Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 95 - 96 - 97

Saki PW
8 września 2016, 14:41
avatar:
Podobno nie wyszło dlatego, że prace poszły z dymem smażonego dysku twardego, a Alex-ander poszedł niedługo później do wojska :)

To akurat dotyczyło, o ile dobrze mi się wydaje, Forge i Vade-Parvisa. Ale może obaj mieli równie wesołe przygody.

avatar PW
28 listopada 2016, 18:10
Nik z HotA Team zapowiedział oficjalnie na forum HC, że update HotY wyjdzie w Sylwestra i nie w wersji 1.4.3 tylko od razu w 1.5.0. Czyżby szykowało się sporo nowej zawartości?

Drwal PW
28 listopada 2016, 18:17
To ciekawe... Może faktycznie będzie coś więcej niż jedna neutralna jednostka. To dobra wiadomość. ;)

Kuririn PW
28 listopada 2016, 18:30
Niecałe 34 dni zostało. Pażyjom, uwidim. :P

Zachari PW
28 listopada 2016, 18:51
Sylwester is coming :D

Nephretes PW
28 listopada 2016, 18:54
Trzymam kciuki, przyda się nowa aktualizacja, która trochę pobudzi skostniały fandom.

Kuririn PW
28 listopada 2016, 19:39
Neph:
która trochę pobudzi skostniały fandom
Na dwa tygodnie. A avatar jeszcze tego samego dnia po wydaniu zrobi moda pod VCMI. :D

Ursus PW
28 listopada 2016, 19:43
Nawet H6 i H7 razem wzięte mają krótszy okres rozwoju niż HotA. W wersji 1.5 może pojawi się jeszcze jakaś jednostka oprócz leprechauna, a tak to na pewno jakaś nowa kampania i poprawa grafik.

Mistrz PW
29 listopada 2016, 01:31
Na miasto nie ma co liczyć, c'nie?

Andruids PW
29 listopada 2016, 04:28
To chyba pytanie do Rusków.
Aczkolwiek, wydaje mi się to wysoce nierealistyczne.

avatar PW
29 listopada 2016, 06:37
Gdyby miało być nowe miasto, to daliby numerek 2.0 zamiast 1.5. Coś tam kiedyś czytałem, że mają być jakieś zmiany w systemie magii.

Mistrz PW
29 listopada 2016, 10:04
Brutalna rzeczywistość :( Cóż, dalej trzeba czekać na poprawę grywalności VCMI lub epokowe odkrycie na miarę HotA dokonane przez inny zespół.

Neph@

Kiedy można liczyć na update w sprawie Oasis?

Matikun PW
29 listopada 2016, 14:58
Ja trzymam kciuki za nowa miasto (nadzieja matką głupich).

@Mistrz

Wtedy, kiedy skończy magisterkę zapewne, tak jak pisał w niezliczonej ilości oddalonych od siebie czasowo postów ;D.

Nephretes PW
29 listopada 2016, 16:13
Nie mam aktualnie źródła, ale widziałem gdzieś informację jakoby dodanie nowego miasta nie było już możliwe w związku z ograniczeniami kodu... abstrahując od faktu, że powątpiewam, by HotA miała aktualnie dostateczne możliwości przerobowe, aby tego dokonać. Dodatkowo nowe jednostki neutralne są najwyżej poprawne.

Spodziewam się raczej nowych obiektów na mapie (tutaj wciąż klasa) i zmian w mechanice. Dodatkowo zapowiadanego od dawna Leprechauna. Ten zapowiada się nad wyraz dobrze w porównaniu rożkowych neutrali.

====
Bronię się już w grudniu, więc zanim znajdę pracę będę relatywnie wolnym człowiekiem by pozwolić sobie na aktualizację Oasis :>

Mistrz PW
29 listopada 2016, 18:23
Pamiętam, że czytałem o tym (problemy z kodem) oraz że Cove zajęło miejsce pierwotnie zarezerwowane pierwotnie dla Forge. Cóż, już niedługo będzie wszystko jasne.

Powodzenia z magisterską. ;)

Demon Bethrezen PW
29 listopada 2016, 18:34
Avatar:
Coś tam kiedyś czytałem, że mają być jakieś zmiany w systemie magii.

Jest to zmiana, której wyczekuję od dawna. Magia to element niemal dziewiczy na tle licznych innowacji z dodatku HotA, przy czym faktycznie potrzebujący drobnych usprawnień, zmian i innowacji. Obstawiałbym lepszy balans oraz po raz pierwszy, na próbę kilka nowych czarów, które wyrównałyby przydatność wszystkich szkół. VCMI jak najbardziej dowodzi, że da się coś wymyślić, a HotA zrobi to tylko lepiej.

Tyle pobożnych życzeń ode mnie.

Kastore PW
29 listopada 2016, 18:36
Nie będzie nowych czarów, bo byłyby niemożliwie trudne do zaprojektowania z punktu widzenia balansu i najprawdopodobniej zupełnie niepotrzebne.

avatar PW
29 listopada 2016, 18:47
Śledząc dyskusje na forum HC można się spodziewać w jakiś sposób znerfenia masowych zaklęć spowolnienia, przyśpieszenia itp. i zboostowania tych mniej użytecznych. Ale to tylko moje niemające poparcia w niczym wnioski.

radex115544 PW
13 grudnia 2016, 01:37
Będzie na długie zimowe wieczory :D Na nowe miasta prędko bym nie liczył jak do 4 lat wyjdzie to będzie to niesamowity sukces :) Natomiast co bym chciał ujrzeć w 1.5 hmm nowe obiekty może jakiś bank stworzeń choć i tak już ich dodanych sporo nowe neutralne jednostki w przyszłości fajnie byłoby ujrzeć alternatywne jednostki w zamkach pewnie dojdą jakieś nowe dekoracje na mapie fajnie byłoby ujrzeć również jakieś nowe zaklęcie + umiejętność i może jakiś nowy artefakt ;d Można by tak długo spekulować zobaczymy co tym razem oprócz kaca nam przyniesie nowy rok ;d

ShEv441 PW
16 grudnia 2016, 21:38
Nowa wersja Rogu już za 2 tygodnie. Zobaczymy największą aktualizację od lat?

Myślę, że realne jest :
- edytor kampanii
- więcej niż 1 nowa neutralna jednostka
- parę nowych obiektów
- kilka nowych scenariuszów
- może drobne zmiany w umiejętnościach / czarach

Na nowe miasto chyba nie co w tym roku liczyć. Przeglądałem za to stare materiały od HotA Crew i widziałem tam wiele ciekawych jednostek. Posiadały co prawda tylko część animacji, ale już kilka powrotów zza grobu widzieliśmy (satyr, teraz leprechaun). Mam nadzieję szczególnie na neutralne wysokich tierów jak np koszmary. Chciałbym zobaczyć też pojedyncze jednostki z Crownwork i Catedral. Szkoda by tak fajne projekty zupełnie przepadły.

Na co jest mała szansa :
- nowy teren

Od kilku lat raz na jakiś czas pojawia się informacja, że pracują nad nowym terenem. Docent Picolan udostępnił nawet jedno zdjęcie "pustyni" w 2009r. Później słyszałem, że wraz z Forge pojawi się nowy teren. Zatem widać, że powoli prace nad tym się toczą. Może niedługo zobaczymy efekty?


- moduł do gry sieciowej
Wiele osób ma problem z połączeniem się z innymi graczami przez sieć (w tym i ja). Próbowałem różnych programów jak Gameranger oraz Hamachi. Byłoby super, gdyby dodali do gry jakieś narzędzie, które umożliwia grę w HotA po sieci z poziomu aplikacji.


Czego Wy się spodziewacie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 84 - 85 - 86 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel