Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Pytania
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Alistair PW
3 marca 2012, 14:27
A nie możesz zainstalować tego po ludzku? W ogóle się dziwię, że instalator widzi tę skopiowaną wersję gry. Gdy zainstalujesz WoGa na normalną instalację H3, to i tak będziesz mógł grać w czystych Heroesów. WoGa uruchamia się odrębnym plikiem.

mancias_sc PW
3 marca 2012, 14:43
Niepotrzebna ekwilibrystyka, Alistair dobrze mówi. Zainstaluj na zwykłe czyste HoMM3, bez jakiś nowych katalogów. Dodatkowo pamiętaj, żeby nie było w ścieżce dostępu polskich liter.

Matheo PW
3 marca 2012, 22:05
Panowie nic to nie dało. Dalej jest:

VERY IMPORTANT!!!

Your system LANGUAGE and COUNTRY should be set to ENGLISH/USA before the installation.

After Instalation can change them back.

Zmieniłem wszystko co się da nawet klawiatury. Nie wiem o co może chodzić.

vinius PW
3 marca 2012, 22:49
Podaj ścieżkę dostępu do katalogu, w którym zainstalowałeś Heroesa. Następnie napisz, jakie czynności wykonujesz przed instalacją WoGa.

avatar PW
4 marca 2012, 00:08
Może to głupia odpowiedź, ale czy przy zmienia klawiatury, języków itd.., wcisnąłeś "OK"?

Matheo PW
4 marca 2012, 08:46
Tak, potwierdzam zmiany jakie chce wprowadzić. Przy niektórych konieczne jest wylogowanie, a przy niektórych ponowne uruchomienie. To co robię dokładnie opisałem podobnież dwa posty wyżej. Ten zacytowany wyżej komunikat., pojawia się ogólnie przy wszelakich błędach? Czy tylko jeśli ustawienia językowe i regionalne są nie zmienione.

EDIT:
Eureka :) Mam WoG, gram Gajem, wszystko działa. Dziękuję bardzo za pomoc. Problem leżał gdzie indziej heh. Teraz W oGule nie ma problemów ;)
strona: 1 - 2 - 3
temat: [różne] Pytania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel