Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Kontynuacja projektu
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Pewu PW
1 stycznia 2012, 21:59
Ten projekt nie powinien się jeszcze przedostać do internetu z powodów oczywistych - mały postęp prac i poziom ukończenia. Ale stety, niestety, wyszedł HoTA dodający morskie miasto. Moja modyfikacja również ma tematykę morską, co gorsza, nie wygląda tak profesjonalnie, jak Cove, więc sądzę, że zainteresowanie tym projektem może zmaleć. (I tak na razie jest zrobione bardzo mało.)

Oto ekran miasta (Wczesna faza, brak wielu modeli):

http://img97.imageshack.us/img97/4619/wodang.png

Jest również ukończony plik .DEF jednej z jednostek, ale udostępnię go dopiero, jeśli cokolwiek zaczniecie interesować się projektem.

Czy uważacie, że powinienem kontynuować mój projekt?

Dru PW
1 stycznia 2012, 22:09
Strata czasu - Po co tworzyć drugie morskie miasto?

Irhak PW
1 stycznia 2012, 22:11
Popieram. Zwłaszcza, że póki co Twoje miasto leży na teksturach i to mocno :/

AmiDaDeer PW
1 stycznia 2012, 22:11
Dawaj w internet co chcesz, a nuż komuś się przyda. Jak na "dobry początek" nie wygląda to jakoś szczególnie źle, choć wypadałoby to bardziej zróżnicować... choćby i oświetleniem. Oraz dodatkowymi szczegółami.

Choć osobiście również nie widzę większego sensu w kontynuacji.

vinius PW
1 stycznia 2012, 23:38
A ja powiem odwrotnie - kontynuuj. Nie, żeby mi się to podobało czy chciałbym w to zagrać, ale nabierzesz przez to doświadczenia w tworzeniu modeli 3d czy w implementowaniu elementów do WoGa. A to jest pożyteczne i kiedyś zaprocentuje w postaci jakiegoś ciekawego moda Twego autorstwa.

Warmonger PW
2 stycznia 2012, 07:46
Projekt jest obecnie w takim stanie, że można go wciąż dowolnie przerobić. Kto wie, może wyjdzie z tego coś użytecznego (i nie myślę wcale o kompletnym mieście).

witchking PW
2 stycznia 2012, 11:43
Moim zdaniem ekran miasta wygląda ciekawie. Widać, że to jeszcze nie skończony model ale interesujący. Chciałbym zobaczyć defa:)

Pewu PW
2 stycznia 2012, 14:34
Dziękuję za opinię, niestety model nie jest mój, a mojego współpracownika przy projekcie. Sam jestem podobnego zdania, co Hobbit, chociaż mi osobiście wygląd miasta przypadł do gustu, mimo, że tekstury są, jakie są. Chyba jednak zaniecham ten projekt i udostępnię pliki w sieci, jako, że nie będzie on kontynuowany, zamiast tego zabiorę się za inny.

Na prośbę witchking'a zamieszczam link do DEFa: http://www.mediafire.com/?qk56r9e3a0wk8p6 (Nie jest on powalający...)

witchking PW
4 stycznia 2012, 23:16
Dzięki wielki:) Zaraz spojrzę:) Długo siedzisz nad tym ekranem miasta? W jakim programie modelujesz?

Sawyer PW
5 stycznia 2012, 14:17
Hmm, zawsze drugie miasto morskie się przyda, jeżeli będzie w nieco innym założeniu niż Cove. To tak jakbym powiedział "Po co wychodzą kolejne książki o tematyce fantasy jak Tolkien ma najfajniejsze uniwersum". Tutaj jest kwestia sporna, inni możliwe że będą woleć od Cove właśnie twoje morskie miasto a inni Cove, lepiej żeby było w czym wybierać a nie żeby było tego mało...

Lyokoheros PW
5 stycznia 2012, 17:34
W 100% zgadzam się z Sawyerem!
Więcej opcji do wyboru to zawsze tylko lepiej.
Co prawda nie wiemy specjalnie jak to będzie wyglądać, bo jedyne co pokazałeś to niedopracowany ekran miasta, na którym niewiele widać (jednak raczej dobrze się zapowiada, wystarczy dopracować to co jest i zagospodarować rozsądnie teren).
Choć wiadomo, by wiedzieć czy miasto będzie dobre trzeba by jeszcze choć mniej więcej wiedzieć jakie będą jednostki. Bo pokazałeś tylko jedną przydałoby się wiedzieć jak wygląda reszta. Sama syrena fakt mogłaby być lepsza, wydaje mi się że popracowanie nad przejściem między jedną połową ciała, a drugą(a właściwie to trzeba je przede wszystkim upodobnić kolorystycznie) może pomóc.
Ale tak czy inaczej kontynuuj swoją prace, bo może w ten sposób powstać coś ciekawego, a w najgorszym razie nabierzesz doświadczenie, o którym mówił Vinius więc czasu nie zmarnujesz.

Pewu PW
5 stycznia 2012, 20:35
No niestety, ale jednak projektu nie będę kontynuował. Wolę zrobić coś fajniejszego, mam już nawet ciekawy pomysł. =)
temat: [H3/różne] Kontynuacja projektu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel