Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38 ... 95 - 96 - 97

galo11 PW
28 listopada 2013, 12:14
Mi osobiście brakuje artefaktu łączącego Buty Przyśpieszenia i Rękawice Jeźdźca, który dawałby powiedzmy +50% szybkości i brak kar za podłoże. To byłby naprawdę pożyteczny i dobry (ale nie przesadnie potężny) artefakt.

Pointer PW
28 listopada 2013, 12:23
Hmm... W WoGu jest też możliwość połączenia artefaktów z 1. kolumny, niestety nie ma tylko wizerunku tego artefaktu łączonego, po prostu są założone 4 elementy dające razem nową cechę.

witchking PW
28 listopada 2013, 14:38
A ja może jestem dziwny, ale chciałbym zobaczyć artefakt dający jakieś nowe właściwości. Takie które dają po prostu więcej tego co przedmioty składowe są zwyczajnie nudne. Owszem w przypadku gęsi nie mam zastrzeżeń, ale z innymi przedmiotami dało by się zrobić coś ciekawszego.

AmiDaDeer PW
28 listopada 2013, 14:47
Akurat Medalion Trwałości jest w gruncie rzeczy nawiązaniem do "Błota neutralności" z oryginalnej gry. :P

Nerevar PW
28 listopada 2013, 15:01
Cytat:
A ja może jestem dziwny, ale chciałbym zobaczyć artefakt dający jakieś nowe właściwości. Takie które dają po prostu więcej tego co przedmioty składowe są zwyczajnie nudne.
To fakt - na dodatek, te kilka artefaktów w SoD-zie, które tylko zwiększają bezpośredni efekt elementów składowych (bez żadnego dodatkowego bonusu - czyli Miasto Dobrobytu, Pierścień Maga i Żródło Maga) dają im naprawdę sporą premię. Tu mamy bonus 20% - niby dużo, ale i jednocześnie niewiele więcej niż sam buciki.

Ayssid PW
1 grudnia 2013, 14:13
Alternatywa dla Galthrana - wampir Ranloo.
Przyczyną "zamiany" jest fakt, iż Galthran zaburza nieco balans, jako iż ma olbrzymią ilość szkieletów na starcie oraz dodatkowo przyspiesza ich dzięki swojej profesji. Z tego powodu często był zabraniany jako startowy heros na turniejach.



Shin0bi PW
1 grudnia 2013, 15:06
Genialny pomysł, naprawdę stało się to nudne gdy w 99% gier online (w których nie była zabroniona Nekropolia) przeciwnik brał Galthrana.

AmiDaDeer PW
1 grudnia 2013, 16:00
Marząc o zawodzie cieśli, Ranloo stał się uczniem mistrza Mestli [?], ale otrzymał od niego jedynie ugryzienie w szyję oraz grób w talońskim lesie.
Jak Ranloo wydostał się z lasu pozostaje tajemnicą, ale wiadomo, że odebrał swojemu mistrzowi odznakę rzemiosła po tym, jak ustrzelił go własnoręcznie robioną balistą.


Notabene nie jest to całkiem nowy bohater w serii HoMM...


Vade Parvis PW
1 grudnia 2013, 21:27
Cytat:
Szczerze mówiąc niezbyt kojarzę. Na pewno za ścieżkę dźwiękową (muzykę i efekty) odpowiadał Docent Picolan, który jest dźwiękowcem z zawodu. Możliwe że twórcy AoW i Picolan wykorzystywali te same biblioteki...

...albo jest to jedyna rzecz w Hocie zerżnięta z innych gier. :P
http://imperium.heroes.net.pl/temat/1645/18

These sounds are really from the AoW: they are temporary placeholders that we used during the creation of the beta, and since then we haven't replaced it. Of course, we will replace these extant placeholders with new, completely original sound effects.

AmiDaDeer PW
1 grudnia 2013, 21:31
I see. Thanks for sharing this information with us!

BTW, to quote people, you use "q" within [ ] brackets. The list of codes used on this forum is here.

Vade Parvis PW
1 grudnia 2013, 21:34
Cytat:
BTW, to quote people, you use "q" within [ ] brackets. The list of codes used on this forum is here.
Thanks for the information!

witchking PW
2 grudnia 2013, 19:42

AmiDaDeer PW
2 grudnia 2013, 19:46
Strój Dyplomaty. Pozwala na ucieczkę bądź poddanie się podczas oblężenia i walki z neutralnymi stworami, a do tego zwiększa siłę bohatera w oczach neutralnych stworów oraz w Gildii Złodziei trzykrotnie (co za tym idzie zwiększa też szanse na dołączenie się lub ucieczkę jednostek neutralnych).

MinosKing PW
2 grudnia 2013, 20:05
Przyznam że nawet ciekawy Artefakt, lecz czy nie będzie za dobry?

Bychu PW
2 grudnia 2013, 21:35
Z początku wraz z dyplomacją może działać cuda, później pewnie stanie się jedynie artefaktem dla bohatera pobocznego.
Ale nie powiem, cieszą nowe artefakty :)

Warmonger PW
2 grudnia 2013, 22:14
Bardzo fajny i co najważniejsze, oryginalny artefakt. Bardzo się cieszę, że wreszcie pojawiło się coś zupełnie nowego :)

voncur PW
3 grudnia 2013, 13:35
Mam pytanie do pana Warmonger'a.
Czy na podstawie tych screenów da się łatwo dodać te nowe artefakty do VCMI?
Choć pewnie jakość będzie 50% źródłowej xD

Wiwern PW
3 grudnia 2013, 14:51
Wspaniały ten artefakt. Już nie mogę się doczekać nowej wersji i powoli odliczam dni do premiery.

Swoją drogą ujawniono już 9 z 16 zapowiedzianych artefaktów. Obecnie rozkład artefaktów wygląda następująco:

Artefakty z przystani: Korona pięciu mórz, Zbroja Niksy + 2 jeszcze nieznane
Artefakty pojedyncze: Pierścień Zatajenia, Lalka Szamana, Wisiorek, Runy Nieuchronności
Artefakty składane: Naszyjnik Trwałości, Złota Gąska, Strój Dyplomaty

Zostają jeszcze 4 wolne miejsca. Liczę jeszcze na chociaż 2-3 składane więcej, bo te ostatnio podobają mi się najbardziej. ^^

Fandor PW
3 grudnia 2013, 16:09
Muszę się zgodzić z Wiwernem, artefakty składane są wspaniałe, najbardziej nie mogę się doczekać Płaszcza Dyplomaty, wygląda najlepiej oraz daje najciekawsze umiejętności, takie które często chciałem zdobyć - by móc walczyć w zamku, osłabić wroga mocniej dzięki wieżyczkom, a potem uciec i zbierać armię by odzyskać miasto.

Drwal PW
3 grudnia 2013, 16:31
Dawno nie miałem Hoty na swoim dysku. Może mi ktoś powiedzieć czy zmienia ona ikony startu gry, ikonek w Menu głównym itp?



Na tym screanie widzimy, że gra jest po angielsku, świadczy to o tym że doczekamy się wersji angielskiej Hoty, czy też akurat te elementy zależą tylko od tego na jaką wersję SoDa instalujemy Hote?
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel