Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Aktywacja Strażników
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

MCaleb PW
19 lutego 2006, 21:14
Potwierdzam kandydaturę i zobowiązuję się do wypełniania obowiązków strażnika.

Acid Dragon PW
19 lutego 2006, 21:35
A więc zostaje mi życzyć powodzenia i podziękować za inicjatywę.

Od dziś (19.II.2006) MCaleb zostaje drugim Strażnikiem Sali Bohaterów!

vinius PW
20 lutego 2006, 11:05
A więc: zdrowie MCaleba!

fishy PW
24 lutego 2006, 21:22
Gdzie można się dowiedzieć który strażnik gdzie moderuje?

vinius PW
26 lutego 2006, 18:38
Do niedawna komnaty miały podpisane, kto strażnikuje. Jak mniemam, grotowa Łasica pracuje nad tym :)

Alamar PW
26 lutego 2006, 21:34
>>>Gdzie można się dowiedzieć który strażnik gdzie moderuje?

Lista na chwilę obecną:

Komnata Smoczych Władców - Acid Dragon

Podziemna Tawerna - Kathrin

Biblioteka Legend - Acid Dragon (brak Strażnika)

Sala Bohaterów (HoMM) - Rabican oraz MCaleb

Ołtarz Bogów (WoG) - Trang Oul

Wieża Równowagi (Equilibris) - Trang Oul

Cytadela Mocy i Magii (MM) - Alamar

Przeklęta Machina - Qui


@Vinius:
Poprawione

Smoczykieł PW
27 lutego 2006, 16:36
W związku z poszukiwaniem starożytnego do "Wieży Równowagi"(Equilibris) mogę zaoferować swoją kandydaturę. Oczywiście nie na starożytnego lacz na początek:)na strażnika. Moglibyście przyjąć kogoś nowego i zobaczyć jak będę sprawował powierzoną mi funkcję (w "Wieży Równowagi" i tak rzadko kto pisze więc robota nie powinna być trudna).

vinius PW
27 lutego 2006, 17:46
@Czytający post Alamara - wiecie już, że podpunkt "Wieża Równowagi" jest nieaktualny.

@Smoczykieł - jak napisał Acid, chyba wystarczy z Nim kontakt prywatny.

Acid Dragon PW
24 czerwca 2006, 20:38
Obecnie spis Strażników wygląda następująco:

Komnaty Smoczych Władców: Acid Dragon
Podziemna Tawerna: Kathrin
Biblioteka Legend: Rabican, Vatras
Sala Bohaterów: MCaleb
Portal Przyszłości: MCaleb
Ołtarz Bogów: Trang Oul, Altair
Wieża Równowagi: Trang Oul
Cytadela Mocy i Magii: Alamar
Mroczna Świątynia: Alamar
Przeklęta Machina: Qui

Trang Oul PW
31 marca 2007, 14:28
A ja chciałbym coś wszystkim pokazać:
http://myuiq.pl/vori/post.php?tid=42
-wstawianie błędów ortograficznych do postów
-podszywanie się pod innych użytkowników

Reszta w w/w temacie.

Tichondrius PW
31 marca 2007, 14:31
Już wiecie kto obciął głowy Cichemu. I za co.

Acid Dragon PW
31 marca 2007, 14:52
Kryteria awansu są zapisane w konstytucji i przynajmniej na razie nie stwierdzam, by zgłoszony kandydat je spełniał. Zwłaszcza gdy chodzi o kwestie dbania o styl i poprawność wypowiedzi oraz dbania o porządek. By zostać Strażnikiem, trzeba czegoś więcej niż rzeczowe wypowiadanie się w tematach.

vinius PW
31 marca 2007, 17:26
Przyznam osobiście, że nawet gdyby strażnik spełniał jakieś kryteryja, to jest teraz zbędny, gdyż prawie wszyscy są aktywni i wywiązuja się ze swych obowiązków - gdzie kucharek sześć...

ponury PW
2 kwietnia 2007, 14:14
Moja kandydatura nie była żartem, więc pytam jeszcze raz: Czy się nadaję??
Kto za, a kto przeciw??(ale serio)

Acid Dragon PW
2 kwietnia 2007, 14:34
Powtórka z rozrywki - kryteria awansu na Strażnika są opisane w Konstytucji i nie stwierdzam, by kandydat je spełniał. Domaganie się głosów za/przeciw, które nijak nie mają się do awansu, ani do podjęcia decyzji o nim to jeden z przykładów braku zrozumienia zasad panujących w Kwasowej Grocie. A innych też jest sporo... mało to tematów i postów kandydata zostało usuniętych/poprawionych? Jak więc ma się to do kwestii szczególnego dbania o porządek w komnacie, której Strażnikiem chce zostać czy szczególnego dbania o styl i poprawność wypowiedzi?

ponury PW
2 kwietnia 2007, 14:37
Ja, tylko patrze czy Grotowicze widzą we mnie kogoś godnego zaufanie, ale skoro nie dostanę awansu, to trudno :'(

Acid Dragon PW
2 kwietnia 2007, 15:11
Zaufanie to nie jedyne kryterium awansu, a muszą być spełnione absolutnie wszystkie.

Poza tym zaufanie nie podlega prawom demokracji.

vinius PW
2 kwietnia 2007, 15:24
To chyba koniec debaty. Acidzie, czy nie możnaby pozostawić tutaj tylko postów informacyjnych (kto być Strażnik) i najnowszych wniosków o strażnikowanie? Bo się bajzel zrobi...

Gandalfica PW
3 kwietnia 2007, 21:20
Czyli że już nikt nie ma szansy zostać strażnikiem? Może ktoś do Portalu Przyszłości by się przydał? (nie chodzi mi o mnie - na taki status mam za małą wiedzę) Czy JA się nadaję? (muszę się "podszkolić" w wiedzy o H5)

Acid Dragon PW
3 kwietnia 2007, 21:34
Szansę ma każdy (choć nie każdy jakąś sensowną :P).
A Strażnicy są potrzebni nadal - przede wszystkim przydałby się spec od Dark Messiah, a i pamiętam, że kwestia komnat H1-4 i H5 tak trochę w powietrzu zawisła, gdy MC się 'rozdwajał' ;).

Aczkolwiek podkreślam, że do takiej nobilitacji spełnione muszą być wszystkie kryteria określone w Konstytucji. To w końcu nie tylko awans, a także - a raczej przede wszystkim - obowiązki. I musimy mieć przekonanie, że będą dobrze wypełniane.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Aktywacja Strażników

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel