Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 8 - 9 - 10

megaworm PW
28 lutego 2012, 10:35
Po wgraniu patcha 1.2, pojawiły mi się bronie rodowe z kampanii w które nie grałem. Były to miecz wilków i wysysacz dusz. Dodatkowo dostałem żelaznopiórego, którego co prawda zdobyłem, ale nie zapisał mi się.

Field PW
28 lutego 2012, 10:51
Bug z Żelaznopiórym jest dość znany - musisz po otrzymaniu go (przynajmnniej w kampanii Antośka) przypisać go bohaterowi, potem natychmiast zapisać grę, wyjść do menu, wejść w okno dynastii, przypisać go któremuś z bohaterów i dopiero możesz kontynuować kampanię.

Pozostałe dwa miecze - zgłoszone.

Btw: w teorii po przyłączeniu się bohaterów takich jak Changbo, Sara czy Kaspar, powinni oni się pojawić w oknie dynastii (na tej samej zasadzie co wykupiony Veyer). Mi się to osobiście nie przydarzyło, ale Marzhin twierdzi, że gra została zaprojektowana tak, by byli dostępni po kampanii. Może ktoś to potwierdzić?

Alamar PW
28 lutego 2012, 11:06
@f!eld
Nie pojawiają się w ogóle. Żadne z nich. I nigdy opisana powyżej sytuacja nikomu się nie przytrafiła, jeśli dobrze pamiętam.
Cokolwiek Black Hole zrobiło, tego zaplanowanego elementu nigdy nie było w grze.

A miecz zwie się Żelazne Pióro - MM7 się kłania, a nie te wypociny z HVI.

megaworm:
Po wgraniu patcha 1.2, pojawiły mi się bronie rodowe z kampanii w które nie grałem. Były to miecz wilków i wysysacz dusz. Dodatkowo dostałem żelaznopiórego, którego co prawda zdobyłem, ale nie zapisał mi się.
Łatanie gry made by Black Hole. Były problemy z zapisaniem tych czterech artefaktów w profilu gracza, więc poszli po najmniejszej linii oporu i teraz wraz z patchem 1.2 gracz automatycznie dostaje te bronie, niezależnie czy je zdobył w grze, czy też nie.

TopFunny525 PW
28 lutego 2012, 11:09
A ja mam takie pytanie, jeszcze w wersji 1.0 każdy bohater (nawet stworzony w ołtarzu bohaterów, czy jakoś tak) mógł mieć jakąkolwiek zdobytą broń rodową, a dlaczego nie ma tak już w patchu 1.2 bądź 1.3???

Alamar PW
28 lutego 2012, 11:11
Bohater może mieć każdą broń rodową, ale tylko dostępną dla jego klasy (miecze lub kostury). Tak było też w becie. Nie wiem, jak było w wersji 1.0, ale w każdym razie, wszystko (już) działa tak, jak powinno - mag nie będzie walczył mieczem, a wojownik kosturem.

TopFunny525 PW
28 lutego 2012, 11:24
@Alamar
Chodziło mi o to, że wojownik stworzony przezemnie nie wiem dlaczego, ale nie może nosić już ani jednej broni rodowej:(. To samo tyczy się czarownika. Nie wiem dlaczego. Może coś zrobili w patchu czy jak?

Dark Dragon PW
28 lutego 2012, 12:10
Być może przypisałeś już wszystkie bronie rodowe do innych bohaterów.

TopFunny525 PW
28 lutego 2012, 12:17
Dark Dragon, każdej broni rodowej mogłem używać ile chciałem i mogłem ją dawać każdemu bohaterowi, bez limitu! Oto w tym chodzi.

Alamar PW
28 lutego 2012, 12:30
A w samej grze (na mapce), możesz je założyć?
No i czy na pewno masz najnowszą wersję gry (1.2.1 do sprawdzenia w dolnym, prawym rogu ekranu menu)?

TopFunny525 PW
28 lutego 2012, 12:38
Alamar, tak. mam najnowszy patch. (Gra sama się apdejtuje:D gdy wchodzę do serwerów Ubisoftu). Zresztą, z tego co sprawdzałem to gra ma zainstalowany najnowszy patch.
A co do broni rodowej, to mogłem ją założyć wszędzie, na każdej mapie(oprócz kampani). Więc niewiem, może ubisoft coś usunął czy jak?

WitcherOdin PW
29 lutego 2012, 17:15
Po wgraniu najnowszego patcha czar Wysysanie życia i jego odpowiednik Masowe wysysanie przestał działać:(
Może ktoś już o tym pisał. Nie grałem od świąt, dziś odpaliłem już z uaktualnieniem i się troszkę zawiodłem. Aczkolwiek domyślam się, iż to naprawią:)

Belegor PW
29 lutego 2012, 17:20
U mnie działa poprawnie. Nie mam żadnych problemu z tymi zaklęciami. Patch był już od dawna- wypalone -

AlamarAlamarTrochę grzeczniej proszę.

5boro PW
10 kwietnia 2012, 07:33
Witojcie!

Mam pytanie: Mam MM:H VI. Jak zrobię drugą misję kampanii Przystani, nie mogę zrobić misji trzeciej. Nie mam też udostępnionej żadnej nowej kampanii.

Prosto z mostu: WTF? Co jest?

Alamar PW
10 kwietnia 2012, 09:15
Kampanii Przystani czy może Prologu? W Prologu grasz Przystanią i masz tylko dwie misje, nic więcej. Gdy przejdziesz prolog, odblokowujesz pierwsze misje każdej z pięciu kampanii. Kliknij na symbole frakcji nad mapą kampanii i wybierz odpowiednią.

Jeszcze jedno - czy masz spatchowaną grę? Obecna wersja to 1.2.1 (informacja o tym jest w dolnym, prawym rogu menu gry) i we wcześniejszych wersjach, czasem był błąd, który sprawiał, że misje się nie odblokowywały. Obecnie powinno wszystko działać jak należy (w katalogu gry masz plik gu.exe, który po uruchomieniu uaktualnia grę automatycznie).

tre PW
11 kwietnia 2012, 19:36
Grajac w gre wieloosobową-hotseat zauwazyłem ze jest bug podczas rozpoczecia nowej tury.Bugiem jest to ze podczas opdalania rundy widoczna jest mapa przeciwnka(kolegi).Widac ja przez chwile ale zabija to element zaskoczenia.Znane jest jego połozenie na mapie:(

Alamar PW
16 maja 2012, 13:25
Patch 1.4

Osiągnięcia podróżne (explorer czy jakoś tak)
Skasowało mi wszystkie osiągnięcia z dziedziny Imponujący generał - wygraj 5/25/100 bitew z rządu, a raczej "zresetowało" do wartości 4/5.

Alamar PW
19 maja 2012, 18:44
Kolejne rzeczy:
- Blazing i Radiant Glory w opisie nie mają żadnego współczynnika ataku (zwykłego ani magicznego), tylko same kreski.

- Lisz dalej nie leczy jednostek swoją zdolnością specjalną, gdy cel jego ataku zginie. Działą to tylko, gdy zada obrażenia, a cel przeżyje.

- Jak wyżej - czary zadające obrażenia nie posiadają animacji, jeśli zabiją cel.

Kradziej PW
29 maja 2012, 18:10
Mam do was pytanie czy zdolność kontratak jest w formie czaru czy po prostu jest automatyczna.

Alamar PW
11 czerwca 2012, 20:43
Kontratak jest zdolnością automatyczną uruchamianą po pierwszym ataku wroga, jednak występuje tylko raz na turę.
Różne zdolności bohatera czy stworów mogą modyfikować tę umiejętność (brak kontrataku, nieograniczony kontratak, kontratak przed właściwym atakiem, itd.).

Kradziej PW
17 czerwca 2012, 08:38
Chodzi mi o zdolność rozwoju bohatera taka umiejętność którą możemy rozwinąć o nią chodzi ale już sam się dowiedziałem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 8 - 9 - 10
temat: [H6] Bugi oraz problemy z grą/fabułą

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel