Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 95 - 96 - 97

Alistair PW
31 grudnia 2012, 12:10
Jak dla mnie ma za wyraźne kolory w stosunku do pozostałej grafiki, przez co się trochę odcina od otoczenia. Sama w sobie nie przeszkadza.

Shin0bi PW
31 grudnia 2012, 12:27
Co to za kurczak w lewym górnym rogu? Nowy stwór neutralny?

AmiDaDeer PW
31 grudnia 2012, 12:40
Dekoracja - z własną nazwą i dźwiękami.

Ullialnor PW
31 grudnia 2012, 13:22
W ogóle zwróciłam uwagę na alternatywne wyglądy kopalni. Widzę tutaj rtęć (prawy górny róg) i kryształy (po lewej). Ponadto żywiołak ognia zyskał chyba poprawione kolory.

AmiDaDeer PW
31 grudnia 2012, 13:42
To nie są alternatywne kopalnie - nie mają bowiem flag. Stawiałbym raczej na coś na zasadzie młyna odwiedzanego co tydzień, tyle że z konkretnymi surowcami.

galo11 PW
31 grudnia 2012, 14:19

Będą dwa nowe warunki wygranej:
1. zabicie wszystkich potworów na mapie (jak na screenie),
2. przeżycie przez określony czas.

Warmonger PW
31 grudnia 2012, 14:33
Tak naprawdę te dwa warunki istnieją już w grze, ale występują tylko w kampaniach i nie są dostępne w edytorze. Ostatnio natrafiliśmy właśnie na ten problem ;)

AmiDaDeer PW
31 grudnia 2012, 23:01
HotA 1.2 po rosyjsku wyszła i można ją pobrać stąd. Krótka lista nowości tutaj. Aktualizacja działu HotA - wkrótce.

Suweren15 PW
1 stycznia 2013, 03:33
Widzę ze Hota rozwija się w najlepsze mam nadzieję na angielską wersję bo narazie to trudno cokolwiek przeczytać... Mimo to widzę że twórcy tego moda chcą zrobić nową grę na silniku starej i muszę powiedzieć że cholernie mnie się to podoba. Mam nadzieję że odnowią każdą starą jednostkę jak to zrobili z Halabardnikiem i Orkiem bo ich talent jest szalenie wielki!

Mroczny Łowca PW
1 stycznia 2013, 15:50
Obawiam się, że link do downloadu jest póki co niedostępny. Znacie jakieś alternatywne mirrory? Bo ja nic nie znalazłem.

Edit: Problem rozwiązany.

AmiDaDeer PW
1 stycznia 2013, 16:35
Tutaj tymczasowy mirror, aż do czasu wrzucenia tego na jakiś bardziej sensowny serwer.

Dark Dragon PW
1 stycznia 2013, 17:21
Na przykład nasz ;).

Wiwern PW
1 stycznia 2013, 20:39
Nie zapoznałem się jeszcze z zawartością nową wersji, ale same tła w menu wyboru scenariusza mnie zmiażdżyły. Świetne wykonanie, niesamowity klimat - biję brawo!

Dark Dragon PW
1 stycznia 2013, 22:17
Sztuczna inteligencja została znacznie zwiększona. Nawet na poziomie normalnym ciężko jest sobie poradzić z przeciwnikiem, który teraz doskonale wie jak używać zaklęć. Potrafi nam zniszczyć całkiem sporą armię.
Doszło naprawdę dużo nowych dekoracji. Sporo z nich pochodzi z H2, jednak ja uważam to za ukłon w stronę starych wyjadaczy. Poza tym wszystko automatycznie włącza się w HD. Sprytne to, chociaż mnie na razie trudno się do tego przyzwyczaić.
Nowe tryby/stare warunki zwycięstwa to IMHO ciekawe urozmaicenie do rozgrywki. Wprowadza pewien powiew świeżości do gry.
Wciąż denerwuje rusyfikacja niemal wszystkich tekstów w grze. Czasem nawet obeznanym graczom zdarzy się zapomnieć co dawał dany artefakt. Pozostaje w dalszym ciągu czekać na polonizację :).

AmiDaDeer PW
1 stycznia 2013, 22:50
Dark Dragon:
Sporo z nich pochodzi z H2, jednak ja uważam to za ukłon w stronę starych wyjadaczy.
One nie pochodzą z H2, tylko są na nich wzorowane.

Dark Dragon:
Poza tym wszystko automatycznie włącza się w HD.
A to ciekawe... U mnie bez HD Moda wykazuje błąd i uruchamia po chwili w zwykłej rozdzielczości. Czyżby było to zależne od wersji gry?

Gravius PW
2 stycznia 2013, 15:23
Najwyraźniej tak, bo u mnie działa normalnie, abstrahując od tego znalazłem błąd w czasie gry - wygląda jak ten opisany przez Dru w temacie HD mod (trzeci screen), aczkolwiek wystąpił w czasie ruchu przeciwnika komputerowego i to w dość zaawansowanym etapie gry - co ciekawe, gdy odpalam autsave'a i wezmę koniec ruchu znów przez moment widzę ruchy kompa a potem odpala się owy CRASH.

Zakładam, że standardowo błędy na nierosyjskiej wersji są nadal ignorowane przez zespół - mam rację?

P.S. Gdzie mogę ewentualnie wysłać folder z błędami gry? Do Ciebie Hobbicie?

galo11 PW
2 stycznia 2013, 16:09
Mi również się wysypuję gra. Np po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na "Zwłoki" gra się wysypuje. Może być to związane z tym, że HotA jest zainstalowana na polską wersję gry i polskie znaki mogą powodować wysypywanie się gry. Jak wyjdzie angielska wersja to chyba zakupię sobie wersję angielską i będę instalował na nią HotA.
Swoją drogą gra wysypała mi się 10 razy przez ok. 5 godzin gry, co daje mi podstawy do tego, żeby powiedzieć, że coś jest nie tak :P
Ja również chętnie udostępnię moje logi, dla twórców.
Może dobrym pomysłem byłoby zrobienie w Komnatach HotA takiego działu, gdzie każdy mógłby wrzucić swoje logi z błędami, a twórcy zależnie czy by chcieli czy nie mogliby sobie na nie zerknąć. Oczywiście taki dział miałby sens jedynie w języku angielskim.

Belegor PW
2 stycznia 2013, 18:36
Mam duży problem z HoTa- bowiem po dodaniu moda 1.2 problem się nie zmienił. Mam za to inny- klikam na ekran miasta i od razu wywala z gry. W kampanii po kliknięciu na bohatera on znika, tak samo jak populacja z bohaterem w mieście piratów. Co ja powinienem zrobić?

AmiDaDeer PW
3 stycznia 2013, 08:06
Na razie wciąż kiepsko u mnie z zasobami czasowymi, toteż poniżej macie adres mailowy do HotA Crew. Myślę że jak najbardziej zrozumieją problem, jeśli będzie opisany po angielsku, a w załączniku wrzucicie screeny i crash logi.

hotacrew@gmail.com

Pomysł z działem będę rozważał, ale raczej nie w najbliższym czasie.

galo11 PW
3 stycznia 2013, 08:08
Dzięki Hobbit.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel