Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 73 - 74 - 75 ... 142 - 143 - 144

Garett PW
11 marca 2014, 19:45
Drwal:
Mogliby ale raczej by tego nie zrobili. Radze spojrzeć na Bastion, Zamek tam budynki, domki są zrobione niemal z tych samych materiałów, w tym samym stylu. To nie dzisiejsze czasy, że byli projektanci, architekci. W Forge wszystko powinno się robić szybko, wybrać jedną mieszankę betonu. Budynki i domki powinny być do siebie podobne wizualnie. :)
Bastion to głównie drewno, a w Avlee mieli go nadmiar, natomiast Zamek jest po prostu kupą kamieni których również mieli nadmiar ;p.
Nie znam się na betonach(;p), ale załóżmy, że mamy ograniczone składniki na jeden rodzaj betonu, a w okolicy są składniki na drugi. Po co specjalnie przywozić z drugiego końca kraju składniki do pierwszego rodzaju, żeby budynki nie odstawały, skoro można zebrać z okolicy i zrobić drugą mieszankę?

AmiDaDeer PW
11 marca 2014, 20:59
Zacznijmy od tego, że nie możemy tłumaczyć niepasujących do siebie grafik fabułą w grze, która nie ma być realistyczna, jeno ładna. :P Ale tak jak powiedział Witchking ważny jest sam model i jego rzeźba (która reprezentuje wysoki poziom), tekstury i światła są do podmiany już w ekranie miasta, gdzie znajdą się wszystkie budowle wraz z otoczeniem.

Trith PW
12 marca 2014, 01:08

zeryss PW
12 marca 2014, 02:52
Super ))

J. M. Sower PW
12 marca 2014, 15:30
Robi wrażenie tylko przydało by się przyciemnić ogólne oświetlenie i dodać lampy na budowli

mitlandy PW
12 marca 2014, 20:03
Ogólnie wbija mnie w fotel gdy to widzę ale nie wiem jak ułoży się w mieście.
Jestem pod wrażeniem, rzecz biorąc Witchkinga mi się też podobało i to bardzo.

AmiDaDeer PW
12 marca 2014, 20:06
Sower:
dodać lampy na budowli
Lampy już przecież są na szczytach wież. ._.

Trith PW
12 marca 2014, 20:09
Na HC upierają się, że fosa wygląda jak górka. Czy tutaj też ktokolwiek odnosi podobne wrażene?

mitlandy PW
12 marca 2014, 20:14
Mniej więcej ale dla mnie jak już mówiłem bosko.

rtx PW
12 marca 2014, 20:18
Wygląda trochę jak kałuża czegoś bardo gęstego.
proponuję po prostu dodać 'brzegi' nieco wyżej aniżeli fosa i będzie wspaniale.

xardas33 PW
12 marca 2014, 20:22
Budynek wygląda świetnie ;) ale właśnie ta fosa wygląda jakby leżała na powierzchni gruntu i była troszeczkę wypukła. Dodanie brzegów powinno poprawić to :)

Shin0bi PW
12 marca 2014, 20:29
Fajnie by było dodać Forge bohatera ze specjalnością w Ścianie Ognia albo Magicznej Strzale. Magowie stali by się wtedy godni rozważenia przy wyborze między nimi a wojownikami.

Dark Dragon PW
12 marca 2014, 20:41
Wygląda jak błoto, a nie jak radioaktywne ścieki...

AmiDaDeer PW
12 marca 2014, 20:43
A jak wyglądają według Ciebie radioaktywne ścieki? :P

mitlandy PW
12 marca 2014, 20:58
To jest błoto:

A tamto co jest wokół zamku to może wydawać się dla ciebie bagno lub jeziorko pokryte planktonem i glonami. Dla mnie to i tak będą radioaktywne ścieki.

Shin0bi PW
12 marca 2014, 21:08
Nom, też tam widzę ścieki. Kojarzy mi się z tymi zielonymi galaretami z M&M VII.

Kammer PW
12 marca 2014, 21:32
Jeżeli ma to być radioaktywne, to proponowałbym dodanie jakiejś poświaty bijącej od tych ścieków (które na ten moment bardziej przypominają mi plankton właśnie).

Ilekroć patrzę się na budowle Forge zawsze nasuwa mi się pytanie: skąd, do kroćset Lucków, Kastore miał BETON? Znalazł artefakt Niekończące się wiaderko betonu? Odkrył schematy Starożytnych na produkcję betonu i betoniarek? Odnalazł hermetycznie opakowaną próbkę betonu i sklonował ją? Oświećcie mnie, proszę.

xardas33 PW
12 marca 2014, 21:51
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale beton patrząc z historii ludzkości znano już w rzymie około I w n.e. Była to mieszanka piasku i wulkanicznego popiołu (chyba), i wody oczywiście. I może w HOMM odkryli jakąś nietypową reakcję chemiczną między różnymi materiałami i tak oto powstał beton... To jak już jakieś radioaktywne ścieki tworzyć to dodać do zamku elementy beczek z oznaczeniem radioaktywnym ;P

witchking PW
12 marca 2014, 22:06
Przecież to magicznie formowany kamień. Nie widać łączeń bo to z jednego bloku jest kute (formowane przypomocy potężnej starożytnej magii);p

Pointer PW
12 marca 2014, 22:11
Skojarzenie ze wzgórzem to było pierwsze skojarzenie, które mi się nasunęło i powstało w głowie pytanie: "Ale jak to? Forge na trwiastym pagórku?". :P Dopiero potem mój mózg przestawił się na interpretację tego jako fosy ze ścieków radioaktywnych, choć fakt, mogłyby bardziej świecić. A co do wrażenia wzgórza, to nie wiem jak wyglądałoby na ekranie miasta, ale lepiej żeby od razu kojarzyło się z fosą, a nie z wiosenną trawką na pagórku ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 73 - 74 - 75 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel