Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 142 - 143 - 144

J. M. Sower PW
8 maja 2014, 08:41
Jako grafik powiem, iż widzę parę rzeczy które bym poprawił, np. zbyt słabo zaokrąglone stopnie, niemniej jednak prezentuje się to przednio i w grze już tych wad nie będzie widać, więc nie ma co czekać tylko wrzucać do gry :D. Zapewniam jeszcze, że pozostałe poziomy rozbudowy nie odstają zbytnio jakością.

Co do pytania na temat tego czy ukaże się cały ekran miasta to podejrzewam, iż stanie się to dopiero po opublikowaniu następnej wersji.

Ps. Wiem czego mi brakuje w tym budynku, Fontanny.

xardas33 PW
8 maja 2014, 10:26
Nom, dodać fontannę i ewentualnie jeszcze malutkie światełka na tych masztach ;) i oświetlony w środku budynek.

mitlandy PW
8 maja 2014, 15:46
Nie... Fontana jest nie potrzebna, oczywiście można by ją było dodać ale na backgroundzie jest góra, na której jest ratusz i tam fontanna by się nie zmieściła.

witchking PW
8 maja 2014, 16:44
Myślę, że ekran miasta pojawi się w najbliższym czasie;)

TopFunny525 PW
8 maja 2014, 17:45
Bardzo ładny budynek, świetnie wykonany i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem Mitlandy. Jednak tak jak wszystkim, brakuje mi tu charakterystycznej fontanny, która się pojawiła chociażby w pierwszych konceptach miasta, jak i ukraińskiej wersji Forge (która co jak co miała całkiem ładne grafiki... gorzej z wykonaniem).

Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
8 maja 2014, 19:40
A ja uważam że fontanna po prostu nie pasuje. Coś może się przydać przed samym ratuszem, ale nie fontanna.

witchking PW
17 maja 2014, 21:02
Edit: Fontanna to raczej ozdobnik. Myślę, że podąć decyzje o jej obecności w mieście albo nie można podjąć gdy już będziemy mieli cały ekran miasta.

Koncepcja ciągle się rozwija i staramy się ją dopracować. Oto obecna forma jednego z siedlisk mojego autorstwa:



Jak wam się podoba?

Kastore PW
17 maja 2014, 21:09
Genialne połączenie brudnej, szarej technologii z motywem starożytnym. O niebo lepsze od oryginalnego hangaru!

Morglin PW
17 maja 2014, 21:13
Świetne! Bardziej przypomina jakąś starożytną świątynię niż futurystyczną budowlę. Myślę, że powinniście iść właśnie w takim kierunku. Mniej brudu i zardzewiałych rur, a więcej budowli, które na pierwszy rzut oka wcale nie wyglądają nowocześnie.

Tarnoob PW
17 maja 2014, 21:24
Meisterstück. Tak trzymać. Wygląda jak ziggurat i tak powinno być. Tomb of Varn w Might and Magic VI świetnie łączyło starożytność i tajemniczość z science-fiction.

Kastore PW
17 maja 2014, 21:27
Aż mi się przypomina pewien projekt VARNu, który swego czasu bardzo mi przypadł do gustu. :P

I podobnie jak Morglin, nie mam nic przeciwko czerpania idei ze starożytności.

Serd PW
17 maja 2014, 21:32
Ten Varn przypomina trochę ten Egipski Bastion, który miał być w Wogu.

Warmonger PW
17 maja 2014, 21:42
Varn to Varn i jest zupełnie oddzielnym miastem. Tak więc wydaje mi się, że ruchy w tą stronę nie są właściwe, bo to zupełna zmiana koncepcji. Zawsze możecie zrealizować Varn w innym projekcie ;).

AmiDaDeer PW
17 maja 2014, 23:01
Warmonger:
Varn to Varn i jest zupełnie oddzielnym miastem.
Fabularnie wcale nie jest mu daleko od Forge. Tworzenie zupełnie oddzielnego miasta w chwili, gdy już istnieje mu podobne, byłoby bezcelowe.

mitlandy PW
25 maja 2014, 10:54
Takie, niektóre nowiutkie i poprawione rendery...
Kuźnia: Witchking i Mitlandy.

Poprawiony budynek 5 poziomu: Mitlandy.

Poprawiony budynek specjalny: Mitlandy.

Poprawiony budynek 3 poziomu: Miltandy i Witchking.

Warmonger PW
25 maja 2014, 11:34
Super, po prostu super :)

J. M. Sower PW
25 maja 2014, 15:03
Kawał dobrej roboty. Mam pewne uwagi, ale tyczą się raczej szczegółów i największa to to, iż w zbiorniku lawy nie ma wypływających bąbli. Przydało by się jeszcze dać więcej światła wychodzącego przez wyjście z kuźni.

Edit: Jak teraz prezentuje się gildia?

Garett PW
25 maja 2014, 16:58
1.Kuźnia przypomina trochę elektrownię co jest jak dla mnie na plus.
2.Budynek 5 poziomu wygląda trochę nijako.
3.Świetnie wygląda ten budynek specjalny, z wyglądu wnoszę, że będzie dawał rudę.
4.Jak napisał Sower, dodać bąble i będzie git jacuzzi dla gogów. ;P
5.Gildia mi się podoba. :)

jarojj10 PW
25 maja 2014, 17:27
Myślę tak jak poprzednik ale mam pytanie do gildii. Ilu poziomowa ma ona być? Myślałem że 3 a tu nie wyobrażam sobie za bardzo dodatkowego piętra :P

J. M. Sower PW
25 maja 2014, 17:41
Będą trzy. Jak to się będzie prezentowało wyjdzie w praniu, ale nie mam obaw.
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel