Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13

Belegor PW
17 lipca 2012, 20:15
Problem w tym, że mam tylko jedną kartę graficzną Mobile Intel(R)4 Series Express Chipset Family

Już raz zainstalowałem nowsze sterowniki do niej by animacja kirina się nie wywalała mnie z kompa.
Ustawienia grafiki mam na najniższym stopniu.

Alamar PW
18 lipca 2012, 16:20
Irina coś tam naskrobała na temat ostatnich błędów w patchu 1.5.1 i możliwych rozwiązań. Nie wiem czy to pomoże, nawet nie czytałem tego dokładnie :P, ale może komuś coś naprawi do czasu następnego hotfiksa.

TopFunny525 PW
18 lipca 2012, 20:14
Mam zupełnie inny problem. Otóż chcę włączyć grę a tu nagle na kilka sekund czarny ekran a następnie wywala mnie do Windowsa. Nie wiem czy jest to podany ten sam błąd co powiedziała Irina ale czy ktoś wie co z tym zrobić? Proszę o pomoc.

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 14:10
Spokojna twoja rozczochrana:). Ja sam instalowałem Heroesa VI z trzy razy(Musiałem gdyż miałem m.in.: Format dysku). I sam klucz zapamiętało mi konto na UPlayu. Więc nie ma co się denerwować. Re-Instaluj spokojnie. A co do savów. To nic nie powinieneś stracić. Pozdrawiam

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 14:51
Nie ma problemu:) Pozdrawiam.

BTW. Powiem, że chyba mapa z Archanielicą ma buga jakiegoś. Grałem sanktuarium i dochodzę do ognistej wyspy(czy jakoś tak) i nagle. Nie mogę iść dalej gdyż droga jest zablokowana przez jakieś obiekty. Ktoś miał jakiś problem z tym?

dr102 PW
20 lipca 2012, 11:00
Witam wszystkich. Mam pytanie: zgodnie z tym, co jest w opisie dodatku Pirates of the savage sea, jest tam również mapka pt. Księżniczka Varnu. U mnie niestety nie ma jej w spisie mapek (samo DLC o piratach hula bez problemu). Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć tę mapkę z Varnu?

Alamar PW
20 lipca 2012, 11:05
Gra niestandardowa -> Tryb gry (prawy, górny róg): Scenariusz

dr102 PW
20 lipca 2012, 11:08
Alamar - serdeczne dzięki :)

XaRRo PW
20 lipca 2012, 12:03
Ta mapka VARNu nazywa się Rocznica? Jeśli tak, to nie spodziewałem się, że będzie ona w patchu, myślałem, że jest tylko w dodatku.

A skoro ta mapka i artefakty pirackie są w grze, to za 39,90zł w dodatku dostajemy kampanię, bohatera i broń rodową - czy to wszystko?

Dark Dragon PW
20 lipca 2012, 13:57
NIE, mapka nazywa się "Księżniczka VARN".

Alamar PW
20 lipca 2012, 14:02
Rocznica i Księżniczka VARN-u to ta sama mapka, tyle że pierwsza jest dla trybu wieloosobowego, a druga jest ze szczątkową fabułą.
To samo odnośnie dwóch innych map multiplayer z patcha 1.5 - są to mapki z kampanii Craga Hacka przerobione do gry dla wielu osób.

TopFunny525 PW
20 lipca 2012, 17:57
Dodam tylko, że część wymienionych rzeczy przez Gaspara: Bohowie czy mapki dostaliśmy w patchu 1.5 to tyle. Pozdrawiam.

Rainhold PW
26 lipca 2012, 09:06
Witam.
Od jakiegoś czasu (od premiery Diablo) nie odpalałem Herosa ale ostatnio mnie naszło i spróbowałem uruchomić grę. Niestety zapomniałem o tym, że musiałem przeinstalować Windę i wgrać nowy SP.
Musiałem więc przeinstalować H6. Efekt jest taki, że przy KAŻDEJ próbie uruchomienia gry program pobiera te same aktualizacje (czyli wszystkie opublikowane od premiery)do tego połączyć z Uplayem mogę raz na dziesięć a i tak saveów nie pobiera! Niby mam dostęp do swojego konta ale w "sklepie rodowym" nic nie mogę kupić poza avatarami...
Co się kurcze dzieje? Macie jakieś pomysły jak sprawić aby gra zachowywała się normalnie?

TopFunny525 PW
26 lipca 2012, 19:52
Wydaje mi się, że Łatka 1.5.2 jest uszkodzona. Instalator u mnie wywala pod koniec instalowania. To samo z gu.exe wywaliło mnie w połowie ściągania. Widocznie łatka jest prawdopodobnie uszkodzona. Czy u was też tak jest?

Edit: Problem rozwiązany. Ubi ponownie ładuje łatkę. Dzięki Alamar:P.

Fandor PW
26 lipca 2012, 22:16
Czesc, mam takie pytanie odnosnie savow. Czy jest mozliwosc bym ja mogl pozyczyc koledze zapisy, ktore on nastepnie przyporzadkuje do swojego konta uplay? Lub na odwrot bym ja jego zapisy dolaczyl do swojego? Intryguje mnie to poniewaz nie posiadam wszystkich broni rodowych i chcialbym je zdobyc od kolegi.

Alamar PW
31 lipca 2012, 17:28
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_40

Ogólnie, to zainstaluj najnowsza wersję aplikacji DirectX i tyle.

Joshue82 PW
1 sierpnia 2012, 08:46
Mam taki problem że jak zapisze grę i wyjdę z gry, to na następny dzień jak chce zagrać, to tych zapisów już nie ma :( Pokazuje mi mianowicie zapisy z kilku dni wstecz, a były one już dawno nadpisane :( I tak mam za każdym razem :( Musze za każdym razem zaczynać od nowa :( Możecie jakoś pomóc?

Alamar PW
1 sierpnia 2012, 09:21
Masz może włączoną synchronizację zapisów gry za pomocą UPlaya? Jeśli tak, to wyłącz tę opcję, bo ona powoduje przy każdym uruchomieniu ściągniecie aktualnych sejwów z serwera Ubisoftu, a jednocześnie ma "małe" kłopoty z wgraniem najnowszych na serwer (czyli w praktyce, to co jest na serwerze jest uznane za najbardziej aktualne, nawet jeśli na swoim komputerze masz sejwy z dalszych dni).

TopFunny525 PW
3 sierpnia 2012, 12:29
Krótko i zwięźle na temat : NIE!

TopFunny525 PW
3 sierpnia 2012, 13:52
Żetony możesz jeszcze raz zdobywać. Jest kilka bądź kilkanaście tzw. achivmentów, które można uzyskać w nieskończoną ilość razy:). Pozdrawiam

Edit: U mnie działa z niektórymi:). Np. pokonaj ileś tam razy pod rząd. Może tobie Alamar nie działa:)
AlamarAlamarTen sposób już nie działa.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel