Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/projekt] Świt Wojny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

TopFunny525 PW
15 marca 2012, 21:34
Bez owijania w bawełnę, pora wam przekazać coś ważnego, jak zapewne wiecie, od niedawna tworzę mod o nazwie "ŚWIT WOJNY" Jest to nowy mod który będzie zawierał m.in.:
Podmienia miasta na całkiem inne,jednostki,Skrypty ERM,Muzykę,Portety Postaci i wiele więcej! Tak więc siadać wygodnie i zacząć czytać! Zacznijmy od miast:
ŚWIĘTA INKWIZYCJA(Miasto w 50% gotowe)
Sylvan(Pomysł jak narazie przygotowania:D)
Warownia - Zamek Krasnali (65% gotowe), bądź Krio(Zdecydujecie:))
Tartar(Niezbyt oryginalna nazwa wiem, ale innego pomysłu nie miałem:D BTW. To samo co z Sylvanem)
Pustynne miasto(prace zaczęte)
Nekropolia(Prace zaczęte)
Utopia(To samo co z tartarem)
Sanktuarium(65% gotowe)
A tera pora na Screeny, wszystkie możecie znaleźć tutaj:http://profile.imageshack.us/user/topfunny525/
W kolejności:
1. Nowy bohater Warowni Iollona
2. Nowy Bohater Derosa
3. No i Jednostki warowni w akcji:D
Osoby które mi pomogły z Kwasowej Groty to:
Acid Dragon - Początki ze skryptami,
Irhak - Obrazy i defy oraz skrypty
Hobbit - Obrazy i częściowo defy.
TAK WIEC ENJOY!^^
EDIT: Oczywiście piszcie swoje opinie itp.
Rzeczy na bank do zrobienia bądź naprawienia:
Nazwy siedlisk i budynków,
Skrypty,
Dokończenie innych miast.

BanBreaker PW
15 marca 2012, 21:48
Podziwiam ambicje, powodzenia. Dorzucisz jeszcze jakieś screeny z tych 50%-gotowych miast, proszę? ;>

TopFunny525 PW
15 marca 2012, 21:51
Link powyżej BanBreakerze:D

BanBreaker PW
15 marca 2012, 21:56
Ale tam są tylko 3 zrzuty, do tego dość słabo przekonywujące...
Gdzie Święta Inkwizycja? ;D

TopFunny525 PW
15 marca 2012, 21:58
Jutro postaram się dać resztę screenów, ze względu na to. Że coś się stało i na nowo muszę wpakować DEFy do gry:(. Ale jutro postaram się dać też screeny sanktuarium. A co do inkwizycji. Wytrzymajcie do jutra do godziny około 16:30. Wtedy powinienem wszystko naprawić jeśli chodzi o miasto:D.

Irhak PW
16 marca 2012, 00:20
"Śnieżny piromanta"? A czemu ludy śnieżne zabawiają się magią ognia? I dlaczego nie ma jej w zdolnościach bazowych? :P

avatar PW
16 marca 2012, 07:54
Też zwróciłem na to uwagę. Pewnie zimnym ogniem strzelają.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 09:21
Właśnie w tym sęk. Postaram się zmienić wszystkie właściwości bohatetórw warowni tak aby wszyscy na początku mieli magię wody. O ile mi się uda:D.
BTW. pora na kolejne newsy.
Żeby was nie dręczyć za bardzo pokażę wam dwa nowe utwory które wykorzystałem w modzie, oto one:
1. Zastępuje Grass Theme:
http://www.youtube.com/watch?v=su6u0Q4h8-w
2.A drugi zastępuje pustynne tereny(czy jakoś tak:D)
http://www.youtube.com/watch?v=a0QbfvdmZsA
Chciałbym was spytać o dopasowanie tych dwóch utworów. Czy się podobają czy też nie:D. A właśnie. Dzisiaj coś koło wczesnego wieczoru wstawię kolejny screen(bądź screeny^^) Zobaczymy czy Fraps nie odmówi posłuszeństwa jak to było wczoraj.
PS. Chodzi ci np. o sokole oko? Jest zakryte biografią bohaterki.
BTW. Nie widzę tam żadnego ognia itp. a co do umiejętności postaran się wszystko naprawić(o ile się uda przed premierą wersji alpha moda:D.)

Acid Dragon PW
16 marca 2012, 11:50
Nie zrozumiałeś żaluzji ;).
Piromanta to ktoś maniakalnie zajmujący się OGNIEM.
(z greckiego "pyr" - "ogień")

"śnieżny piromanta" to coś równie bez sensu jak "mokry ogień"

wikipedia: piromania

Wodnym odpowiednikiem piromanty byłby hydromanta.

Alamar PW
16 marca 2012, 11:58
Prędzej już mag lodu/lodowy mag.

Rabican PW
16 marca 2012, 14:57
Może kriomanta? Z greki klasycznej: κρύος (krýos - zimny) + μαντεία (manteia - wróżenie). Por. krioterapia, kriochirurgia, jak również: piromanta, geomanta, nekromanta.

@Acu, przyrostek "-manta" pochodzi od "-mancji", nie od "-manii"; od tej ostatniej pochodzi "-man". Por. piroman, erotoman oraz przykłady przytoczone powyżej.

Jako ciekawostkę dodam, że oba słowa pochodzą z klasycznej greki (μανία, mania), mają nawet to samo pochodzenie (μαίνομαι, mainomai, "jestem wściekły, szalony").

Acid Dragon PW
16 marca 2012, 15:13
Cytat:
@Acu, przyrostek "-manta" pochodzi od "-mancji", nie od "-manii"; od tej ostatniej pochodzi "-man". Por. piroman, erotoman.

Dzięki za zwrócenie uwagi, aczkolwiek nie miałem najmniejszego zamiaru tak twierdzić. Napisałem "maniakalnego" tylko dla odróżnienia od "zwykłego" zajmowania się ogniem. Wszak nie każda dziewczynka z zapałkami jest od razu piromantką (ani też piromanką). Skojarzyła mi się po prostu nazwa "pyromaniac" z Forge ;).

Niemniej jednak fakt, że dla maniaków ognia bardziej pasuje określenie "piroman", niż do fascynatów sztuk magicznych związanych z ogniem.


Tak czy inaczej - ani "śnieżny piroman", ani "śnieżny piromanta", podobnie jak nie "mokry ogień", "powietrzna ziemia", czy "woda ognis..." ERROR -> theory invalid ;P

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 15:45
Cytat:
Wodnym odpowiednikiem piromanty byłby hydromanta.
Dzięki, zastanowię się nad obydwoma nazwami i zdecyduje, która jest lepsza:D.
Narazie chwilkę odpoczynku(dopiero co z szkoły wróciłem) i zabieram się do dalszej pracy:D. Wczesnym wieczorem postaram się wstawić screeny.
BTW. Jak wstawić nowe menu główne do gry. Mam już praktycznie gotowe tylko pozostaje wstawić do Moda.
EDIT:
A teraz z innej beczki, oto rodzaje bohaterów które wystąpią w modzie:
Inkwizycja:
Egzekutor,
Inkwizytor.
Sylvan:
Łowca.
Druid.
Warownia:
Mroźny Władca,
(Nazwa dla maga zostanie zmieniona:))
Tartar:
Heretyk,
Piromanta,
Nekropolis(bez zmian)
Pustynia:
Tauerg,
Mag Pustyni,
Chaos:
Władca Chaosu,
Czarownik,
Utopia:
(Nazwa wojownika jeszcze nie zrobiona:D)
Wróżbita
Sanktuarium:
Shogun,
Wodny Mnich(Jak z HVI^^)
Powiedźcie, nazwy dobre czy zmienić? PS. Potrzebuje propozycji dla Wojownika w Utopii.
EDIT2:
Cytat:
Może kriomanta? Z greki klasycznej: κρύος (krýos - zimny) + μαντεία (manteia - wróżenie). Por. krioterapia, kriochirurgia, jak również: piromanta, geomanta, nekromanta.
Dzięki za propozycje. Pomyślę nad nią:D. W sumie na początku też miałem taki pomysł, ale coś mnie pokierowało z tym mroźnym piromantą.

Matheo PW
16 marca 2012, 16:44
Mam kilka próśb. Nie nazywaj swoich dzieł,, ,nowymi miastami,, bo naprawdę dużo im do nich brakuje. I dodaj komendę [a=... Przy tym drugim linku, w pierwszym poście tematu ;)

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 16:48
Nie nazywam ich nowymi miastami Matheo. Jest to Mod. Wprowadzający dość trochę rzeczy do WOGA. I nie mówiłem niczego o podmienianiu miast tylko jednostek,muzyce,portretów bohaterów itp.

BanBreaker PW
16 marca 2012, 16:52
autor:
"ŚWIT WOJNY" Jest to nowy mod który będzie zawierał m.in.:
Nowe miasta[...]

itd.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 16:57
Aha! O to chodzi. Well,chodziło mi o podmianę hehe:D. Już poprawię.

Matheo PW
16 marca 2012, 17:19
;-) No i ten jednem link popraw :-) ten pierwszy, w pierwszym poście. Nie da się go kliknąć dodaj odpowiednią komendę heh.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 17:22
Ten Link Wykasuje bo i tak czy siak nie działa. Klikajcie ten link na samym dole tego pierwszego posta. Przekierowuje was do mojego konta gdzie jest cała galeria.

Matheo PW
16 marca 2012, 18:26
Wczesny wieczór już jest, będą te screny? Narazie widziałem trzy, dwa ze zmienionymi avatarami bohaterów, przy czym na jednym widnieje totalny oksymoron. I jednem, na którym widać kilka podmienionych jednostek. Mało jak tak zaawansowane pracę nad modem :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [H3/projekt] Świt Wojny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel