Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 78 - 79 - 80 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
30 marca 2014, 10:53
Chodzi o przygotowanie czarno-białej mapy na podstawie której wygenerujemy w blenderze wzniesienia.

Kantor PW
3 kwietnia 2014, 15:06
Aha, w takim razie na jakim terenie sugerujesz żeby się wzorować?

witchking PW
3 kwietnia 2014, 17:19
Proponuje kontakt przez PW:)

mitlandy PW
3 kwietnia 2014, 19:38
Wstawiam nową karczmę, oczywiście nie będzie jej w forge aktualna wygląda inaczej. Wstawiłem ją tylko dlatego ponieważ chce usłyszeć wasze zdanie na jej temat.

Garett PW
3 kwietnia 2014, 19:47
Ta karczma kojarzy mi się wyglądem z tawerną z Lego Star Wars. ;p

AmiDaDeer PW
3 kwietnia 2014, 21:11
Sam model bardzo fajny, ale zapewne będzie słabo pasować do samego miasta. No i skojarzenia z Lego... :P

J. M. Sower PW
20 kwietnia 2014, 19:39
Pozwolę sobie na mały wyciek moich prac bo ostatnio tu cicho jakoś. Jak wam się podoba moja wersja karczmy?

AmiDaDeer PW
20 kwietnia 2014, 20:31
Pojawił się co prawda już mój projekt i możliwe że musiał Ci umknąć, ale był dość podobny do Twojego. W każdym razie - klasa. :3

Garett PW
20 kwietnia 2014, 22:04
Idealnie pasuje do stylu Forge. :)

TopFunny525 PW
20 kwietnia 2014, 22:14
Bardzo ładna, uważam, że idealnie pasuje do Forge. Mi się wydaje, że to mój ulubiony wygląd karczmy spośród wszystkich zamków (oryginalnych) w grze :). Tak trzymać.

Orzie PW
21 kwietnia 2014, 06:45
Looks good! Somehow reminds of a technocratic grocery :D

J. M. Sower PW
21 kwietnia 2014, 16:02
Targ na dokładkę. Jak się podoba? Sądzę, iż najlepiej trochę go doświetlić w 2D podczas wstawiania na tło miasta, gdyż nie opłaca się robić w 3D tego blasku jaki widać na oryginalnym renderze, a którego przynajmniej moim zdaniem brakuje.

Garett PW
21 kwietnia 2014, 16:06
Targ wygląda trochę jak centrum handlowe :P, ale beczki idealnie to rekompensują, jeszcze podstawić ten dźwig od Magazynu Zasobów i będzie idealnie.

Trith PW
21 kwietnia 2014, 18:38
A jak się podoba moja wersja? :P



A z tego co słyszałem, jest zmiana koncepcji i ten dźwig nie pojawi się jako magazyn zasobów... Ale mogę się mylić.

J. M. Sower PW
21 kwietnia 2014, 18:57
Nie mylisz się. Sam już nawet rzuciłem pewną koncepcją (dobudówka do targu) i zrobiłem przy okazji własną wersję targu bo ten twój jest jak dla mnie zbyt spiczasty. Najbliższy budynek jaki zrobię to właśnie magazyn.

Warmonger PW
21 kwietnia 2014, 19:41
Wersja Tiritha nie jest zła, ale po bliższym przyjrzeniu widać, że konstrukcja nie jest poprawna pod względem architektonicznym. Belki nośne nie pokrywają się z krawędziami, znikają po jednej stronie i pojawiają się po drugiej. Kupy się to nie trzyma i nikt by tak tego nie budował.

mitlandy PW
21 kwietnia 2014, 21:35
Wersja Tritha na dużym renderze wygląda słabo ale jak wstawiłem to na tło miasta wygląda rewelacyjnie. Ja też zrobiłem Magazyn Zasobów przed Sowerem.

AmiDaDeer PW
22 kwietnia 2014, 01:47
Warmonger:
Wersja Tiritha nie jest zła, ale po bliższym przyjrzeniu widać, że konstrukcja nie jest poprawna pod względem architektonicznym. Belki nośne nie pokrywają się z krawędziami, znikają po jednej stronie i pojawiają się po drugiej. Kupy się to nie trzyma i nikt by tak tego nie budował.
A oryginalne rendery NWC nie są poprawne pod względem botanicznym. Źdźbła trawy wyrastają bezpośrednio z ziemi, nawet się przez nią nie przekopując, zupełnie tak jakby ktoś je przykleił do podłoża. Kupy się to nie trzyma i nikt by tak tego nie sadził.



A na poważnie - model może nie jest idealny, ale wydaje mi się być dokładniejszy od modelu zaprezentowanego przez Sowera. Ten bowiem nie jest zły, z tym że to jednak nie jest ta sama głębia.

Magazyn zasobów niestety nieco za ciemny, no i drzwiczki mogą być nieco za małe w porównaniu z targowiskiem, ale sam model jest bardzo dobry.

J. M. Sower PW
22 kwietnia 2014, 13:15
Może zrobimy głosowanie ;P ?

witchking PW
22 kwietnia 2014, 13:18
Żadnych głosowań. Te już przerabialiśmy propo jednego miasta. Wszyscy wiemy jak się to skończyło. Oczywiście chętnie poznam opinie mieszkańców groty, ale decyzja podjęta zostanie w zespole.
strona: 1 - 2 - 3 ... 78 - 79 - 80 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel