Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Avatarki do RPG
komnata: Przeklęta Machina

Kathrin PW
24 czerwca 2005, 20:47
Droga Łasico czy byłoby możliwe dodanie (a raczej podmianka)innego avatarka do RPG, bez rezygnacji z dotychczasowego w innych tematach? Ta Kath przy tekstach krasnala psuje całe wrażenie:)

Alamar PW
24 czerwca 2005, 21:20
>>>Ta Kath przy tekstach krasnala psuje całe wrażenie:)
Tak samo jak mój avatar przy wypowiedziach elfki :)

Czy dało by się zrobić jakiś znacznik, kto jest na forum? Bo na razie trzeba się wpisywać na listę i wkrótce będzie ona bardzo długa.

Trang Oul PW
25 czerwca 2005, 21:36
A czy można pozmieniać nicki na imiona postaci z RPG?

Acid Dragon PW
26 czerwca 2005, 10:45
To może chwiliowo odpowiem, póki właściciel Łasicy nie wróci - teoretycznie to wszystko jest do zrobienia. Kwestia tylko kiedy, ile czasu trzeba na to poświęcić i - co najważniejsze - czy nie ma aktualnie ważniejszych rzeczy do zrobienia ;).

Tak czy inaczej, to wszystko dopiero jak (i jeśli wogle) powstanie nowa lokalizacja w związku z RPG (a i to jest obecnie neico wątpliwe).

Na upartego jednak dopuszczam ewentualność stworzenia w Grocie drugiego konta specjalnie do celów sesji RPG - z innym imieniem i avatarkiem.

Jeddite PW
7 czerwca 2011, 16:51
Jak dodać własne avatary? Mam jednego na kompie ale nie wiem jak dodać. Nie chciałem zakładać nowego tematu.

Acid Dragon PW
7 czerwca 2011, 17:00
W Grocie nie ma takiej możliwości.
Ale można podać linka do zewnętrznego avatara.

Jeśli więc uploadujesz avatara na jakiś serwer (np. imageshack) i podasz bezpośrednią ścieżkę do niego w swoim grotowym profilu, to będziesz mógł go używać.

Mitabrin PW
7 czerwca 2011, 17:11
Wchodzisz na jakiś portal umożliwiający wrzucanie zdjęć, np. Imageshack i tam uploadujesz wybrany przez siebie plik... potem wchodzisz tutaj i wrzucasz linka do obrazka.


@Edit
Damn... smok mnie ubiegł... posiadanie skrzydeł jednak pomaga...

Jeddite PW
7 czerwca 2011, 18:46
Dzięki!

AmiDaDeer PW
7 czerwca 2011, 20:59
Jak widać nasza brać jest skora do pomocy. Tylko radzę Ci jednak zmienić avatara. Nie jestem bowiem pewien, czy się spodoba tutejszym władzom. :P
temat: Avatarki do RPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel