Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [KB] King's Bounty
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

vinius PW
26 czerwca 2008, 20:59
...a kto w to nie zagra, ten wiśnia :P
Ponadto już od dłuższego czasu działa angielska wersja oficjalnej strony. Tam jednak mniej informacji.

vinius PW
11 września 2008, 15:58
Widzieliście "Opowieści z Endorii"? To chyba jakaś kpina. Kolejny remake to już za wiele, nawet, jeżeli to mocno odświeżony remake. Ile razy jakiś król może tracić to samo berło!? Król Maxis, Berło Wojny, smok Arakh Dragonbreath... no bez przesady.

Alamar PW
11 września 2008, 20:05
Byś czytał tutejsze niusy (14.VIII), a nie szlajał się gdzie indziej. :P
Nie mówiąc o tym, że to chyba Ty powinieneś mieć najwięcej do powiedzenia w sprawie tej gry. :P
Aha i mam nadzieje, że przygotujesz smoki z KB:L do leksykonu.

Field PW
29 października 2008, 23:12
http://gry.onet.pl/2955, 84283,, king_s_bounty_legenda, recenzja.html
Ku przestrodze.

Nemomon PW
30 października 2008, 01:21
Po kilku obejściach Qui systemu do spacji po przecinku, można nawet to czytać..

Rafal G PW
26 września 2010, 20:37
Witam wszystkich :)

Jak większość z Was zapewne zauważyła z sieci zniknęła 23 września strona kingsbounty.pl, a adres przekierowuje na stronę sklepu wydawcy tej gry. Wynika to z zakończenia współpracy między redakcją kingsbounty.pl i firmą Cenega.

Osoby, które ze strony i forum korzystały chciałbym jednak uspokoić – strona i forum już wkrótce powrócą wraz z zawartością pod nowym adresem. Jaki to będzie adres niech na razie pozostanie niespodzianką :)

Szczegóły będą podane już wkrótce, tak więc pozostańcie czujni :)

mervell PW
2 października 2010, 13:05
Kto jeszcze nie ma King's Bounty: The Legend, to może ją zakupić z październikowym CD Action za 14, 99zł. W numerze nie ma nic niesamowicie ciekawego, ale z bardziej interesujących rzeczy mogę wymienić recenzję "King's Bounty: Nowe światy" i "Puzzle Quest 2" oraz zapowiedź "Alice Madness Returns", czyli niecałe 5 stron... Ale myślę, że dla samej gierki warto kupić.

dambibi PW
2 października 2010, 18:35
Faktycznie, chyba się połaszczę, bo dawno żadnej strategii nie ruszałem, a ostatnimi czasy to tylko w pesa gram.

Rafal G PW
3 października 2010, 21:18

Zgodnie z obietnicą :)
Nowy adres strony: http://kings-bounty.com.pl/ :)
A stamtąd można już trafić prosto na nowe/stare forum.

voncur PW
15 grudnia 2010, 16:57
Siemanko.
Wiecie moze gdzie moge znajsc / sciagnac King's Bounty 2 lub 3?
Tu dla nie dowiarkow
http://pl.wikipedia.org/wiki/King's_Bounty

Ewentualnie jest cos podobnego na psp?

Tu znalazlem w jakims torrencie
http://www.kickasstorrents.com/heroes-of-might-and-magic-complete-t302880.html

vinius PW
15 grudnia 2010, 17:03
Podła prowokacja, nic takiego nie istnieje.

A tak na serio:
KB 2 do pobrania tutaj.
KB 3 raczej już nie pobierzesz, przynajmniej ja nie pamiętam który rom jest który. Mógłbym Ci ewentualnie gdzieś na świętach kilka wysłać (z 8 ich chyba było, z czego 1 to właśnie radosna twórczość, a nie tylko klon KB), musisz się zaopatrzyć jednak w emulator ZX Spectrum. Jakbyś zassał ten rom z torrentów KB3 to byłbyś łaskaw mi wysłać? Nie korzystam bowiem z tego oprogramowania.
Na PSa masz info o grze tutaj, ale KB na PSP? Chyba nie istnieje.

PS. "Niedowiarków" piszemy łącznie ;). I "znaleźć", nie "znajść".

Haregar PW
15 grudnia 2010, 17:37
hmm takie pytanko jeśli już o KB się mówi: czy KB3 nie jest przypadkiem nieoficjalnym, ale rozbudowanym dodatkiem do dwójki?

vinius PW
15 grudnia 2010, 17:46
Powiem tak: dwójka jest nieoficjalną grą - sequelem KB, tak samo wszystkie inne części - nie są one "dodatkami", tylko autonomicznymi grami, zazwyczaj niezbyt skomplikowanymi (z wyjątkiem właśnie KB 2 i KB 3).

vinius PW
15 grudnia 2010, 23:57


Dzięki Kirinowi sezon na King's Bounty otwarty na nowo. Mam nadzieję, że jesteście gotowi na falę nowej królonagrodowej gorączki :). Chętnych do tłumaczenia zapraszam do odzywania się w tym temacie jak na razie.

Inny screen, i inny.

EDIT: jak kogoś to interesuje, to niemal połowa tekstów z interfejsu gry została przetłumaczona, więcej czasu zajmie przetłumaczenie tekstów opisujących zdarzenia na mapie przygody. Cholera, zarwałem noc dla głupiej gry :>.

dambibi PW
17 grudnia 2010, 01:00
Możesz mi coś podesłać na próbę - zobaczymy jak sobie poradzę z tłumaczeniem. Jednak na poważnie mogę zacząć po sylwestrze.

vinius PW
17 grudnia 2010, 01:13
Ok, jeśli w miarę kojarzysz rosyjski (przynajmniej same litery) i grałeś w King's Bounty, to postaram się jutro odezwać jakoś :) (na maila podanego w profilu podeślę). Dzięki za ofertę pomocy.

Haregar PW
17 grudnia 2010, 09:51
Viniusie, które to King's Bounty? Bo jedynki nie przypomina... :)

Ginden PW
17 grudnia 2010, 10:29
Bo to KB2, co wynika z obrazka - Program: KB2PL.

vinius PW
17 grudnia 2010, 15:59
Oczywiście, to King's Bounty 2.

dambibi PW
17 grudnia 2010, 17:22
Mhm to powiedzmy sprawy nie było - myślałem o "ingliszu". Wybacz ale skleroza nie boli ;p.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [KB] King's Bounty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel