Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 142 - 143 - 144

J. M. Sower PW
22 kwietnia 2014, 13:40
Niemniej głosowanie mogło by przybliżyć to za czym jest większość ludzi, ale na nic się nie upieram.

Właśnie zrobiłem moją wersję silosu.

Garett PW
22 kwietnia 2014, 13:59
Silos idealnie wpasowuje się w targ. Ze wszystkich targowisk i magazynów, ten Sowera podoba mi się najbardziej, te klimatyczne beczki, miejscami brudny kamień/beton, no i oczywiście światła które nie odwracają uwagi od reszty budynku. Jednym słowem: świetne.

Kammer PW
22 kwietnia 2014, 14:11
Dzieło Sowera podoba mi się, nie jest takie strzeliste i "elfie" jak Tritha. Praca mitlandy'ego kojarzy mi się z Big Benem, nie wiem czemu. :P

Co do głosowań: Forge, nie idźcie tą drogą! Na temat Vori wiele się podemokraciło i absolutnie nic z tego nie wynikło.

J. M. Sower PW
22 kwietnia 2014, 14:14
Cieszę się że się podoba. A teraz wersja z kolcami.

Kammer PW
22 kwietnia 2014, 14:20
Lepsze, lepsze!

TopFunny525 PW
22 kwietnia 2014, 14:24
Oba modele mi się podobają, tak więc tutaj kwestia wyboru zależy wyłącznie od autorów moda :).

Garett PW
22 kwietnia 2014, 14:27
Kolce jeszcze lepiej oddają klimat miasta, które w końcu, bądź co bądź, jest złe.

xardas33 PW
26 kwietnia 2014, 18:26
Czy Forge pokazane w tym filmiku to jest to autorstwa waszego teamu? Jednostka 7 poziomu jest bardzo ciekawie zrobiona :)

https://www.youtube.com/watch?v=nGnYgILDduQ

Kastore PW
26 kwietnia 2014, 18:32
Tak, to ten mod, a homara omawialiśmy już setki razy.

Crystal Dragon PW
26 kwietnia 2014, 20:08
Parę słów ode mnie:
1. Stingersom można by dorzucić jakąś animację wybuchu pocisku.
2. Nie wszystkie jednostki mają dźwięki ataku.
3. Czy mury Forge mają bramę? Na filmiku żołnierz po prostu przeniknął.
4. Temu nieulepszonemu homarocośtam można by dać jakieś elektroniczne części, np.
elektroniczny pas wokół brzucha.

A poza tym wszystko wygląda przecudownie. Oby tak dalej.

I jeszcze jedno: czy Forge jest już dostępne?

AmiDaDeer PW
26 kwietnia 2014, 20:25
1. Na razie VCMI nie pozwala na to.
2. Nie jestem pewien czy to nie jest problem VCMI... ale i tak dźwięki zostaną poprawione.
3. To problem VCMI, nie Forge.
4. Raczej to nie wchodzi w grę.

I tak, Forge już jest dostępne, ale nie jest to finalna wersja.

xardas33 PW
26 kwietnia 2014, 22:14
To wrzućcie to Forge na jakiś link dobrze dostępny, który szybko nie wygaśnie albo nie przemieni się w taką formę, że trzeba będzie opłacać ściąganie go..

Rozważcie taka propozycję muzyki w mieście (raczej lepiej oddaje technologiczny nastrój miasta)
https://www.youtube.com/watch?v=asgFsfvU8cM

AmiDaDeer PW
26 kwietnia 2014, 22:24
A przypadkiem Forge nie można ściągnąć poprzez launchera VCMI?

Zaś co do muzyki - nie. Raz że nie pasuje do gry, dwa że nie pasuje do samego charakteru miasta (to nie jest miasto w typowych klimatach sci-fi), a trzy - serio, Transformers? :P Nowy utwór się pojawi, ale będzie autorski, tak jak obecny.

xardas33 PW
27 kwietnia 2014, 09:07
A rozumiem. Ja korzystam z VCMI 0.95 i w launchere niestety ale nie ma waszego Forge.

AmiDaDeer PW
27 kwietnia 2014, 09:36
To chyba najnowsza publiczna wersja. Mogę się jednak mylić - nie sprawdzałem, a sam nie jestem w stanie w tym momencie wysłać czegoś od siebie. :P

witchking PW
27 kwietnia 2014, 11:04
Jako, że projekt rozwija się ostatnio bardzo szybko i wprowadzone sa liczne zmiany od pewnego czasu nie wypuszczaliśmy otwartej wersji projektu. Za jakiś czas to się pewnie zmieni. Na tym etapie szukmy doświadczonych testerów, od ludzi którzy się testowania podejmą oczekujemy jednak czegoś więcej niż dwie partie rozegrane po to by sprawdzić ja Forge sie prezentuje w grze.

Kastore PW
27 kwietnia 2014, 11:24
Testerzy? Nie lepiej po prostu zamieścić publicznie nową wersję Forge i poczekać aż większa publika wyłapie błędy? No chyba, że zależy Wam na zrobieniu dobrego wrażenia. Jeżeli tak to nie mam więcej pytań.

AmiDaDeer PW
27 kwietnia 2014, 11:35
Here's the thing: wolisz grać w niedokończony produkt i pełnić rolę pseudotestera, czy otrzymać gotowego i dopracowanego moda?

mitlandy PW
27 kwietnia 2014, 12:08
Mały prezencik ode mnie bo trochę mało modeli wam przesyłam:) Tekstury nie wiem do końca czy te zostaną, to zależy jakie będzie miała kuźnia.

witchking PW
27 kwietnia 2014, 12:36
Pierwsze wersje Forge były otwarte. Byłem przekonany, że to ułatwi wychwycenie błędów. Szybko jednak się okazało, że większość graczy ściąga produkt by popatrzeć na grafiki i daje sobie spokój czekając na kolejne wersje. Stąd zmiana polityki zespołu. Uważam, że lepiej testować zamek w gronie zaangażowanych testerów, a graczom przedstawić produkt już gotowy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 79 - 80 - 81 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel