Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Co by jeszcze dodać???
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Kaazam PW
27 grudnia 2005, 16:56
Jak myslicie, jakie czary i artefakty by można było dodać do serii MM aby była lepsza.

Alamar PW
27 grudnia 2005, 17:23
Lepiej już nic, bo po MM9 widać, czym się kończą zabiegi by grę uatrakcyjnić (lepsze jest wrogiem dobrego).

Kaazam PW
27 grudnia 2005, 17:39
Nie grałem w MM9 gdyż po krótkim zapoznaniu sie z nią odechciało mi i Rabbiemu się grać. To on mi właśnie ja pokazał. A MM7 mogło by to chyba wyjść na dobre, jeśli tylko Szanowny Acid był by w stanie je przetestować.

Ector PW
2 kwietnia 2006, 18:33
No nie przesadzajcie już z tym MM9. Nie umywało się do MM6-8, a kto wie, czy do wcześniejszych też nie, ale jednak swój urok miało. No i coś tam wniosło do świata gier MM.

Gandalfica PW
1 października 2006, 11:22
WSZYSTKO, CO JEST W ARCANUM ma być w mm.

Alamar PW
1 października 2006, 11:53
Tak - nuda, muzyka, małe miasta (zgubiłeś się kiedyś w Tarancie? a Ravenshore czy Free Haven czy nawet w Thojgardzie? :P), brak latania, spaceru po wodzie, czarów które się zwiększają wraz z rozwojem postaci, itd.
Owszem Arcanum nie jest złe, ale do MM mu daleko. ;P
No i jest to inna koncepcja gry cRPG niż MM (samotna postać kontra drużyna).

I jeszcze dwie sprawy - nie pisz wielkimi literami bez potrzeby (tym bardziej, że dałeś podkreślenie) - jest to niegrzeczne oraz stawiaj znaki przestankowe (w tym i kropki).

A druga sprawa - temat zamykam. Jeśli będą jakieś informacje o MMX, może wtedy otworzę (może).
temat: Co by jeszcze dodać???

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel