Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
14 maja 2013, 20:17
Pasuje idealnie. Nie znasz się na fabule Might and Magic, to nie komentuj.

Może jeszcze nazwiesz nas heretykami, co?!

Kastore PW
14 maja 2013, 20:27
Hobbit:
Pasuje idealnie. Nie znasz się na fabule Might and Magic, to nie komentuj.
Dajmy jeszcze do Forge Fire Stalkera

lub Plasmoida

W końcu też występują w fabule.
Hobbit:
Może jeszcze nazwiesz nas heretykami, co?!
Nie, ale na miłość boską, czy ktoś musi się znać na czymś, żeby powiedzieć, że mu się nie podoba? Jak myślisz, czemu w HoMM3 diabły wyglądają zupełnie nie jak Kreeganie?

jarojj10 PW
14 maja 2013, 20:28
Mi tam to by nawet pasowało gdyby było to coś w rodzaju tego nieszczęsnego jadowitego pomiotu z Heroes IV ale nie jako świeczka. To może teraz czas na miasto ożywionych w wyniku pomyłki magów mebli albo innych przedmiotów domowego użytku.

AmiDaDeer PW
14 maja 2013, 20:31
Kastore_pl:
Dajmy jeszcze do Forge Fire Stalkera lub Plasmoida
Uznaliśmy że Candle Creeper w przeciwieństwie do tych kreatur doskonale oddaje klimat miasta. Poza tym - żadna z pozostałych jednostek w Forge nie jest minotaurem, więc Jump Trooper był zdecydowanie zbyteczny.

Teraz narzekacie, ale jak już przyjdzie co do czego, to będziecie chcieli więcej.

Kastore PW
14 maja 2013, 20:39
Dajcie Candle Creepera jako neutrala, ale zostawcie w spokoju minotaury (PS Forge straci swoją jedyną jednostkę latającą, a zarazem najszybszą... chyba, że świeczka będzie umiała się teleportować... uch!).

Shin0bi PW
14 maja 2013, 20:53
Nie wiem jak można nie zauważyć ironii w poście Hobbita... On wcale nie miał zastąpić Minotaura. To taki żart w związku z rosyjską koncepcją 6 levela Forge. (chyba że nadinterpretowuję, ale nie sądzę :))

Niemniej jednak dalej uważam, że na neutrala (niepowiązanego z Forge) się znakomicie nada!

Kastore PW
14 maja 2013, 21:35
Shin0bi:
Nie wiem jak można nie zauważyć ironii w poście Hobbita...
Ja żadnej ironii nie zauważyłem. :P

AmiDaDeer PW
14 maja 2013, 21:36
Szkoda.

Kastore PW
14 maja 2013, 21:39
Wielka.

jarojj10 PW
14 maja 2013, 22:19
Mało śmieszne :-/

Kastore PW
14 maja 2013, 22:26
Właściwie to równie dobrze mógłbym doszukiwać się ironii w nowej wiadomości od HotA Crew.

witchking PW
14 maja 2013, 22:29
To jest ta dobra wiadomość. My żartujemy a oni nie;p

No dobra myślę, że temat można porzucić. Wydawało nam się, że pomysł jest tak abstrakcyjny, że nikt się nim nie przejmie a przypomną się im czasy MM3 i świeczkomen który swoją drogą jest ciekawy.

AmiDaDeer PW
14 maja 2013, 22:32
Kastorze, ironia ta właśnie miała dotyczyć pomysłu HotA Crew. Aż tak szalony jeszcze nie jestem, by łączyć świeczkę z Forge. :P Aczkolwiek model może zostać gdzieś wykorzystany.

witchking PW
14 maja 2013, 22:38
Na osłodę tym którym żart się nie spodobał dorzucam jeszcze jedną wariacje na temat stworów z MM.


desmond PW
14 maja 2013, 22:41
Cytat:
Aczkolwiek model może zostać gdzieś wykorzystany.
Zdaje się, że Forge nadal nie ma modelu dowódcy... ;P

witchking PW
20 maja 2013, 12:13
Dzięki drwalowi mamy jednostki na mapie. Dorzuciłem także mapę testową. Prosił bym o testy na niej i pomoc ze zbalansowaniem miasta. Proszę o prowadzenie walk (z samym sobą albo z kumplami bo komputer słabo się sprawdza) i wrzucaniem wyników tych walk.

http://www.speedyshare.com/9dJw7/forge-0.5.rar

Shin0bi PW
20 maja 2013, 13:02
Jaki jest rodzimy teren Forge? Tzn. ten na którym dostają +1 do szybkości?

witchking PW
20 maja 2013, 13:08
Na ten moment "dirt"

Trith PW
20 maja 2013, 16:53
Dwie rzeczy...

Czołgu jeszcze nie podmieniliście? :P

Co to za dziwny karzeł w łaziku na 7 poziomie?

AmiDaDeer PW
20 maja 2013, 16:59
Najpierw grywalna wersja tego co mamy, coby ludzie mieli jeszcze wybór zanim przyjdą poważniejsze zmiany...

...ale o tym później.
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel