Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10

Alistair PW
3 marca 2013, 15:01
To gorzej. Spróbuję z patchami z groty, bo przy automacie wyskakuje błąd.

Zadziałało, punkty są. Choć jestem ciekaw czy tyle miałem, bo jest równe 6000, ale nie będę się czepiał.

Nemomon PW
2 maja 2013, 19:05
Gram sobie w demo wersję i zauważyłem, iż zdolność specjalna Sióstr (Leczenie) zadaje obrażenia wrogom. To bug (i został już naprawiony), czy faktycznie w taki sposób można skorzystać z tej zdolności?

Alchemik PW
2 maja 2013, 19:09
Zadaje obrażenia demonom, orkom i nieumarłym.

Nemomon PW
2 maja 2013, 19:14
Wydawało mi się to lekko dziwne, iż leczenie zadaje obrażenia, zwłaszcza orkom, które jednak są istotami żywymi. Dzięki ;).

Hayven PW
2 maja 2013, 19:22
Orkowie mają w sobie demoniczną krew, a więc nie jest to nic dziwnego :P

Alchemik PW
2 maja 2013, 19:24
Jeśli chodzi o orki, są one krewnymi demonów więc magia światła działa również na nich ale zadaje mniejsze obrażenia. Leczenie może też leczyć orków po twojej stronie.

gideon83 PW
12 maja 2013, 22:21
Chyba znalazłem nowy błąd, jeszcze się z takim nie spotkałem.
Mam wersję Might & Magic: Heroes VI - Complete Edition spatchowaną na 2.1
Grając kampanią Anastazji zauważyłem, że w pewnym momencie wzrósł mi koszt rzucania czarów. Każdy czar kosztował ok 200-450 many, przy max mana 500 nie dało się za bardzo poczarować w ostatnim scenariuszu. Niestety nie wiem w którym momencie tak mi się zrobiło. Nie pamiętam też czy tyczyło to wszystkich czarów, na pewno tych z magii ciemności.
Rozpocząłem kampanię od nowa i zauważyłem jeszcze coś, jeśli jakiś czar z magii ciemności kosztuje np 20 mana i założę Pożeracz Dusz, który obniża koszt zaklęć magii ciemności o 5% to ten czar kosztuje 18 many. Jak zdejmę kostur koszt znów jest 20, ale jak go założę ponownie to nadal jest 20. Po wczytaniu savea błąd pozostaje. Wygląda na to, że kostur Pożeracz Dusz jest nadal zbugowany.

Nemomon PW
12 maja 2013, 23:04
Ja uważam, iż tego, kto wymyślił, iż za kupno 3 czy 4 bohatera należy zapłacić 50k złota, należałoby za jaja na drzewie powiesić i nigdy więcej nie dopuścić, by współtworzył jakiekolwiek gry :/.

(Dla pań mniej wymyślne tortury i starczy, iż przestaną nad grami pracować.)

Alamar PW
13 maja 2013, 00:10
@gideon83
Dotyczy to każdej broni, która obniża koszt rzucania czarów. Po wczytaniu sejwów, koszt wzrasta i wzrasta.

freddy199 PW
17 maja 2013, 13:54
@gideon83

Mam dokładnie ten sam problem! Gram magiem 24 poziom droga krwi wymaksowana i wyekwipowany pożeracz dusz i czary z szkoły magii ciemności trzeciego poziomu kosztują po 1200 many!!! reszta czarów normalnie. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Alchemik PW
28 maja 2013, 17:03
Mam pytanie do tych którzy grali w dodatek Shades of Darkness. Czy w kampani Veina na 4 mapie, wszystkim się zacina gra podczas obrony fortu w królestwie ziemi, czy to tylko problem u mnie?

Kastore PW
28 maja 2013, 17:36
U mnie wszystko działa.

Mnil PW
31 lipca 2013, 01:05
Witam, od razu powiem ze posiadam oryginalna wersje gry.
Po reinstallu gry stracilem bohatera Sandora i w 4 misji musze zaczynac z nim od zera - chcialbym przejsc kampanie.

ktos pomoglby mi w rozwiazaniu tego problemu? (pliki swojego bohatera czy inne kombinacje) pls!!!

Markham98 PW
22 sierpnia 2013, 18:28
W trakcie uruchamiania gry, to jest wyświetlanie log: Ubisoftu i Might and Magic oraz intr, mam tylko połowę ekranów (poziomo). Co powinienem zrobić?

Alamar PW
22 sierpnia 2013, 19:47
Podobno ten bug spowodowany jest jedną z aktualizacji Windowsa. Podobno też najnowsze aktualizacje ten bug usuwają (innymi słowy, coś było skopane w poprzednich updatach Wina). Nie sprawdzałem, więc nie ręczę za efekty.

Michael PW
20 października 2013, 15:20
Witam, mam pewien problem. Chodzi dokładnie o scenariusze w grach niestandardowych. Otóż grając np.: na mapie,, Księżniczka Varn-u" Moje miasto jest bugowane i wygląda jak czarno-biała szachownica. Postawienie nowego budynku powoduje dodanie jednej linii na tej szachownicy. Wychodzenie z gry też nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to mogę wysłać zdjęcie z gry. Edit: http://imageshack.us/v_images.php?uploads=2. Proszę o pomoc.

Jaroo23 PW
4 marca 2014, 23:11
Witam. Mam wersję Might & Magic: Heroes VI - Complete Edition kupioną w grudniu 2013r. Mam ten sam problem co w postach powyżej.
Grając kampanią Anastazji zauważyłem, że w trakcie kampanii Pasmo Nieszczęśc wzrósł mi koszt rzucania czarów z magii ciemności. Każdy czar kosztował ok 200-450 many.Powtórzyłem kampanię i to samo.
Czy jeśli w poprzednim podejściu do kampanii użyłem pożeracza dusz to już nic się nie da zrobic, czy po prostu od początku ponowienia kampanii go nie używac.
Czy ten błąd został może naprawiony. Byłoby szkoda, że nie można używa danej broni z tego powodu.


Alamar PW
5 marca 2014, 11:06
Najważniejsze pytanie: jaką macie wersję gry? Najbardziej aktualna to 2.1.1 (albo coś koło tego).
Najnowsze patche trzeba ściągnąć ręcznie (linki w dziale Download w komnacie o Heroes 6 w Grocie) i jeśli dobrze pamiętam, to powinny naprawić wspomniane błędy (przynajmniej ten z kosztem czarów).

Alistair PW
5 marca 2014, 18:34
U mnie jest problem z zainstalowaniem patcha 2.1.1. Wyskakuje komunikat, że nie da się go zainstalować, bo nie są jeszcze zainstalowane Cienie Mroku, co jest oczywiście bzdurą. Czy winę za to może ponosić fakt, że zainstalowałem grę na innym dysku? Nie instaluję gier w Program Files, ale może będę musiał to zrobić, jeśli to w czymś pomoże.

Offtopując - nie wiem co mnie pokusiło, że by marnować kasę na ten dodatek i DLC. Tego ostatniego nie mogę aktywować, bo klucz felerny. Ubi się odezwie za pół roku, albo wcale. Niska cena (kupowane na muve.pl) nie jest usprawiedliwieniem.

Dark Dragon PW
5 marca 2014, 20:43
Cienie Mroku powinny zaktualizować grę do wersji 2.0, później należy pobrać patch 2.1, a następnie 2.1.1.

Jeśli kod felerny to w pierwszej kolejności kontaktowałbym się ze sprzedawcą, który nie wywiązał się z umowy...
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10
temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel