Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Sport
komnata: Podziemna Tawerna
Grupa MŚ 2018 - czy Polacy wyjdą z grupy?
Tak, z pierwszego miejsca (10)
 
 59%
Drugie miejsce będzie nasze (3)
 
 18%
Skompromitujemy się i zajmiemy czwarte miejsce (4)
 
 24%
Nie, skończymy trzeci (0)
 
 0%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 21 - 22 - 23

Matheo PW
7 maja 2012, 14:33
Miał być, ale edytować się nie da a mi się przy jej tworzeniu przez przypadek enter wcisną ;)

A co nie wierzysz w Naszych Orłów?

Liabaen PW
7 maja 2012, 18:01
Oni co najwyżej wyrżną orła.

Matheo PW
7 maja 2012, 18:44
Człowieku nie te czasy. Tak było Jak Leo kończył prace z kadrą a Smuda zaczynał. Lewandowski to najlepszy gracz w bundeslidze. Zresztą cała trójka z BVB jest wychwalana pod niebiosa. To chyba coś znaczy nie? Smuda wytawi te trio i jest plus 40 do zgrania i plus 80 do talentu. Do tego Szczęsny na bramce. Perquis z Piszckiem na obronie i zobaczysz jaka paka będzie. Z grupy na pewno wychodzimy, a jak się dobrze ułoży to może i półfinał będzie.

Liabaen PW
7 maja 2012, 18:53
@up
Wiem kto u nas gra, w brew pozorom jestem kibicem Arsenalu, a dość często oglądam Bundesligę :P Niemniej, jakoś nie wierzę w naszych. To tak jak z modami do WoG-a 90% nie wychodzi (z grupy? :P).

Alistair PW
7 maja 2012, 19:59
eh, "wcisnął" i "wyrżną"

Liabaen PW
7 maja 2012, 20:28
@up
"Wyrżną"
Masz rację :) Z początku myślałem o "On", a nie "Oni" i tak wyszło. Dzięki.

Matheo PW
7 czerwca 2012, 21:43
I jak zestawy kibica kupione ;)? Flagi na samochodzie i za oknem są ;)? Jutra się zacznie.. Obstawiam 2:0 dla Nas. Jutro o 18:00 szaliki w dłoni i do boju ;)!

Alistair PW
7 czerwca 2012, 22:12
Ja stawiam 2:1. Kumpela z pracy postawiła tak samo, celnie stwierdzając, że "patałachy na pewno coś puszczą"

Matheo PW
8 czerwca 2012, 13:31
Te "patalachy" pobily niedawno rekord rozegranych spotkan bez straty bramki.. 5 meczy z zerem z tylu. Grecja to silny zespól i jak najbardziej moga cos strzelic. Ale mamy bardzo dobra linie obrony i swiatowej klasy bramkarza. Wawrzyniak chyba nie bedzie gral wiec nie powinno byc bledow w obronie.

Bychu PW
8 czerwca 2012, 14:09
Akurat obronę mamy cienką, Mamy za to mocny atak, i świetną pomoc, wiadomo o bramce nie trzeba wspominać.

Alistair PW
8 czerwca 2012, 14:44
To się bardzo cieszę, że nasi mieli mecze bez strat. Prawdziwy sprawdzian dzisiaj. Trzymam kciuki za naszych.

OGARexs PW
8 czerwca 2012, 18:56
Ja nie wieże zwykle w cuda ale, W 17 MINUCIE JEST GOLLLLLLLLLLLLL, KU*** GGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLL

AmiDaDeer PW
8 czerwca 2012, 19:44
Brawa dla Tytonia! Żeby rozpocząć swoją grę obroną karnego to trzeba mieć talent...

Irhak PW
8 czerwca 2012, 20:06
No to macie remis. A miało być 2:1... dla Grecji :P

Matheo PW
8 czerwca 2012, 20:56
Gdyby się Wasilewski Szczęsnemu nie wpieprzył w paradę, to bramki dla Grecji by nie było. W drugiej połowie grali jak cioty! Zresztą przez cały mecz nie było żadnej składnej akcji. Za każdym razem chaos i niedokładność. Nie tego oczekiwałem....

The Doom PW
8 czerwca 2012, 22:06
Nie ma co narzekać, dobrze było :P ! Wspaniały gol Polaków i obrona Tytonia - miodzio :3 Cóż... Pozostaje jednak pewien niedosyt, w końcu mogliśmy to wygrać...

TopFunny525 PW
9 czerwca 2012, 10:53
Remis Remisowi. Cała moja klasa się spodziewała, że tak będzie^^. A sędzia był ostry jak nie powiem co. Masakra z nim. Z tego co wiem. To średnio na jeden mecz w Hiszpanii dawał z tak 7 czerwonych kartek:D. Pozdro.

Mad Hatter PW
9 czerwca 2012, 18:50
Osobiście meczu nie oglądałem bo nie mam telewizora ale wystarczyło słuchać jakie odgłosy dobiegały za oknem i po krzykach wnioskowałem że Polacy na początku strzelili gola a jakiś czas potem gość też.
Ale ogólnie pod koniec raczej byli radośni.

TopFunny525 PW
9 czerwca 2012, 23:44
Dzisiaj były dwa mecze. Żadnego nie obejrzałem gdyż ekhym "szkoła nie pozwalała" Nauczyciele nam tyle zadali, że nawet na minutę mogłem usiąść do telewizora. Poda ktoś wyniki meczów i jakiś malutki komentarz do tego? Pozdrawiam

Matheo PW
10 czerwca 2012, 13:49
TopFunny525 nie żebym był niemiły, ale jak już siedzisz na necie to chyba możesz sprawdzić wyniki co? "Wp.pl" Wszystkie wyniki i masa komentarzy.

Gramy dalej. Plany na ten tydzień: Modlić się o jak najmniejszy wpierdziel od Rosji i o to, żeby Czesi wygrali z Grekami. Potem o to aby Rosja nie popuściła Grecji, no i żebyśmy możliwie wysoko wygrali z Czechami. A wtedy..? Witaj ćwierćfinale! A tam zapewne powitają Nas Niemcy...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 21 - 22 - 23
temat: Sport

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel