Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13

Alamar PW
28 listopada 2011, 13:24
Auto-walkę masz w opcjach gry. :P

<adv_QuickCombat>false</adv_QuickCombat>
Mam to wyłączone ofc.

raf38 PW
1 grudnia 2011, 22:07
Mam problem przy uruchamianiu gry pokazuje mi się po pewnym czasie komunikat następującej treści: "Wystąpił błąd podczas uruchamiania gry, upewnij się że w tle nie działają aplikacje wykorzystujące aplikację startową Ubisoft jeżeli problem będzie się powtarzała spróbuj zainstalować grę ponownie" Dodam iż gra była reinstalowana już dwa razy a wcześniejsza wersja tzw "studencka" działała bez zarzutu ( nie było tylko trybu on line co uszczupla ło mocno jej możliwości teraz mam oryginała i nie mogę go odpalić proszę o szybką pomoc
Raf

Alamar PW
1 grudnia 2011, 22:18
Problem chyba dotyczy Launchera Ubisoftu a nie gry. Spróbuj przeinstalować to ustrojstwo - Ubisoft Game Launcher.

Chyba najlepiej jak usuniesz wszystkie pozostałości po grze, w tym z Dokumentów i z plików w Programs Files (przeszukaj katalogi pod kątem "Might and Magic: Heroes VI" i Ubisoftu).

raf38 PW
3 grudnia 2011, 09:54
Dzięki bardzo za pomoc w rozwiązaniu problemu gra odpaliła.
Pozdrawiam Raf

Belegor PW
23 grudnia 2011, 09:56
Chcę sobie wsadzić mapę o poszukiwaniu anioła, lecz nigdzie nie mogę znaleśc folderu scenario w pliku might and magic VI. Gdzie ten folder jest?

Edit: Folder znaleziony, lecz gra mapki tej w potyczkach w ogóle nie widzi.

Alamar PW
23 grudnia 2011, 11:11
Mapa jest na samym końcu spisu map.
Głupie pytanie, ale czy rozpakowałeś plik z mapą, zanim go umieściłeś w odpowiednim katalogu w (Moich) Dokumentach?

Belegor PW
23 grudnia 2011, 11:25
Tak, rozpakowałem w folderze Scenario. Na końcu spisu map do potyczek nie ma jej, a sprawdzałem i w grze niestandardowej i w grze wieloosobowej (gdyby gra coś pokiełbasiła z miejscem).

Jest mapa rozpakowana i folder mapy nierozpakowany, bo nie wiem którą formę przyjmuje lepiej gra.

Alamar PW
23 grudnia 2011, 11:59
Klik

A nawiasem mówiąc, mapa jest okropna i strasznie nudna.

Cytat:
Jest mapa rozpakowana i folder mapy nierozpakowany, bo nie wiem którą formę przyjmuje lepiej gra.
W folderze Scenario umieszczasz tylko pliki *.scn.

EDIT:
Coś mi jeszcze przyszło do głowy... jeśli nie uruchamiałeś edytora HVI, to spróbuj go odpalić, zamknąć i potem sprawdź w grze, czy wykrywa ową mapkę.

Belegor PW
23 grudnia 2011, 13:22
Resztę plików wystawiłem poza folder Scenario i gra mapę załapała. Dziękuję za pomoc.

trybik1982 PW
10 stycznia 2012, 17:23
Witam Wszystkich Forumowiczów !

Mam problem programowy podczas uruchamiania gry. Po kliknięciu na ikonę startu pojawia się komunikat:

"AC3Filter control: Might & Magic Heroes VI.exe - Nie można znaleźć składnika.

Uruchomienia aplikacji nie powiodło się ponieważ nie znaleziono MSVCR71.dll. Ponowne zainstalowanie może naprawić ten problem"

I teraz najlepsze: Kliknięcie na ten komunikat błędu 4 razy z rzędu (!) powoduje dalszą pracę gry, która w końcu się uruchamia !?! Czasami nie widać w ogóle tego komunikatu (ciemny obraz na monitorze), ale klikam na ślepo w miejsce gdzie się komunikat pokazuje i w końcu gra się uruchamia. A czasami wystarczy jedno kliknięcie zamiast 4 (!) i mogę przystąpić go gry. Problem dotyczy zarówno trybu off, jak i on-line.

Nie mam pojęcia jak to możliwe. PROSZĘ O POMOC.

INFO: wersja gry oryginalna, z obecnie wypuszczonymi patchami i po ponownej instalacji launchera ubisoftu i reintstalizacji gry..


Dark Dragon PW
10 stycznia 2012, 17:41
Pobrać plik z tej strony. Zainstalować zgodnie z instrukcją ;)

trybik1982 PW
10 stycznia 2012, 18:16
działa ! korzyść.
Dziękuję za pomoc

trybik1982 PW
11 stycznia 2012, 01:49
Pytanie o "Odblokuj Dodatki", a w nim o pakiet ekskluzywny i pakiet do pobrania.
Czego mogę się po tym spodziewać? Jak już serwis rozwiąże problem mojego klucza, który podobna jest już aktywowany...

I trochę spamując, czy wiecie kiedy można się spodziewać wydania większej ilości scenariuszy / map do gry hotseatowej? Marne 15 nie starcza na zbyt długo.

Dark Dragon PW
11 stycznia 2012, 07:43
trybik1982:
Pytanie o "Odblokuj Dodatki", a w nim o pakiet ekskluzywny i pakiet do pobrania.
Czego mogę się po tym spodziewać? Jak już serwis rozwiąże problem mojego klucza, który podobna jest już aktywowany...
Chodzi o bonusy płynące z Uplay? Jeśli tak to zapraszam tu.
trybik1982:
i trochę spamując, czy Wiecie kiedy można się spodziewać wydania większej ilości scenariuszy / map do gry hotseatowej? Marne 15 nie starcza na zbyt długo.
Po co Ci potrójny pytajnik?
Zawsze można pobrać te robione przez fanów, either way we don't know...

Alamar PW
11 stycznia 2012, 09:25
Po pierwsze zwie się to znakiem zapytania, a nie pytajnikiem, a po drugie, trzy znaki zapytania są jak najbardziej poprawne. :P

Po trzecie, UPlay a odblokowanie dodatków to co innego.
Odblokowywane dodatki dotyczą tylko wersji elektronicznej Deluxe lub kolekcjonerskiej. W pierwszym wypadku jest to dodatkowy bohater i broń rodowa, w drugim dodatkowa czwórka bohaterów, dwie bronie rodowe i mapka.

trybik1982 PW
11 stycznia 2012, 11:32
Dziękuję za odpowiedź Panowie.

Dark Dragon: Nie wiedziałem, że to forum polonistyczne, poprawię się ;)Czy znasz godną polecenia stronę, z której by można takową mapę ściągnąć ?

Alamar: I stała się jasność, mam wersję podstawową.

Dark Dragon PW
11 stycznia 2012, 14:34
Nie jest to forum polonistyczne, ale nie kryję się z tym, że taki drobiazg mnie akurat denerwuje :P
Stronka godna polecenia - maps4heroes.

Alek :P

YamiYugi PW
17 marca 2012, 18:38
Mam problem z uruchomieniem gry, a dzisiaj rano jeszcze wszystko działało dobrze. Po zalogowaniu się i włączeniu już tej "prawidłowej" gry, aplikacja po chwili przestaje działać. To samo działo się, gdy spróbowałem gry off-line. Reinstal gry nie pomógł.

Poniżej umieszczam szczegóły problemu:

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: Might & Magic Heroes VI.exe
Wersja aplikacji: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4e771b36
Nazwa modułu z błędem: Might & Magic Heroes VI.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4e771b36
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 0029f399
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: 0a9e
Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatkowe informacje 3: 0a9e
Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

EDIT: Po zamknięciu raportu, załącza się launcher.
EDIT2: Kopia raportu jest po reinstallu, na nie spatchowanej wersji. Dzięki za szybkie rozpatrzenie sprawy.

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 18:40
Też miałem podobny problem. Ale chyba można coś z tym zrobić. Pamiętam, że najprawdopodobniej chodziło o jakieś pliki systemowe. Które u mnie po usunięciu sprawiły iż gra normalnie działała. Sprawdzę jeszcze o jakie pliki systemowe chodziło. I spróbuje dać znać.

YamiYugi PW
24 marca 2012, 16:51
To wiesz w końcu o co chodzi? Ktokolwiek wie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel