Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Prawdopodobny dodatek do HVI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
Która z poniższych frakcji zostanie dodana do HVI jako pierwsza?
Akademia (magowie) (15)
 
 27%
Forteca (krasnoludy) (1)
 
 2%
Loch (mroczne elfy) (25)
 
 45%
Sylwan (leśne elfy) (9)
 
 16%
inna (2)
 
 4%
żadna (3)
 
 5%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Dark Dragon PW
22 lutego 2012, 21:02
Zgodnie z przeciekiem - Akademia. Chociaż wolałbym mroczne...

Matheo PW
22 lutego 2012, 22:00
To ile dodatków przewidujecie?

Sawyer PW
22 lutego 2012, 22:50
Dwa, tylko dwa.

Normalnie do podstawowej wersji H6 powinny wyjść DLC przy każdej premierze dodatku. Czyli jeden dodatek z jedną frakcją i jedno DLC z też jedną frakcją.
Zróbmy takie coś jeszcze raz i mamy cztery rasy. Dwie za free do podstawki (lub ta druga będzie możliwa tylko do tego pierwszego dodatku który jakoś teraz będzie wychodził)albo kupinie dodatku i posiadanie od razu dwóch frakcji, wychodzi drugi dodatek i też kupujemy dodatek. Wtedy mamy cztery frakcje, bez kupywanie mamy tylko dwie (bądź jedną) ;)

Uff... Mam nadzieje że jakoś to wytłumaczyłem. :P

Matheo PW
22 lutego 2012, 23:06
Czyli przypuszczasz wydanie dwóch dodatków, ale możliwość dodania aż czterech frakcji? Mniej więcej o to chodzi?

Sawyer PW
22 lutego 2012, 23:43
Tak, dokładnie tak.

(Jeszcze raz - Jeden dodatek = Jedna frakcja zawarta w tym pudełku/grze i druga frakcja w DLC w formie dodatku do pobrania z sieci)

Matheo PW
22 lutego 2012, 23:56
Aha. Cztery frakcje... Mroczne Elfy, Sylwan, Akademia, Forteca. Czyli wszystko po staremu ;) Bo wątpię żeby doszła jakaś zupełnie nowa frakcja, z którą nie mieliśmy jeszcze do czynienia. Tylko czy będą cztery frakcje? Czytałem że firma zajmująca się tworzeniem HVI cienko przędzie.

Belegor PW
23 lutego 2012, 08:31
Na Twitterze Irina wyraźnie mówi, że prace nad nadchodzącym patchem trwają i w nim mają być dodane ekrany miast. Podobnie jest z "rozszerzeniem". Póki nie zostanie potwierdzone, że Black Hole padło to nie ma się czym przejmować.

Matheo PW
23 lutego 2012, 12:12
No tak, ale jeśli mają problem finansowe. To dodatki mogą być mniej "bogate". Mniej jednostek neutralnych, mniej opcji w grze, mniej rozbudowana kampania.

Problemy finansowe, mogą też zmienić kolejność wypuszczania kolejnych dodatków. Mogą zacząć od najmniej kosztownego, dopracowując go tak by trafił przekazem w największą grupę fanów HoMM. Licząc że przyniesie zyski, a to pozwoliłoby na kontynuowanie prac nad kolejnymi pachami i dodatkami.

Matheo PW
1 kwietnia 2012, 18:54
Więc jednak ani Elfy, ani Krasnoludy, ani Magowie? A Zamiast nich banda zmechanizowanych istot. Z tego co wiem to nikt nigdzie tak nie wytypował. Chyba, że te informacje to żart ze strony Ubisoftu. Bardziej bym obstawiał, że to właśnie dobry żart.

Alistair PW
1 kwietnia 2012, 19:35
Na moje żart, jak w mordę strzelił. Na pewno nie będzie takich jednostek. Dwie z nich to przerobiony gremlin i kenshi.

EDIT: faktycznie goblin, coś mi się w mózgu przestawiło ;)

Trith PW
1 kwietnia 2012, 19:39
Cytat:
Chyba, że te informacje to żart ze strony Ubisoftu.
A co innego mogłoby to być Twoim zdaniem? :P

Cytat:
Z tego co wiem to nikt nigdzie tak nie wytypował.
Bo to by było nielogiczne. Ubisoft nigdy nie wykazywał choćby chęci rozważań nad wymieszaniem koncepcji fantasy i sci-fi w świecie MM (dobra, nie licząc nic nieznaczących "jaj wielkanocnych" nie związanych w żaden jasny sposób z Forge). Żadnych wzmianek, wycieków (poza dzisiejszym żartem), wzmianek fabularnych. W nowym uniwersum Forge jest tak samo nie na miejscu, jak w starym uniwersum powinno się było znaleźć.

EDIT

Cytat:
przerobiony gremlin
Goblin. :P

Nerevar PW
1 kwietnia 2012, 19:40
Cytat:
Dwie z nich to przerobiony gremlin i kenshi.
A pyro to gwardzista po retuszu.

Farben PW
2 kwietnia 2012, 09:35
Ja się bardzo ucieszyłem z powodu wczorajszego niusa odnośnie nowej frakcji, a to dlatego, że pojawił się pierwszego kwietnia i okazał się być tylko żartem. Za cholerę bym nie przełknął mechanicznych istot w Universum Ashanu.
Cieszy natomiast (tym razem już normalnie) minotaur, który może być ukrytym ziarnem prawdy w primaaprilisowym żarcie, Loch jako pierwsza dodatkowa frakcja by mnie zadowolił :)

fishkebab PW
2 kwietnia 2012, 15:25
Żal mi strasznie, że nie zmienią Ashanu. Nieraz zastanawiam się, czy Might and Magic trafiło w dobre ręce. Niby Dark Messiah udany, ale moim zdaniem fabularnie leżą. Stare uniwersum było super.

Kończąc z zażaleniem(nie chciał bym wyjść na mądrego po fakcie, lecz chyba tak wyjdę) zauważyłem, że ten Minotaur jest podejrzany, od samego początku, w końcu nie robili by go od zera, skoro nie było tak z resztą i wygląda jak by trzymał dwuręczny topór.

Edit: Co do głosowania to na Loch. Art Minotaura mówi sam za siebie.

Alamar PW
2 kwietnia 2012, 16:34
Nie byłbym do tego aż tak przekonany. Pamiętacie Twierdzę Orków? Spodziewał się ktoś jej?
Owszem, zakończenie HVI, Katarzyna, Raelag i smok z gry, wydarzenia z chronologii Ashanu, a teraz ten szkic przerobionego minotaura mogą na to wskazywać, ale z drugiej strony, Ubisoft może właśnie wypuszczać takie zmyłki...

By dać mroczne elfy, musieliby też stworzyć kilka jednostek zwykłych elfów, by historia już opisana miała jakiś sens (polowanie leśnych elfów na współbraci za sprawą demonów), a to trochę dużo roboty.

Z innej strony wiadomo, że Akademia była rozważana jako szóste miasto w HVI (teren pustyni przypisany do Akademii w edytorze map, szkic Rakszasy, kampania Nekropolii). Z tego co widać, Ubi przy HVI idzie po najmniejszych kosztach, więc jeśli mogliby wykorzystać istniejące materiały (wycięta Akademia bądź jej część), to raczej by to zrobili.
Z tego też powodu wątpię, by zabrali się wpierw za krasnale czy leśne elfy - nie mają dla nich żadnych gotowych materiałów, a praca od podstaw to nie styl Ubi. :P

Co nie znaczy, że elfy się nie pojawią. Nie wiadomo, na ile zmieniły się (i czy w ogóle) plany Ubi co do dodatków, ale jeśli zamiast planowanego DLC wydaliby pełnoprawny dodatek, to elfy wydają się lepszym kandydatem.

Zresztą minotaury to istoty stworzone przez magów, a konkretniej Agara, i jak sugeruje biografia Zulajki, ich rewoltę będziemy mogli dopiero zobaczyć.

To tyle moich teorii. Zobaczymy wkrótce.

Matheo PW
2 kwietnia 2012, 17:22
Może Minotaur będzie w Akademi? Wraz z `innymi zwierzoludźmi`. Jakoś wątpię żeby były więcej niż dwie frakcje, chyba że ich sytuacja finansowa się poprawi. Więc na pewno będą jakieś `zlepki` kilku frakcji.

megaworm PW
2 kwietnia 2012, 17:44
Do Matheo:

news z głównej:
Fani spekulują, że Ubisoft poprzez swoją politykę "płać jak najmniej" doprowadził do obecnej złej sytuacji finansowej Black Hole - na skraj bankructwa. Jeśli tak faktycznie jest, oznaczać to będzie dalszy zastój w pracach nad nowymi patchami oraz dodatkami do Heroes VI.

A więc to może być tylko plotka, choć owszem, polityka Ubisoftu jest dość dziwna.

A żeby nie było offtopu, to mogę obstawiać, że jak obiecali, tak zrobią i będą 4 miasta, a na pierwszy ogień pójdą elfy (nie mam pojęcia które) i akademia.

Belegor PW
2 kwietnia 2012, 17:54
Pod tym względem pójdą mroczne, bowiem najwięcej gotowców mają i z lochu i akademii. Ja biografią, jakiegoś podrzędnego bohatera nie brałbym pod uwagę. Ubi nie takie rzeczy robiło i pewnie zapomniało o czymś takim. Nie ma sensu dopatrywać się w tym czegokolwiek.

witchking PW
3 kwietnia 2012, 01:07
Mi podoba się pomysł by minotaury były w akademii. To by było coś nowego. Na większą ilość zwierzoludzi jednak bym nie liczył. Spora ich cześć przeprowadziła się już do innych frakcji. Wśród nag mamy rekiny. Syreny są neutralne a harpie i centaury wylądowały u orków.

fishkebab PW
4 kwietnia 2012, 15:09
Jeśli wprowadzili by Mroczne Elfy, to wydaje mi się, że fabuła mogła by opowiadać o powstaniu tej frakcji.

Edit: Wracając do Minotaura, to wątpię by należał do Akademii. Po arcie widać, że kolorystycznie jest dołączony do Mrocznych elfów, chyba że Akademia zmieni barwy wojenne :D.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Prawdopodobny dodatek do HVI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel