Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Aktywacja Strażników
komnata: Komnaty Smoczych Władców
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Haregar PW
9 lipca 2005, 11:54
Oh geez Dru... To pokaż mi, gdzie błędy popełniam. I nie pisze na siłę, tylko udzielam się. :P

Alamar PW
9 lipca 2005, 14:27
Haregar, mógłbyś czasami użyć tego przycisku Edytuj pod Avatarem. Co do błędów, to napisałeś powyżej:"I nei pisze na siłę tylko udzielam się"
Poprawnie powinno być: "I nie piszę na siłę, tylko udzielam się."

Acid, dzięki za wyjaśnienia. Przyjmę funkcję Strażnika Cytadeli Mocy i Magii. Najwyżej mnie zdymisjonujesz.

Haregar PW
9 lipca 2005, 14:37
"Nei" to mój błąd szybkiego pisania ;P A co do przecinka, to niekiedy na klawiaturze nie działa spacja, kropka i przecinek. Mam starą tylko na kilka dni, bo tę moją pożyczylem kuzynce.

Alamar PW
9 lipca 2005, 14:50
>>>"Nei" to mój błąd szybkiego pisania
Dlatego dobrym pomysłem jest używanie przycisku Edytuj.

Qui PW
9 lipca 2005, 15:16
A ja bym rzekł, że to nie jest temat pod tytułem "Jak Haregar nie został strażakiem". Jednakże nie chcę zabierać Acidowi chleba... znaczy się kwasu :P i nic tu dziś nie usunę ;).

Kathrin PW
23 lipca 2005, 23:30
Witam Wszystkich. Dziękuję za miłe słowa pod moim adresem i zaufanie:)
Jeśli Starożytni i forumowicze pozwolą, to chętnie zajmę się Tawerną. Jest to jedyne miejsce, w którym czuję się w miarę pewnie:)Obiecuję zaglądać tam przynajmniej raz dziennie i dolewać wszystkim bywalcom piwa. Nie sądzę, bym musiała kogokolwiek wyrzucać, gdyż tolerancję mam poziomie arcymistrzowskim:)

Nie wiem tylko czy to nie będzie raczej przeszkodą w objęciu tej funkcji. Poczekam więc na decyzję Acida. Kath.

Acid Dragon PW
24 lipca 2005, 10:29
jak najbardziej 'za' :)

Jedynie pamiętaj proszę, że Tawerna choć jest jedyną publiczną komnatą, w której nie wszystkie zasady określone w konstystucji w pełni obowiązują (jak ta o długości postu), to jednak dalej podlega bardziej ogólnym zasadom o klimacie i charakterze całej strony. Chodzi o to, by nie przekroczyć tej magicznej (dosłownie i w przenośni) granicy tematycznej - posty o tym czy wybrać endrju lepreukana czy ziomka ziertycha nie wchodzą w grę obojętnie jak bardzo po fantastycznemu byłyby napisane :P.



Nevendar PW
17 stycznia 2006, 19:39
Chciałbym zostać strażnikiem Nieznane Losy Antagarichu.

Czy jest to możliwe?

Boryna PW
17 stycznia 2006, 19:56
Nevendarze wątpie w to że zostaniesz strażnikiem tej komnaty. Musisz w jakiś sposób przysłużyć się dla sesji RPG.Ja razem z Alamarem robiłem system i dlatego jesteśmy strażnikami.

Nevendar PW
17 stycznia 2006, 20:02
Bardzo dobrze umiem wymyślać rużne rzeczy, np. Fabułe, ale to chyba nei gra roli, no nie. Powiedzcie mi co mogę zrobić, to postaram się podołać temu, zrobie wszystko by być Strażnikiem.
Jestem autorem strony fanatyków WoGa, znam dobrze WoGa

Acid Dragon PW
17 stycznia 2006, 20:25
Komnata ta ma już dwóch Strażników (jednego jako Mistrza Gry i jednego do wsparcia techniczno-merytorycznego) i na razie nie ma potrzeb, by rozpatrywać nowe kandydatury. Może w przyszłosci.

Nevendar PW
17 stycznia 2006, 20:34
Będe czekał. Jak coś znasz mój numer GG.

Alamar PW
17 lutego 2006, 19:57
Ma prośbę Acid - wygląda na to, że Strażnik Sali Bohaterów nie może prawidłowo wypełniać swoich powinności. Może powinnieneś Go kimś zastąpić (to ostateczność), albo dać do komnaty pomocnika, bo ruch robi się tam coraz większy, więc aktywny Straznik na pewno się tam przyda.
I nie, nie czyham na niczyją posadę (zresztą, niezbyt nadaję się do tamtej Komnaty), ale chodzi mi o szybkie rozwiązywanie pewnych nieprzyjemnych sytuacji i ogólną przejrzystość tematów.

MCaleb PW
17 lutego 2006, 20:13
Jeżeli będzie trzeba, to moge się zgłosić na tę posadkę jako pomocnik. Bo widzę, że przydałby się ktoś do filtrowania pewnych... ekhem... zachowań.

Acid Dragon PW
17 lutego 2006, 20:30
cóż... funkcja Strażnika to nie tylko podjęcie się pewnych obowiązków (choć przede wszystkim), ale też pewna nobilitacja - awans w hierarchi Kwasowej Groty i poszerzenie praw. Na lewo i prawo tytułem Strażnika szastać nie można w zależności od potrzeby.

Dlatego najpierw skontaktuję się z Rabicanem. Jednakże przyznaję, że ostatnio istotnie by się przydał aktywny i sprawny Strażnik przy Sali Bohaterów...

Boryna PW
19 lutego 2006, 19:00
Ekhm , a ja? Moja komnata już nieistniej jednak w profilu u mnie nadal pisze że jestem strażnikiem. I o co tu chodzi?

Acid Dragon PW
19 lutego 2006, 19:05
niedopatrzenie ;)

EDIT: naprawione.

Boryna PW
19 lutego 2006, 19:12
Więc jak widać mamy tu dowód że uprawnień strażnika można pozbawić w 5 min ;p

Acid Dragon PW
19 lutego 2006, 20:02
Nie. Tytuł został ci odebrany wraz z unicestwieniem komnaty. Tylko w papierach napis się ostał. Napis to nie to samo, co tytuł.

Acid Dragon PW
19 lutego 2006, 20:56
Skontaktował się ze mną Rabican i istotnie obecnie nie ma czasu na wypełnianie należycie swych obowiązków (co w sumie jest pozytywne, gdyż czasu bynajmniej nie marnuje, ale koncentruje się na bardzo ważnych sprawach).

Rabicanowi uprawnień na razie nie mam zamiaru odbierać, ale w świetle tych informacji jestem gotów zrobić wyjątek i powołać *drugiego* Strażnika Sali Bohaterów.

MCaleb - Jeśli potwierdzisz swoją kandydaturę i zobowiążesz się do wypełniania obowiązków Strażnika (główne są zapisane w Konstytucji, poboczne w tym temacie), to nie widzę dalszych przeszkód w przyznaniu Ci nominacji ;).

Dodając formalnie i dla przypomnienia wyciąg z Konstytucji:

1. Zasady awansu na Strażnika:
- Tytuł Strażnika przydzielany jest przez Starożytnych (zgłaszających nominacje) ze Smoczym Władcą łącznie;
- Strażnikiem może zostać osoba godna zaufania, obowiązkowa i aktywna w komnatach forum, jednocześnie bardzo dbająca o styl i poprawność wypowiedzi, jak też wyrażająca troskę o ogólny porządek w komnacie, której Strażnikiem chce zostać;
- Kandydat musi być osobą niekaraną w procesie jawnym lub niejawnym, za wyjątkiem sytuacji, w której skazany zostałby w pełni zrehabilitowany przez Smocze Zgromadzenie Starożytnych;
- Kandydat powinien być częścią społeczności Groty wystarczająco długo, by móc orzec o jego obowiązkowości, zaufaniu doń, etc. lub też (o ile to możliwe) udowodnić to w inny sposób.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Aktywacja Strażników

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel