Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13

Hayven PW
21 lipca 2013, 12:59
@Felek - nie mam pewności, ale raczej powinno pójść.

@Alistair - jest możliwość wyłączenia synchronizacji zapisów w opcjach Uplay, jednak nie mam pewności, czy pozwala to zachowywać je na komputerze.

Alamar PW
21 lipca 2013, 13:22
Cytat:
Ponieważ słyszałem o problemach z synchronizacją zapisów, to mam pytanie: jest opcja wyłączenia jej? Tzn., żeby zapisy były na moim komputerze?
Tak i tak - wystarczy w UPlayu wyłączyć synchronizację. Sejwy gry i tak są przechowywane na dysku gracza, więc wyłączenie tej opcji powoduje, że nie będą nadpisywane wersją sejwów z serwerów Ubi.

Felek PW
21 lipca 2013, 13:31
Dzięki, Hayven, a można jakoś uzyskać tę pewność, czy pozostaje tylko sprawdzić?

Alistair PW
21 lipca 2013, 14:15
Czy wyłączenie synchronizacji powoduje jakieś problemy z zapisywaniem osiągnięć czy zdobytych punktów rodowych itp.?

Hayven PW
21 lipca 2013, 14:22
Cytat:
Dzięki, Hayven, a można jakoś uzyskać tę pewność, czy pozostaje tylko sprawdzić?

Raczej tak, ew. zaczekaj, może ktoś się lepiej zna, ale jak dla mnie, to Ty masz nawet lepszy komputer, niż ja, a mi H6 chodzi na patchu 2.1 (prawie) bez zarzutów :)

M1S13K PW
21 lipca 2013, 14:22
Ponowie pytanie czy jak zrobie reinstalke edycji kompletnej, to odzyskam wszystkie dodatki, do których juz wpisywałem kody odblokowujące?

Alamar PW
21 lipca 2013, 14:30
Kody są przypisane do konta, a nie do gry na dysku twardym - tak, odinstalowanie gry ich nie usuwa i po jednokrotnym aktywowaniu są już zawsze dostępne.

M1S13K PW
21 lipca 2013, 14:34
Dzięki Alamar :>

M1S13K PW
21 lipca 2013, 15:47
Nie wiem co jest.. Ciągle przy wlączaniu edycji kompletnej bo ów taką posiadam wysakuje wystąpił problem... przeinstalowałem nadal występuje .... Dokładnie wyskauuje w momecie jak sie pojawia ten mały obraz ( z michałem) i wtedy wyskauje bład. A gra bez problemów smigała od 2 miesiecy :> Jesli chodzi o wymagania no to mam troche słabe od zalecanych ale wszystko szło..

Felek PW
21 lipca 2013, 21:15
ok... to pozostaje tylko tą grę jakoś załatwić... muszę popytać może od kogoś odkupię czy cuś :P

Alamar PW
21 lipca 2013, 23:26
@Misiek
Zajrzyj na oficjalne forum Ubisoftu oraz na forum techniczne i przejrzyj tematy.
Na pierwszy rzut oka widać, że nie tylko Ty masz taki problem i jak znam graczy, to ktoś jakieś rozwiązanie znalazł.

M1S13K PW
22 lipca 2013, 02:07
Już rozwiązałem sam. Po prostu trzeba było usunąc wszystkie pliki bo odinstalowanie niektóre nie usuwa... :> Zapisy też usunąłem . Wszystko zainstalowane od nowa i działa. Ale dzięki za info, często bywam na forum ubi ale w innych sprawach .. ;)

Hayven PW
22 lipca 2013, 10:00
@Felek - NIE! NIE ODKUPUJ!!! Do zagrania niezbędny jest kod, a ten, raz wykorzystany, nie może zostać wykorzystany ponownie, zatem będziesz miał grę, ale nie będziesz mógł zagrać...

...chyba że chcesz zrezygnować z premii rodowych, broni rodowych, cech rodowych itp. :P Bo off-line będzie działać bez kodu :D

Bosper PW
24 lipca 2013, 21:16
Mam pytanie, jak to teraz jest ze sterownikami kart graficznych? Czy najnowsze sterowniki działają bez zarzutu czy znów trzeba coś kombinować? Ja mam wszystkie dodatki do gry więc mam grę zakrualizowana na maxa i do tej pory wszystko śmigało. Ostatnio jednak kupiłem sobie Starcrafta 2 i musiałem zaktualizować sterowniki mojej karty, czy przez tą grę mogę mieć problemy z herosami. Mam kartę Geforce 610M

Bosper PW
25 lipca 2013, 10:41
Co za ku***ska firma to UBI. Tak jak wczoraj pisałem, wgrałem nowe sterowniki do Nvidii i teraz gra mi się w ogóle nie uruchamia. Dajcie mi jakieś namiary na support czy coś bo muszę e-maila napisać - to chore jest

Alamar PW
25 lipca 2013, 16:39
Dokładnie co Ci się nie uruchamia? UPlay? Gra? A może gra się uruchamia, ale zaraz wyłącza?
UPlay działa jak działa - czasem w ogóle się nie uruchamia, czasem uruchamia, ale nie włącza gry, a czasem działa bez zarzutów.
Postaraj się pobawić jeszcze opcjami UPlaya, bo u mnie np. wyłączenie proxy powodowało brak uruchamiania się HoMM6.

Tu masz link do supportu w razie czego, ale nie spodziewaj się cudów i lepiej samemu przejrzyj forum techniczne Ubisoftu, a może znajdziesz swój problem i jego rozwiązanie.

Jiroslav PW
8 sierpnia 2013, 20:08
Witam, jestem tu nowy.
Otóż mam dość spory problem z aktywacją gry Heroes VI. Kupiłem sobie podstawkę, jednak po instalacji gry Uplay każe mi wpisać kod aktywacyjny do dodatku Shades Of Darkness. Niestety w pudełku z grą mam tylko klucz do podstawki. Co robić?

Felek PW
12 sierpnia 2013, 14:37
Hmm... no to raczej tego nie będę miał, rodzice są przeciwni wydawaniu pieniędzy na "bezsensowne gry", jedyne co mogę zrobić to pożyczyć/spiracić/odkupić po bardzo okazyjnej cenie... No nic... na razie mam zaległości we wszystkich pozostałych częściach, więc ta gra jakoś mi nie jest tak na gwałt potrzebna... A z ciekawości: Do grania w Heroes VI trzeba mieć połączenie z internetem? A jeśli tak to wystarczy taki byle jaki czy szybki?

Hayven PW
12 sierpnia 2013, 15:08
Do grania w H6 trzeba się jednorazowo połączyć z Internetem w celu aktywacji kodu. A jeśli chcesz mieć pełnię korzyści z grania w H6 (dośw. rodowe, cechy rodowe, bronie rodowe itd.) to będziesz potrzebował stałego i to raczej porządnego połączenia z Internetem.

Irhak PW
12 sierpnia 2013, 15:12
Jeżeli się nie chce bawić w odłączanie netu i zamartwianie to znam jedną sztuczkę... w linii komend (właściwości skrótu -> element docelowy) dopisać /offline ;) Wtedy nawet jak masz połączenie z netem to grasz offline :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel