Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 142 - 143 - 144

Irhak PW
24 sierpnia 2011, 13:15
Niestety się zgadzam. I proponuje jednak cały czas, by jako bohaterów dać po prostu avatary z MM7. Może to i oklepana wersja, ale jednak jest to już jakiś początek. Po pewnym czasie można zmienić je przecież, prawda? ;)

Sawyer PW
24 sierpnia 2011, 14:41
Portrety zostaną poprawione, co do zamian zastanowimy się nad tym.

Dark Dragon PW
24 sierpnia 2011, 16:50
Co powiecie na coś takiego?

Woyto PW
24 sierpnia 2011, 17:17
O wiele, wiele lepiej .

AmiDaDeer PW
24 sierpnia 2011, 18:19
OGARexs:
No może nie są idealne i nie są moje oraz to w głównej mierze przekolorowanki ale zawsze coś.
Te w miarę dobre są z innego projektu Forge, a kraść raczej nie chcemy. Poza tym naprawdę mnie zaskoczyłeś z wykorzystaniem portretu Cario z Ulva. :P

Irhak:
I proponuje jednak cały czas, by jako bohaterów dać po prostu avatary z MM7.
Osobiście uważam, że nie będą się dobrze komponować z resztą portretów w grze. Poza tym nie ma chyba tam właściwie niczego, co by rzeczywiście się nadawało do Forge.

Dark Dragon:
Co powiecie na coś takiego?
3-4 z nich nawet pasują stylistycznie, reszta wydaje mi się być trochę... hm... jakkolwiek to dziwnie zabrzmi: zbyt futurystyczna dla Kuźni?

Irhak PW
24 sierpnia 2011, 18:39
Cytat:
Osobiście uważam, że nie będą się dobrze komponować z resztą portretów w grze. Poza tym nie ma chyba tam właściwie niczego, co by rzeczywiście się nadawało do Forge.
A czy ja mówię, że na zawsze mają one być? Pasują jedynie jako zastępcze na czas dopracowania tych, które już mają...

Alamar PW
24 sierpnia 2011, 19:46


:)

Dark Dragon PW
24 sierpnia 2011, 20:10
Chciałbym wam jeszcze coś zaprezentować skoro twórcy skąpią materiałów...


Acid Dragon PW
24 sierpnia 2011, 20:12
Należy jednak zaznaczyć, że to tylko screeny z siatek modeli 3D oryginalnych grafik Forge. Ostało się wiele takich grafik, ale w praktyce są absolutnie bezużyteczne bez samych modeli 3D.

Dark Dragon PW
24 sierpnia 2011, 20:23
A to screen z oryginalnego intra do AB

Acid Dragon PW
24 sierpnia 2011, 22:11
um... nie.

To screen z animacji, którą wykorzystywano przy tworzeniu Forge (ostatecznie jej wariacja jest nawet na oryginalnej okładce AB). Być może miała to być animacja wyświetlana w trakcie kampanii.

Intro AB nie zostało akurat zmodyfikowane... za bardzo. Zauważcie, że intro do AB wcale nie pasuje do obecnej wersji kampanii AB. Pasuje za to do poprzedniej - królowa Katarzyna, Roland i Gelu ruszają w poszukiwaniu Ostrza Armageddonu. Intro wskazuje, że Ostrze "gdzieś" się znajduje... wśród świateł, które wyglądają trochę jak reflektory :>. W obecnej kampanii AB zaś Ostrze zostaje wykute na potrzeby Kreegans i potem odbite z ich rąk. Katarzyna, Roland i Gelu nigdy go nie "znajdują", a jedynie przejmują. Poza tym zwróćcie też uwagę jakie potwory w intro AB chcą powstrzymać naszych bohaterów - goblin, ogr i minotaur, czyli jednostki, które miały być częścią armii The Forge.

OGARexs PW
24 sierpnia 2011, 22:11
Czyli że nowe intro będzie nie no to jest niewiarygodne.O i jeszcze jedno no dobra dwa:
Do czego służą Nanomedycy i jakie będzie zastosowanie Pompy naftowej?

AmiDaDeer PW
24 sierpnia 2011, 22:23
Cytat:
Czyli że nowe intro będzie
Będzie?

Innos PW
25 sierpnia 2011, 11:04
Widzę, że chcecie mieć zrobione wszystko do porządku i to mi się podoba!
Widać, że nie robicie niczego na odpieprz (przynajmniej tak mi się wydaje).
A tak na marginesie: kiedy będą znów jakieś screeny z waszych prac?

fishkebab PW
25 sierpnia 2011, 20:42
Jeszcze nie wiem kiedy pokażemy coś nowego, ponieważ wszystko zależy od Lidera.

Innos PW
25 sierpnia 2011, 22:12
No skoro jednostki były zamazane to chyba muszą być już gotowe w pewnej mierze.
A co do nich to ich przyrost jest ogromny!

OGARexs PW
25 sierpnia 2011, 22:17
Cytat:
A co do nich to ich przyrost jest ogromny!
Bo to jest przyrost z wrót żywiołów! Może NGT rozwiązało problem przyrostu, wieżyczek specjalności budynków ale nie jestem pewien...

Mitabrin PW
25 sierpnia 2011, 23:17
Cytat:
No skoro jednostki były zamazane to chyba muszą być już gotowe w pewnej mierze.

Albo wręcz przeciwnie. :P

Innos PW
26 sierpnia 2011, 01:03
Czyli myślicie, że to były jednostki nadal z Wrót Żywiołów? Heh
Ale czytałem też, że The Forge stawiało na liczebność chyba tak jak i Wrota to nie wiem...
Róbcie to Panowie, róbcie, bo nie mogę się już doczekać, kiedy będę grał tym legendarnym zamkiem.

Dark Dragon PW
26 sierpnia 2011, 11:39
Bez sensu byłby tak ogromny przyrost tak potężnych jednostek...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel