Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 95 - 96 - 97

Ullialnor PW
16 sierpnia 2012, 12:31
Gdzie mogę znaleźć stare portrety bohaterów? Te co zostały podmienione?

Masław PW
16 sierpnia 2012, 12:38
Ullialnor - W pliku HotA.lod z wersji 1.0.

Ullialnor PW
16 sierpnia 2012, 15:09
Znalazłam w internecie. Jakby ktoś chciał, to porównanie:

Astra

Przed: Po:


Casmetra:

Przed: Po:


Andal:

Przed: Po:


Jeremy:

Przed: Po:


Derek:

Przed: Po:


Jak widać poza Astrą, zmiany są nieznaczne.

Masław PW
16 sierpnia 2012, 15:16
Brakuje jeszcze Jeremego, którego zmiana wypadła, przynajmniej wg mnie, najgorzej.

Ullialnor PW
16 sierpnia 2012, 15:49
Faktycznie. Zapomniałam, ale już dodałam :) Według mnie nie potrzebnie zmieniono Alkina, któy kompletnie mi się nie podoba w nowej odsłonie.

TopFunny525 PW
17 sierpnia 2012, 00:18
Postacie "praktycznie" się nic nie zmieniły, oprócz Astry której dodano czepek na głowę i Jeremego, któremu obcięto włosy:P.

Fandor PW
17 sierpnia 2012, 10:15
Czy tylko mi wydaje sie ze poprzednie portrety wygladaly lepiej?

Warmonger PW
18 sierpnia 2012, 08:49
Nowy Jeremy jest wyraźnie farbowany. Rozumiem, że chcieli go odmłodzić, ale nie wyszło :(

Fandor PW
22 sierpnia 2012, 22:20
Hej, mam takie pytanie, czy gdzies jest mozliwosc sciagniecia wszystkich starych wersji jednostek przystani oraz jednostek innych, tych jeszcze nieopublikowanych miast? Pytam poniwaz podobaly mi sie niektore poprzednie defy jednostek przystani i chcialbym je na nie podmienic, a oprocz myslalem zeby poki nie wyjdzie ten pomysl z alternatywnymi jednostkami to podmienic aktualne na nie (mysle ze na uzytek wlasny nikt z tworcow hota by sie nie obrazil).

Dark Dragon PW
23 sierpnia 2012, 00:05
Są dostępne, aczkolwiek nie wszystkie. Polecam przeszukać stronki z DEFami ;)

TopFunny525 PW
23 sierpnia 2012, 00:07
Z tego co mi wiadomo, część defów Alex-Andera została udostępniona na np. Heroes Library czy Wogjednostki. Natomiast losy poprzednich wersji okeanid czy niks... tego to chyba najstarsi górale nie wiedzą:D

Masław PW
23 sierpnia 2012, 00:32
Po sieci krąży także wersja alfa, która wyciekła w A.D. 2010. W niej, z tego co pamiętam, była m.in. inna wersja Niks.

witchking PW
23 sierpnia 2012, 00:37
Owszem:) Były też inne portrety bohaterów w tym dr House. Czarodziejki miały też nieco ciekawszą umiejętność.

Masław PW
23 sierpnia 2012, 00:41
Dr House nadal jest obecny w osobie Jeremiego :P

witchking PW
23 sierpnia 2012, 00:42
OK ale i tak wolałem wcześniejszą wersje;p

Dark Dragon PW
23 sierpnia 2012, 01:18
Czarodziejki niestety były OP, choć sama umiejętność cieszyła niezwykle ^^

Lyokoheros PW
23 sierpnia 2012, 01:22
Z ciekawości zapytam, jaka to była umiejętność?

Fandor PW
23 sierpnia 2012, 10:58
A jak ktos wie to moglby mi podac linki do tych na torych najbardziej mi zalezy (to prosba wiec nie narzekac ze ten debil znowu kaze robic cos za siebie) pobniewaz wyszukiwalem ale te na ktorych mi najbardziej zalezy nie moglem.
Zalezalo mi na:
*Pozostalych jednostkach Kronverku (sa 2 screeny z ekranek zamku, na ktorych przedstawiono ktore jednostki maja sie ukazac w tym zamku i alternatywy, a mi wlasnie zalezy zeby dostac pozostale, glownie te szroniakowe, tak na podmiane akademii).
*poprzednie jednostki przystani
*jednostkach alternatywnych zamku; sfinksach, mumiach
*budynki ktore dodaje hota
Tak wiec ja tylko prosze jakby ktos mogl, wiedzial gdzie to jest, a jak nie to nie trzeba.

Dark Dragon PW
23 sierpnia 2012, 14:08
Zajęło mi to 1 min szukania w Google, więc proszę - cz. jednostek wykonanych przez Alexandra - Klik.

Fandor PW
23 sierpnia 2012, 19:19
COz, dzieki Dark Dragon, ale o tej stronie wiedzialem, i wlasnie nie znajduje sie tu nic na czym by mi zalezalo.
A odnosnie samej HotA, to wiadomo juz cos o wersji 1.2 (ktora przywrocila by lepsze rzeczy z wersji 1.0 jak np. pierwszy Jeremy i rusyfikacja tylko miasta ostatecznie tez budynkow dodatkowych i dodala tez jakies) albo o miescie Forge?
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel