci nie pomoże to łatwo nie będzie.

No ale życze powodzenia.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 22:00
Wiem, że łatwo nie będzie. Ale dla mnie to Hobby. I się fajnie to robi. Pozatym nie potrzebuje wsparcia jeśli chodzi o projektowanie, bardziej prosiłbym o duchowe, aby we mnie uwierzyć i dać mi szansę. To pierwszy taki mod i na pewno go nie opuszczę. Robię to jak umiem i wogóle. Więc spokojnie, dam radę a projekt nie upadnie:D. Więc spokojnie możecie czekać na kolejne screeny które ukażą się niebawem:).
BTW. Przepraszam ciebie Tirith, że tak napisałem. Chciałem aby wiedzieli, że coś z modem jest. Tak więc podsumowując na dzisiejszy dzień:
Inkwizycja(Done, pozostały tylko portrety)
Sylvan(Pomysł)
Warownia(Połowa jednostek jest większa część portretów też jest.)
Tartar(Pomysł)
Necropolia(Muzyka jest,część jednostek jest,pozostały tylko portrety i kilka skryptów:D)
Pałac(bądź Harem) (Narazie Pomysł)
UTOPIA(Pomysł)
Sanktuarium(Prawie Done:D)
A image działa! Sam sprawdzałem dziesięć razy gdy włączałem:). Tylko trzeba link u góry jeszcze raz na cisnąć i będzie git. Chyba, że uzyskam zgodę na danie obrazów na forum mających coś koło 800x640. Więc wątpię aby tak było:D.

Matheo PW
16 marca 2012, 23:53
Wsparcie masz ;) Przynajmniej u mnie. Chodziło mi tylko o to żeby efekty zaprezentować. Jak się skończą te problemy to może nagraj filmik? Tak żeby wszystko było widać.

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 08:59
O ile się uda i Fraps nie odmówi posłuszeństwa, to tak:D. Mam programy do montowania filmów więc mógłbym to zrobić. Ale jak na razie musicie się nacieszyć screenami z ImageShacke. Tak jak mówiłem. Problemów nie było. Wystarczy u góry zresetować link(,że tak powiem) i macie gotowe. Mi się udaje. Bądź nacisnąć na ikonkę mojego konta wtedy powinno coś się stać:D. Bo na razie, innej witryny niż ImageShacke nie znam.

Matheo PW
17 marca 2012, 09:22
Mam pytanie. Będziesz coś zmieniał w ekranach miast? Wygląd budynków np? Czy tylko jednostki zmieniasz?

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 09:39
Być może, możliwe, że ekrany miast zmienię:D. Ale to w przyszłości. Priorytetem dla mnie na obecną chwilę jest dokończenie tego co zacząłem. O podmianie budynków itp. Pomyślę gdy już wydam wersję alpha.
EDIT: Kolejne screeny pojawią się jutro bądź (w co wątpię) bądź w dzisiejszy późny wieczór(coś koło 20-21) Ponieważ chciałbym mieć chwilkę na zrelaksowanie. BTW. jeśli ktoś chce więcej informacji bądź lekko pomóc przy nazwach itp. może do mnie pisać na maila (jak np. Matheo) bądź na PSN ID(na którym bardzo długo już siedzę:D) Bądź co bądź na mojego drugiego maila. To tyle. Komentujcie i oceniajcie. BTW. Wysłałem dzisiaj wiadomość do Acida. Może pozwoli mi zrobić z tymi obrazkami.

Matheo PW
17 marca 2012, 10:55
Mam prośbę. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Najpier pisałeś o, ,nowych miastach,, a później o, ,podmienionych,, a co się okazuje to zmieniasz kilka jednostek w każdym zamku. Rozczarowałem się cholernie. Jeśli chodzi o terminologię:
- Nowe miasto, to np Gaj czy Przystań. Nowe miasta mogą być:
- Dodane, jak Przystań lub
- Podmienione, jak Gaj.

Nazywaj rzeczy po imieniu ok?

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 11:03
NIE WPROWADZIŁEM! POPRAWIŁEM POST I TYLE! Matheo! Nie wprowadzam ludzi w błąd. Napisałem podmiana. To znaczy, że dane jednostki są podmienione przez inne a o budynkach się zastanowię. Nie czytasz, ze zrozumieniem. Jeśli nie chcesz to nie musisz rozmawiać tutaj o moim modzie. Trudno. Jakoś to przeżyje. Ważne jest to, że nawet jak nikt nie będzie mnie wspierał będę dalej tworzył:D. Więc Matheo. Skoro się zawiodłeś to do złego pomieszczenia trafiłeś. Dziękuje.
BTW. Mimo miasta będą miały nowe jednostki itp. Narazie wziąłem się za podmianę. Jeśli nikt nie zrozumiał. ENOUGH SAID.

Matheo PW
17 marca 2012, 13:54
Nie będę tego komentował, bo to nie ma sensu. Twórz sobie na zdrowie :) Powodzenia.

AmiDaDeer PW
17 marca 2012, 14:26
TopFunny525:
Matheo! Nie wprowadzam ludzi w błąd. Napisałem podmiana. To znaczy, że dane jednostki są podmienione przez inne a o budynkach się zastanowię. Nie czytasz, ze zrozumieniem. Jeśli nie chcesz to nie musisz rozmawiać tutaj o moim modzie. Trudno. Jakoś to przeżyje. Ważne jest to, że nawet jak nikt nie będzie mnie wspierał będę dalej tworzył:D. Więc Matheo. Skoro się zawiodłeś to do złego pomieszczenia trafiłeś.
Na litość...

W pierwszym poście napisałeś, że będą "nowe miasta". Potem poprawiłeś to na "podmienione" - nie żeby tamto było szczególnie mylące, ale niech tam. Teraz jednak faktycznie się okazało, że głównym celem jest podmiana jednostek i bohaterów, a nie miasta jako całości.

Ale do jasnej, Matheo słusznie wytknął Ci taki błąd w nazewnictwie, a Ty mówisz o czytaniu ze zrozumieniem oraz o braku wsparcia.
Trochę więcej dystansu do siebie. Mniej nerwów.


I jeszcze taka sprawa: nie chcę studzić twojego zapału, ale wydaje mi się, że w tym temacie pojawiło się bardzo dużo postów jak na tak krótki czas jego istnienia. Niby wszystko ok, ale większość tych postów jest twoja. Z czego treści tam jakiejś szczególnie ważnej dla nas, graczy, de facto nie ma.

Bo wydaje mi się, że pisanie całych wiadomości ograniczających się tak naprawdę do informacji "Kolejne screeny będą o 20:00" nie ma w tym momencie większego sensu. :P

Na chwilę obecną projekt wydaje mi się dość mało ambitny (bez urazy - po prostu to nie jest druga HotA czy nawet po prostu Gaj), więc proponuję, aby twoje posty przede wszystkim PREZENTOWAŁY nowości, a nie zapowiadały prezentację. Dzięki temu temat zyska na czytelności. A jeśli piszesz rzadziej, to nie znaczy wcale, że twój projekt umarł. ;)


Aha - warto też wspomnieć o faktycznych autorach używanych przez Ciebie jednostek, choćby i z czystej uprzejmości.

Irhak PW
17 marca 2012, 16:12
Cytat:
Aha - warto też wspomnieć o faktycznych autorach używanych przez Ciebie jednostek, choćby i z czystej uprzejmości.
O ile ich zna w jakimś tam stopniu (vite AR - wspomniałem, że nad projektem pracował Morn wcześniej). Jeżeli nie jest w stanie ogarnąć tego, to będzie tak jak z 8LR :P

Matheo PW
17 marca 2012, 16:36
To te nowe jednostki nie są autostwa TopFunny525?

Irhak PW
17 marca 2012, 16:46
Poznaję krasnale. IIRC miały trafić do HotA. A teraz spójrz na jednostki w AR ;)

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 16:47
Dobra. Przepraszam bardzo. Widać zbytnio mnie poniosło. Ostatnio wiele rzeczy się wydarzyło j.np.:Rada klasyfikacyjna w mojej szkole,odejście dwóch kolegów z klasy,bójki itp. itd. Co nie zmienia faktu, że słusznie dostałem od was wszystkich opieprz. Dlatego przyznaje się do winy i prosiłbym o... wybaczenie? I próba rozpoczęcia od nowa.

Matheo PW
17 marca 2012, 17:14
Spoko ;) Chyba nikt nie ma żalu :)
Mam dla Ciebie mała radę na ten nowy początek. Najpierw porób screeny, albo nagraj filmiki. Wrzuc to na coś typu chomik i podaj link. Nie ważne kiedy to zrobisz. Może być nawet za trzy miesiące heh. Nikt Cię przecież nie pogania. Jako autor modu sam o tym decydujesz. I chyba za dużo, ,miast,, chcesz zmienić na raz ;) Jeśli masz prawie ukończone kilka, to najpierw zrób mod z nimi. Nie zaczynaj tych, na które, ,masz pomysł,, ;)

Tak żeby było jasne, to nie krytyka tylko rady ;)

Sawyer PW
18 marca 2012, 17:59
Ahh, dodam że na twoim miejscu bym nie tworzył tematu i wypisywał swoich pomysłów, dobre pomysły nawet w parę minut przychodzą, nie musisz nam tego tutaj objaśniać tylko twórz to w własnym zaciszu, gdy będziesz miał już tą bete - zaprezentuj porządnie a nie informuj nas kolejnymi pomysłami które będą słabo zrealizowane bądź nie pojawią sie w ogóle. To taka dobra rada na przyszłość. ;)

witchking PW
18 marca 2012, 23:49
Zdaje mi się, że w klasztorze i wieży magów rekrutuje się jednostkę która wygląda tak samo albo bardzo podobnie. Nie wiem czy to celowe.

TopFunny525 PW
26 marca 2012, 15:00

Pragnę was powiadomić o nowych informacjach związku z moim modem.
Po pierwsze. Mod jest dalej kontynuowany, ale już pod inną nazwą.
Po drugie. Zaczynam tworzyć swoje własne jednostki. Pierwszą z nich będzie lodowy golem. którego obrazek wstawię jeszcze w tym tygodniu.
Po trzecie. Postaram się jeszcze w tym tygodniu skontaktować z Salamandrą i kilkoma chłopakami z HC. Spytam ich o wyrażenie zgody na wykorzystanie kilku jednostek do moda.
Po czwarte. Planuje zmienić tła miasta. Oraz być może całkowicie ich wygląd(co niestety przedłuży pracę nad modem)
Po piąte. Jeśli mi się uda(w co wątpię). Postaram się też zrobić tzw. nowych dowódców. Na początek nie będzie to coś może tak superowego, ale zauważcie, że dopiero zaczynam.
Po szóste. Odnośnie nazwy. Planuje zmienić nazwę moda itp.
Po siódme. Jeśli mi się uda. Postaram się zrobić nowe menu do gry.
Po ósme. Mam nadzieję, że będę cały czas liczył na wasze wsparcie. Duchowe jak i normalne.
Po dziewiąte. Zamierzam całkowicie zmienić grę. Mapy pozmieniam na inne. I postaram się zrobić wszystko co będę mógł.
No i po dziesiąte. Mam nadzieję, że być może mi pomożecie. Liczę częściowo na wasze wsparcie i myślę, że dzięki wam właśnie zachciało mi się bardziej brać do roboty. Pozdrawiam was ludzie i mam nadzieję, że dalej będziecie chcieli we mnie wierzyć:D.
POZDRAWIAM. Jeszcze wieczorem tu wstąpię i zobaczymy waszą reakcję.

witchking PW
26 marca 2012, 15:22
Podaj jakiś lepszy kontakt do siebie albo zerknij na maila
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [H3/projekt] Świt Wojny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel