Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: Clash of Heroes - Pojedynki w sieci
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)

Dark Dragon PW
25 listopada 2011, 20:05
Temat do umawiania się na granie przez sieć 1vs1 lub 2vs2. Możecie też wpisywać nazwy swoich kont Steam, aby można się odnaleźć i umawiać ewentualnie przez Steam.
Mój profil to oczywiście Dark Dragon. Gram dość często i zawsze chętnie podniosę rękawicę ;)

diab PW
25 stycznia 2012, 18:38
Czy Dark Dragon/Częstochowa/Poland? bo dużo Dark Dragonów

Mój
diab / Czar.Nikolai.The.Mad i oczywiście avatar Czara z z 1-ego King's Bounty

Dark Dragon PW
25 stycznia 2012, 18:40
Dokładnie ten :)

vinius PW
25 stycznia 2012, 19:38
Cytat:
diab / Czar.Nikolai.The.Mad i oczywiście avatar Czara z z 1-ego King's Bounty
Widać, doceniacie klasykę. Brawo! ;)

diab PW
25 stycznia 2012, 20:48
Jak ta "klasyka" wyszła (king's bounty 1) to ja już byłem dorosłym człowiekiem któremu nie wypada grać w takie gierki a ja ciągle gram w MightandMagiki

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2012, 21:31
Cytat:
dorosłym człowiekiem któremu nie wypada grać w takie gierki
Bluźnierstwo! Nikt nie jest za stary na cokolwiek z serii Might and Magic!

rt2011 PW
29 lutego 2012, 00:02
Czesc,

Jeśli ktoś z tu obecnych gra jeszcze w Clash of Heroes w wersji na PC, zapraszam na pojedynki online. Mój nick na steamie: redthunder75

Jak macie pytania co do samej gry, piszcie:)

SiwyJazZ PW
7 marca 2012, 18:26
Demo mi się strasznie spodobało i stąd moje pytanie czy jest duży ruch online w tą gre ?

Prosiłbym o odpowiedź, ponieważ ona zdecyduję czy zakupię tą gre.

Ps: Przepraszam że w tym temacie, ale w 50% jest adekwatny do mojego pytania. :)

Wielkie dzięki szukałem informacji po necie, lecz znalazłem tylko wasze forum stąd rejestracja i pytanie do użytkowników.

Potem możecie usunąć post żeby wam tematu nie zaśmiecał.

Pozdrawiam.

Dark Dragon PW
7 marca 2012, 22:06
Cytat:
Demo mi się strasznie spodobało i stąd moje pytanie czy jest duży ruch online w tą gre ?

Duży, mniejszy w 2vs2 niestety, ale tak zawsze znajdzie się ktoś chętny do grania ;)

SiwyJazZ PW
8 marca 2012, 15:10
Dziękuję bardzo za odpowiedź zamawiam w takim razie oryginał i jak trochę poćwiczę może się odezwę znów w owym temacie i zagramy coś razem.

Dziękuję.

Matheo PW
8 marca 2012, 21:25
Faktycznie przydatne info tu można znaleźć ;)
temat: Clash of Heroes - Pojedynki w sieci

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel