Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
1 września 2011, 15:35
Rozwiązanie dobre, lecz niestety graficznie (i prawdopodobnie też technicznie) byłoby to dość trudne do wykonania. Iglica jest bezpośrednio związana z tłem i trzecim segmentem wieży...

zbigniew PW
4 września 2011, 14:35
Rzeczywiście. Nie zauważyłem tego.

Innos PW
4 września 2011, 19:57
Hmm coś autorzy nic nie piszą więc się zapytam.
Kiedy następne szkice/screeny itp?

Irhak PW
4 września 2011, 20:04
Cytat:
Kiedy następne szkice/screeny itp?
Będą kiedy będą - taka jest prawda. A i sam ich szef się w końcu zainteresował tematem tutaj. Zapewne coś będzie w tym miesiącu pokazane ;)

Innos PW
5 września 2011, 20:34
Ciekawe co?
Mam nadzieję, że prace nie stanęły

Irhak PW
5 września 2011, 20:36
Sam nie wiem, ale ich szef mówił, ze prace trwają... tyle wiem, niestety. Nic więcej...

fishkebab PW
6 września 2011, 19:07
Mieliśmy ostatnio pewien postój, ale wszystko już powoli rusza.

Innos PW
6 września 2011, 19:51
Przerwa się należy :D
A możecie nam powiedzieć nad czym teraz pracujecie?

AmiDaDeer PW
6 września 2011, 22:05
Niecierpliwyś. :P

Szczerze - chyba autorzy nie muszą ciągle informować o nowościach?

Irhak PW
7 września 2011, 12:53
Innos - chcesz nowości? To zajrzyj sobie tutaj i przestań się gorączkować czymś co jeszcze nie wyszło ;)

fishkebab PW
7 września 2011, 17:52
Nareszcie coś wartego uwagi, a mianowicie ulepszona wersja jednostki "Naga tank" odtworzonej w 3D.

Chiałbym także dodać, że wygląd bohaterów widoczny poniżej zostanie podmieniony przez model 3D.

Aaron PW
8 września 2011, 06:59
Naga Tank jest ok, ale nie jest idealna. Moim zdaniem silnik jest nieco z wysoko, ale może to moje osobiste odczucie.

witchking PW
8 września 2011, 10:27
A macie może jakąś animacje tej nagi? Wtedy łatwiej by było coś o niej powiedzieć

Shin0bi PW
8 września 2011, 15:23
Bardzo ładna jednostka, szkoda tylko że to jedna klatka więc nie można powiedzieć nic więcej :)

AmiDaDeer PW
8 września 2011, 16:01
Naga tank nie jest szczególnie zła, ale wygląda nieco kanciasto i plastikowo jednocześnie. Chętnie zobaczę jakąś animację...

Warmonger PW
8 września 2011, 17:08
Zbyt nowocześnie jak na mój gust - jakieś plastikowe pistolety ze sklepu z zabawkami. Tym bardziej, że bardzo obiecujące były szkice koncepcyjne zaprezentowane tu. :/

Dark Dragon PW
8 września 2011, 18:30
Wygląda całkiem przyzwoicie, prawda trochę plastikowa, ale jest niezła. Ona ma na sobie naciągniętą jakąś skórę? I strzela... ile będzie jednostek strzelających? Zawsze myślałem, że będzie jednostką walczącą w zwarci (gąsienice ułatwiające poruszanie na większe odległości).

fishkebab PW
8 września 2011, 21:59
Nie wiem czy animacja będzie udostępniona, a jednostka ma walczyć(prawdopodobnie) w zwarciu, ostrzeliwując wszystkie pobliskie jednostki z pistoletów.

Innos PW
17 września 2011, 21:40
http://wstaw.org/m/2011/09/17/beztytułu_.bmp

Podczas jak grałem w kampanię H3 Ostrze Armagedonu to moją uwagę przyciągła ta animacja.
Może zwróciliście uwagę może nie ale tak na wszelki wypadek to tu zamieszczam.
Widać rury (możliwe że to wodociąg, albo ścieki) jak i również coś przypominającego kuźnie.

AmiDaDeer PW
17 września 2011, 22:23
Przypuszczam, że wątpię.

Szczerze mówiąc nie nazwałbym tych budynków kuźniami, a czy to są rzeczywiście rury? - trudno mi powiedzieć na podstawie klatki tak niskiej jakości. Osobiście wydaje mi się, że związku z Forge w tej animacji nie ma.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel