Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 53 - 54 - 55 ... 142 - 143 - 144

Rob000 PW
8 listopada 2013, 00:44
Kiedy zostanie poprawiony błąd z crashem budynku Totem Pole? Nie usuwajcie homara z 7 poziomu bo wygląda świetnie i pasuje do klimatu !

AmiDaDeer PW
8 listopada 2013, 00:46
Błąd zostanie naprawiony przy wprowadzaniu kolejnych budowli, w tym nowych budowli specjalnych. Siódmy poziom raczej zostanie jak jest, najwyżej ulepszenie trochę zmodyfikujemy, ale tego raczej nie planujemy i tak - to tylko luźne pomysły.

witchking PW
8 listopada 2013, 00:49
Dzięki za dobre słowo;) Na początku może to był mój mod teraz bardzo wiele serca włożyli w niego Hobbit i Trith a i reszta kwasowej groty ma tu swój udział.

@Kastore uważam, że nie mamy o czym rozmawiać. My już zmienialiśmy naszą koncepcje 7 poziomu pod wpływem między innymi Twoich uwag, ty zaś od początku mówisz ciągle to samo. Wystarczy zapoznać się z tematem, kilkanaście stron wcześniej też piszesz o droidzie. Mam taką propozycje, zrób droida a my rozważymy jego wstawienie do moda (mogę nawet zrobić wtedy alternatywna wersje). Jeśli nie umiesz zrobić takowego defa to spróbuj kogoś do tego przekonać. Może Trith da się namówić. Może znajdziesz innego speca od grafiki. Gotowy projekt chętnie rozważymy.

Inna opcja to aktywne włączenie się w proces twórczy. Potrzebujemy aktywnej pomocy. Nie ukrywam, ze choć zdanie każdego fana jest dla nas ważne to jednak w pierwszej kolejności podejmujemy decyzje w zespole.

Nie mam nic przeciwko ankietą, ale traktuje je raczej jako ciekawostkę. Nie podoba mi się robienie czegoś tylko dlatego, że wygrało demokratyczne wybory;p

Na koniec dodam, że to moje prywatne poglądy, reszta zespołu ma prawo do własnego zdania.

Obserwator PW
8 listopada 2013, 01:08
Hobbit:
Na siódmy poziom potrzebne jest coś oryginalnego, przeróbki już istniejących stworów w tym przypadku nie są dobrym pomysłem.

Bynajmniej pomysł przerobienia androida nie zbytnio oryginalnym. Z informacji, z których pozostały z Forge AB wiemy, na poziom 7 miała być jednostka w pełni mechaniczna. I tego będę się trzymał chyba, że udowodnisz, że na 100% nie byłaby.


Rob000 PW
8 listopada 2013, 12:03
Witchking mógłbyś podesłać tą samą wersje z naprawioną cytadelą i usuniętym Totem Pole? Myślę że ułatwiłoby to testowanie. :)

Shin0bi PW
8 listopada 2013, 13:13
Cytat:
Bynajmniej pomysł przerobienia androida nie zbytnio oryginalnym. Z informacji, z których pozostały z Forge AB wiemy, na poziom 7 miała być jednostka w pełni mechaniczna. I tego będę się trzymał chyba, że udowodnisz, że na 100% nie byłaby.

I co z tego wynika? W orygianlny Forge była też topless Naga-czołg na 6 poziomie. Czy fakt, że coś było w oryginale oznacza, że to coś automatycznie musi być najlepszym wyborem?

Obserwator PW
8 listopada 2013, 13:56
Shin0bi:
I co z tego wynika? W orygianlny Forge była też topless Naga-czołg na 6 poziomie. Czy fakt, że coś było w oryginale oznacza, że to coś automatycznie musi być najlepszym wyborem?
Oczywiście, że nie zawsze, ale zazwyczaj jak się odtwarza cokolwiek, to stara się zachować to zostało i pierwotną koncepcje, tak by cała kompozycja była spójna.
W mojej opinii dodanie maszyny na poziom 7 nie popsuje kompozycji, może nawet ją wzmocni.

rtx PW
8 listopada 2013, 15:39
Nieuświadomionych uświadomię, że w modzie zawarte są alternatywne defy starych wersji jednostek, wystarczy im pozmieniać nazwy. :P
A zmiana statystyk, 'dwuhexowości' jednostki czy latania to nie filozofia [ze strzelaniem jest gorzej, jak próbowałem zrobić jednostkę strzelającą do VCMI to zawsze crashowało].
Ja mam swoją propozycję, niestety nie mogę zrobić defa, aczkolwiek narysowałem tego maszkarona i mogę pokazać co najwyżej wyjątkowo kiepski rysunek nieutalentowanego gimbusa na papierze w kratkę, a raczej jego zdjęcie robione komórką, bo nie mam skanera. Ale najpierw muszę spytać, czy kogoś to obchodzi, szczególnie że mocno odstaje od sterylnego stylu graficznego Forge'a. Zainspirował mnie post Kammera, który proponował jednostkę z "Rise of Nations: Rise of Legends", a to moje coś jest mocno wzorowane na Lewiatanie z tejże gry [polecam sprawdzić w Google].

Alamar PW
8 listopada 2013, 15:47
Cytat:
W orygianlny Forge była też topless Naga-czołg na 6 poziomie.
Nie do końca. W Kuźni jedynie jednostki z trzech pierwszych poziomów (goblin, cyber-zombi, piromaniak) były wstępnie ustalone. Dalsze cztery poziomy znane były tylko z nazw oraz ogólnej roli, jaką miały spełniać. Naga, która "nie miała co na siebie włożyć" była jednym z konceptów Tanka i Heavy Tanka, ale ten szkic nigdy nie miał zostać zrealizowany.
Także sam line-up nie przeszedł etapu zatwierdzenia i wszelkie pozostałe informacje wskazują na to, że prawdopodobnie uległ by znacznym zmianom.

AmiDaDeer PW
8 listopada 2013, 16:04
Obserwator:
 I tego będę się trzymał chyba, że udowodnisz, że na 100% nie byłaby.
Proponuję więc żebyś Ty udowodnił, że na siódmym poziomie nie miało być lobstera. :P

Obserwator PW
8 listopada 2013, 16:15
Hobbit:
Proponuję więc żebyś Ty udowodnił, że na siódmym poziomie nie miało być lobstera. :P
No nie udowodnię ci jak ty mi :P. Jednak nie przekonasz mnie do zmiany zdania, choć muszę przyznać obecnej jednostce, że nawet fajna jest. Jedyne co mi się nie podoba to, że nie jest w pełni mechaniczna.

Kastore PW
8 listopada 2013, 16:47
witchking:
My już zmienialiśmy naszą koncepcje 7 poziomu pod wpływem między innymi Twoich uwag, ty zaś od początku mówisz ciągle to samo.
Nie zgodzę się z tym. Nie krytykowałem nigdy koncepcji androida. Krytykowałem jego statystyki, które stawiały tylko na obrażenia. Nie powiedziałem ani jednego złego słowa na temat konceptu samej jednostki, więc nie mówię ciągle tego samego, a to, że homar mi się nie podoba nie znaczy, że android też był złym pomysłem.

I jeszcze jedna sprawa. Ja nie rozumiem w ogóle Waszego planu na Forge - Dodajecie do gry fantasy jawnie technologiczne miasto, po czym wmawiacie, że to nie super zaawansowana technologia a magia licząc, że nikt się nie zorientuje. Logika? No ale cóż, w końcu to Wy macie decydujący głos, więc teraz liczę po prostu, żeby było ładnie i porządnie (:P).

desmond PW
8 listopada 2013, 17:18
Zostawcie krabika
nie wywalajcie go
w Forge ciągle gra (dziwna) muzyka
a kraby w kanałach śnią

AmiDaDeer PW
8 listopada 2013, 18:04
Kastore_pl:
Dodajecie do gry fantasy jawnie technologiczne miasto
Nie. Dodajemy Forge, a nie "jawnie technologiczne miasto". Już tłumaczyłem, dlaczego to miasto jest dla wielu fanów "jawnie technologiczne" i dlaczego takie rozumowanie jest błędne.

witchking PW
8 listopada 2013, 20:19
Cytat:
Mój line-up z wykorzystaniem tych jednostek wyglądałby tak:
1. lvl. - gobliny,
2. lvl. - zombie,
3. lvl. - gogi (tudzież pyro),
4. lvl. - ogry /alternatywa/ gryfy
5. lvl. - minotaury
6. lvl. - naga tank
7. lvl. - android /alternatywa/ beholder (jeżeli dostaną jakiś bardziej sensowny model)

@Kastore to są Twoje słowa z dawno, dawno temu. Mam wrażenie, że ciągle mówisz o tym androidzie;p

Krab ma wielu zwolenników i nie widzę powodu na jego zmianę. Chyba, że ktoś poda mi sensowne argumenty wyprane z niepotrzebnych emocji. Ewentualnie możemy pogadać o alternatywie jeśli te będą kiedyś w VCMI dostępne (w co mocno wierze)

Rob000 PW
8 listopada 2013, 20:23
Witchking/albo ktoś z teamu wrzuciłbyś mod bez Totem Pole? Nie byłoby crashy podczas gry. No i oczywiście z naprawioną cytadelą :)Jak zdobywam miasto przeciwnika (Forge) to crash. Jak komputer automatycznie wybuduje mi ten budynek to też crash :/ A ta wersja bardzo mi się podoba. Co prawda balas stworów nie jest jeszcze tak dopracowany :/

Kastore PW
8 listopada 2013, 20:33
Hobbit:
Już tłumaczyłem, dlaczego to miasto jest dla wielu fanów "jawnie technologiczne" i dlaczego takie rozumowanie jest błędne.
Nie dla fanów, dla graczy.

Rob000, spokojnie, zaczekaj, jak wyjdzie następna wersja się naprawi. Na razie możesz przecież nie budować tego budynku.

AmiDaDeer PW
8 listopada 2013, 20:34
Kastore_pl:
Nie dla fanów, dla graczy.
Dla tych, którym mówi się, że to jest miasto technologii - tak.
Dla tych, którym mówi się, że to jest miasto buntowników z innych miast wykorzystujących starożytną magię - niekoniecznie.

Dlatego to nie jest jawnie technologiczne miasto. Gdybyś powiedział komuś, kto jeszcze nie grał w H3, że Inferno to miasto kosmitów, to by przyjął to za słuszne i zaczął zauważać kosmiczne elementy na ekranie miasta (graal, reaktor w zamku, ogólny wystrój całości). Gdybyś powiedział że w Nekropolii żyją szaleni naukowcy, to też zacząłby dopatrywać się technologicznych elementów w jego wystroju. Czy to oznacza, że Inferno i Nekropolia to miasta technologiczne?

rtx PW
8 listopada 2013, 20:35
@Rob000 - Wywal Totem Pole z plików 'buildings.json' i 'structures.json', które są w folderze 'config'. W 'structures' może to mieć dziwną nazwę.
Wtedy nie będzie crashy. :P

witchking PW
8 listopada 2013, 20:37
Na specjalne życzenie:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/68128454/forge.rar

Nie daje głowy, że to działa bo robione bardzo na szybko.
strona: 1 - 2 - 3 ... 53 - 54 - 55 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel