Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13

Felek PW
12 sierpnia 2013, 20:08
Wszystko przeciwko mnie :P Ale za bodajże rok czy dwa kończy się umowa na router z Orange i zamierzam namówić rodziców na jakiś szybki, więc a nuż? Ale to jeszcze daleko.

abigejl PW
16 sierpnia 2013, 16:58
co zrobic by heros VI cienie mroku normalnie dzialalo mam lapka z win8?

Hayven PW
16 sierpnia 2013, 17:17
To znaczy? Opisz dokładniej problem, tutaj nie ma jasnowidzów ;)

abigejl PW
16 sierpnia 2013, 17:44
mam ciemny obraz i nic nie widac. a podstawowa wesja dziala normalnie

Bosper PW
18 sierpnia 2013, 23:27
Witam,

Wciąż mam problem ze sterownikami Nvidii, po aktualizacji do najnowszej wersji gra przestała mi działać. Nie włącza się w ogóle, jest tylko obrazek z michałem i crash. Support UBI odpowiedział tylko że gra nie ma wsparcia dla kart laptopowych i oni nie znają rozwiązania, szukałem na forum technicznym jakiegoś sposobu ale nie mogę znaleźć, pomocy!!!


Alamar PW
18 sierpnia 2013, 23:59
Cytat:
Support UBI
Coś takiego w ogóle istnieje? :P


Z tego co widziałem tu i ówdzie, to najnowsza aktualizacja Windowsa coś mogła popsuć w launcherze. Nie mam pojęcia, czy to wina Windowsa (bo raczej nie karty graficznej, skoro i inne osoby mają ten sam problem) i nie wiem też, czy jest znane jakieś obejście tego problemu.

EDIT:
Z tego co widzę, to usunięcie aktualizacji Wina może pomóc.

EDIT 2:
Sprawdź jeszcze konfigurację U(won't)playa

Bosper PW
19 sierpnia 2013, 08:55
Nie wiem jak odinstalować aktualizację Windowsa. Poza tym mam wygrane 3 następne i nie wiem, czy jak wywala ta konkretna to czy coś się nie zwali. A macie może link do sterowników karty, które działają, ja mam geforce 610m. Wcześniej wszystko śmigało aż miło, a po wygraniu nowych sterów gra zdechła. Musiałem wgrać nowe stery bo z kolei Starcraft 2 chodzi tylko na nowych, porąbane to wszystko. Kiedyś takich sytuacji nie było, miałem np Heroes 3 i działało bez problemu latami, a teraz same problemy.

Bosper PW
19 sierpnia 2013, 22:17
Czy znacie może problem z grą i windowsem 7 64 bity?

TomekCe PW
4 września 2013, 13:14
Witam !
Mam mały problem z Heroes 6, mianowicie po kilku minutach grania w H6 wyskakuje mi jakiś błąd, gra się wyłącza i tak za każdym razem gdy uruchomię grę.
Wiecie jak można temu zapobiec ?
Z góry dzięki za odpowiedź

hipcio_stg PW
19 września 2013, 18:22
Mam problem z instalacją gry... Jest to tak żenujące, że szok. Pograłem trochę ze znajomym po czym zdecydowałem się na zakup. W pierwszej kolejności kupiłem dwa dodatki piratów i dance macabre, bo były bardzo tanie w markecie. Dokupiłem H6 podstawkę w empiku i zaczęła się jazda. Wcześniej pościągałem patche, żeby nie czekać na automat, bo neta mam tak wolnego, że na modemie chyba szybciej chodziło. Wgrywam H6, instaluję 1-1.8 próbuję odpalić grę. Ładuje się uplay, log, a po logu ten chce kod do ostatniego dodatku, którego nie posiadam. Nie chcę wpisać gdzieś kodu aktywacyjnego, bo za chwilę jeszcze gra pójdzie się "kompać"... Po włożeniu do napędu dodatków brak instalatora? O co tu do diabła chodzi? Kiedyś było to dużo prostsze. Wkładało się płytę, przy instalacji wpisywało klucz i działało...

Płakać się chce...

Nerevar PW
19 września 2013, 19:24
Z tego, co kojarzę, Danse i Piratów aktywujesz wpisując kod w menu głównym gry (gdzieś tam była odpowiednia opcja - nie pytaj tylko gdzie, bo i tak nie pomnę ;) ). Na płytach są materiały bonusowe.

Alamar PW
19 września 2013, 19:51
Cytat:
Wgrywam H6, instaluję 1-1.8 próbuję odpalić grę.
Aktualna wersja gry to 2.1.1. Musisz dociągnąć jeszcze dwa patche: 2.1 i 2.1.1.

Cytat:
Ładuje się uplay, log, a po logu ten chce kod do ostatniego dodatku, którego nie posiadam. Nie chcę wpisać gdzieś kodu aktywacyjnego, bo za chwilę jeszcze gra pójdzie się "kompać"...
Kod przypisuje Ci grę do konta. Nie powinno być z nim problemów po aktywacji, chyba że chcesz zmienić konto gracza.
Kod podstawki, jeśli dobrze pamiętam, wpisujesz po kliknięciu ma ikonę "Heroes VI" w menu aktywacji kodów.

Cytat:
Po włożeniu do napędu dodatków brak instalatora? O co tu do diabła chodzi? Kiedyś było to dużo prostsze. Wkładało się płytę, przy instalacji wpisywało klucz i działało..
Oba DLC: Pirates i Danse Macabre nie znajdują się na płytkach, lecz odpowiednio w patchach 1.5 i 1.7. Jedynie co musisz zrobić, to wklepać kody aktywujący i masz odblokowaną nową zawartość.

hipcio_stg PW
20 września 2013, 13:28
Ostatecznie zaryzykowałem i wpisałem kod. Gra zadziałała. Co mnie zdziwiło niesamowicie to fakt, że oba dodatki miałem od razu odblokowane po wpisaniu tylko kodu od podstawki :o

Patche powyżej 1.8 nie są przypadkiem do ostatniego dodatku? Przy uruchamianiu gry nie chce nic pobierać, więc pewnie to pewnie ostatni patch dla H VI+piraci+dance.

Patche mam ściągnięte aż do 2.1.1, ale nie widzę potrzeby ich instalacji. Nie chcę zepsuć sobie rozpoczętych kampanii.

Dzięki za pomoc.

Alamar PW
20 września 2013, 13:32
Cytat:
Patche powyżej 1.8 nie są przypadkiem do ostatniego dodatku?
Nie, nie są. Patche 2.1 i 2.1.1 są dla obydwu wersji gry.

Cytat:
Przy uruchamianiu gry nie chce nic pobierać, więc pewnie to pewnie ostatni patch dla H VI+piraci+dance.
Patch nie chce się pobrać, gdyż jest zbyt duży (1,9 GB) i program Ubisoftu po prostu sobie z nim nie radzi. Trzeba łatkę ściagnąć ręcznie.

Cytat:
Patche mam ściągnięte aż do 2.1.1, ale nie widzę potrzeby ich instalacji. Nie chcę zepsuć sobie rozpoczętych kampanii.
Patch 2.1 zawiera w sobie pliki dodatku, dzięki czemu będziesz miał na zwykłych mapkach choćby artefakty z Cieni Mroku (są one dostępne dla każdego, niezależnie czy kupiło/odblokowało się dodatek czy też nie).

hipcio_stg PW
20 września 2013, 13:42
Super! Jak wrócę do domu to od razu zainstaluję brakujące patche.

hipcio_stg PW
30 września 2013, 14:23
Mam problem, ale to chyba z Uplay. Bardzo rzadko udaje mu się synchronizować savy. Niby wszystko gra, ale fakt, że wywala błąd mnie lekko denerwuje.

Dru PW
6 października 2013, 01:21
Wie ktoś jak mogę usunąć z mojego profilu Uplay z zakładki "Gry" betę Heroes 6?
Beta dawno temu się skończyła, a ikonka nadal widnieje i psuje mi kolekcje gier:P

Klikając w ikonce mam dwie opcje "Graj" i "Odinstaluj", oba nie działają...

Bosper PW
6 października 2013, 08:29
Mam taki problem z grą. Po aktualizacji uplaya gra zaczęła się włączać, jednak teraz mam taki problem że jak włączę grę i chwile pogram to gra strasznie się zaciemnia, że prawie nic nie widać. Czy wie ktoś jak ten błąd naprawić?

Michael PW
23 października 2013, 17:28
Witam, mam pewien problem. Chodzi dokładnie o scenariusze w grach niestandardowych. Otóż grając np.: na mapie,, Księżniczka Varn-u" Moje miasto jest bugowane i wygląda jak czarno-biała szachownica. Postawienie nowego budynku powoduje dodanie jednej linii na tej szachownicy. Wychodzenie z gry też nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to mogę wysłać zdjęcie z gry. Proszę o pomoc.

Sobieski PW
26 października 2013, 00:30
Witam wszystkich. To mój pierwszy post na Kwasowej Grocie i chciałbym się przywitać.

A teraz zacznę z grubej rury.

Otóż odczekałem sobie z bratem dwa lata, aż M&M:HVI ukaże się w Complete Edition (bądź takową przypominającą, czyli podstawka, wszystkie dodatki, patche, itd.) oraz w serii Ubisoft Exclusive. W końcu się doczekaliśmy takowej i ją zakupiliśmy, oto ona:
http://muve.pl/pc/ubisoft-exclusive/might-magic-heroes-vi-complete-edition-pc-pl/51198

Pierwsze zwątpienie pojawiło się już w Empiku jak edycja ta okazała się zbiorem 4 plastikowych pudełek owiniętych kartonowym pudełkiem serii UE. Podejrzewaliśmy, że to pudełka od podstawki, PotSS, DM oraz SoD. Po rozpakowaniu okazało się to prawdą (osobiście liczyliśmy na coś w rodzaju wersji HoMM I-IV oraz HoMM V Złotych Edycji z UE, gdzie wszystko było na jednej płycie).

Był wstęp teraz konkrety.

Będę posiłkował się tym postem:
http://www.h6.acidcave.net/newsitem1056.html#1056
Po instalacji liczyliśmy na taką samą zawartość, bo i nazwa edycji ta sama tylko kolor inny, jednak Ubisoft chciał inaczej.
Raz, że przy instalacji okazało się, że Comlete Edition to inComplete Edition - zamiast podstawki, PotSS i DM w wersji 1.8 są w wersji 1.0, to SoD zamiast w wersji 2.1.1 był w wersji 2.0.
Dwa:
- podstawka, oba DLC oraz dodatek są (przynajmniej coś jest :).
- z 2 scenariuszy z edycji kolekcjonerskiej i gold: W Sercu Ciemności oraz Wojny o Sukcesję, jest tylko ten drugi. W sercu ciemności jest zablokowane i nie mamy pojęcia jak je odblokować.
- na temat dostępności 6 bohaterów dostępnych w zamówieniach przedpremierowych H6 i Cieni oraz 7 broni rodowych dostępnych w powyższych zamówieniach nie będę się wypowiadał, ponieważ nie wiemy z bratem gdzie one mogą się znajdować i być może są odblokowane, ale nie wiemy gdzie.

Sedno sprawy:

Jak odblokować ten scenariusz? Instalacja tego czegoś zajęła nam jakieś 4 godziny, od 18 do 22. Jakieś kont na Uplayu zakładanie, patchy ściąganie, gry instalowanie i odinstalowanie. Mamy dość.
Zrobiliśmy tak:
1. Zainstalowaliśmy podstawkę.
2. Zainstalowaliśmy patche 1.0-1.8.
3. Wpisaliśmy kod z pudełka z podstawką co odblokowało podstawkę, PotSS oraz DM.
4. Usunęliśmy to wszystko. :)
5. Zainstalowaliśmy SoD.
6. Wpisaliśmy kod z pudełka z SoD-em co go odblokowało.
7. Zainstalowaliśmy patche 2.1 oraz 2.1.1.

Niestety nie zwróciliśmy uwagi, w którym momencie "Wojna o Sukcesję" stała się aktywna. Dodatkowo kodu aktywacyjnego z pudełek z PotSS oraz DM nie użyliśmy, a i tak są dostępne.

Czy istnieje możliwość, że to z powodu złej kolejności instalacji gry? Czy po prostu w sprzedaży jest niekompletna kompletna edycja.

Dodatkowo na wersji 2.1.1 jak rozpoczyna się niektóre kampanie albo scenariusze to ekran robi się czarny i jedynym rozwiązaniem jest uruchomienie gry na nowo. Macie jakieś ciekawsze pomysły albo rozwiązania? Pewnie ten roblem już tu się przewinął, ale nie mamy głowy już go szukać.



Wracając jeszcze do Uplaya. Gram w DoC, więc już konto miałem, brat nie gra i nie miał, więc sobie założył. Jako że miejsca na dysku nie mam zbyt dużo to grę zainstalowałem tylko u młodszego brata. Po instalacji coś mi się przypomniało, że kod działa tylko raz, czy też wiele razy na jedno konto, nie pamiętam dokładnie. Czy to oznacza że nie będę mógł już ich użyć na swoim koncie, albo nawet zainstalować gry na swoim laptopie nawet logując się z konta brata, bo już kod został raz użyty u niego i u siebie gry nie aktywuję?
W instrukcji było napisane, że jest wymagane jednorazowe połączenie z internetem celem aktywacji gry. Jednak instrukcja swoje, a gra swoje. Aby uruchomić grę trzeba się zalogować na Uplaya, a aby się zalogować trzeba mieć neta. Więc z jednorazowego połączenia zrobiło się połączenie do śmierci i jeden dzień dłużej. Chyba że ja nie rozumiem zasady działania Uplaya.

Spróbuję grę zainstalować u siebie jak zwolnię miejsce, zobaczę czy się da. Nie uśmiecha nam się wydawać znowu 75 złotych (chociaż to i tak taniej niż kupować wszystko oddzielnie, jednak mimo niekompletności mamy opory).


PS
Do osób grających w DoC-a.
Do PotSS, DM oraz SoD jest załączony kod na kartę premium Ariany, podstawową talię Nekropolii oraz 25 tys. złota. Wszystkie trzy działają! A z tego co słyszałem kody załączone do każdej z tych gier wydawanych oddzielnie wygasły. Jeśli ktoś nie ma i planuje kupić sobie jeszcze HVI, a przy okazji gra w DoC-a to wersja z UE opłaca się bardziej, niż "brązowa" wersja z maja (chyba że tamta wersja jest kompletną wersją kompletnej edycji :). Szkoda tylko, że w PotSS kartę Cragha Hacka i talię Twierdzy zastąpili kartą Ariany i talią Nekropolii, cóż, nie można mieć wszystkiego.


To się rozpisałem. Mam nadzieję że ktoś nam pomoże, jeśli tylko przebije się przez moje opowiadanie. :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel