Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 13:20
Archibald?



...made by Docent Picolan. :P

Kastore PW
21 kwietnia 2013, 14:00
Uch... Chyba lepszy będzie ten z MMVII.

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 14:16
Jak dla mnie najlepiej wygląda ten z szóstki... ale jak wolicie.

Kastore PW
21 kwietnia 2013, 14:53
Upewniam się:
Jeżeli macie jakiś pomysł co do fabuły to proszę pisać. Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Kampanię bonusową i resztę rzeczy z tym związanych przedstawię w najbliższym czasie. :P

desmond PW
21 kwietnia 2013, 15:48
Zdecydowanie zapomnijcie o portrecie Archiblada z mm6, wygląda tam jak chomik z idola, albo inny polish boyfriend.

A co do fabuły to myślałem, żeby wykorzystać w niej artefakty łączone. Na przykład forge skorzystałoby z miasta dobrobytu i statuy legionów, co tłumaczyłoby ich szybki rozwój, zwłaszcza, że zaczynali na nieurodzajnej Deyji.

(A)Bracada(bra) wzięłaby się za piorun tytana. A wyglądałoby to w ten sposób, że kiedyś 4 artefakty składowe rozdano 4 lordom z Bracady (oczywiście każdy mieszkał na innym końcu tego państwa i misja polegałaby na tym, że ci 4 lordowie, zaczynając każdy w innym krańcu mapy, mają spotkać się przed upływem określonego czasu i złączyć artefakty. Oczywiście umiejętności i statystyki tych bohaterów byłyby dopasowane do ich artefaktu. To znaczy bohater z pancerzem tytana byłby magiem ze specjalnością talent magiczny i miałby tylko czary ofensywne, bohater z gladiusem byłby alchemikiem ze specjalnością w skuteczności ataku i miałby wyłącznie czary takie jak żądza krwi czy szał, bohater z tarczą odwrotnie (płatnerz, kamienna skóra, tarcza), a ten od hełmu to mag z inteligencją i mistycyzmem rzucający wszystkie pozostałe czary.

Gelu zająłby się łukiem strzelca (jego kampania byłaby taka sama jak wszystkie inne z jego udziałem - nudna i z duża ilością chodzenia po trawie, a gra co kilka dni raczyłaby nas jakimiś "głębokimi" przemyśleniami mieszańca). Erathia dla odmiany da ciała i nie uda jej się zdobyć wspomnianej statuy legionów, którą im zwinie forge. Ale, że nie będą chcieli tak łatwo zostać jedynym dzieckiem w piaskownicy bez zabawki, to Roland pójdzie z płaczem do bardziej lotnego brata. Ten z kolei wpadnie na pomysł, że w zamian za wolność popłynie na Enroth zdobyć zbroję moc ojca smoków (od tego samego, którego zniewolił w ramach swojej kampanii z h2). A teraz najgłupsze - na tej mapie, gdzie się będzie grało na Enroth będą jedynie te potwory, które w h2 były w zamku czarnoksiężnika (naszła mnie też właśnie chora myśl, czy kiedyś ktoś przeniesie miasta z moda Melindara i Mistera Kulu do VCMI).

Kastore PW
21 kwietnia 2013, 16:09
Uff! Po kolei:
-Błyskawica tytana już jest przewidziana w kampanii Resurrecty i "przyjaciela" na jedną z ich ostatnich misji;
-Statua legionów będzie artefaktem do złożenia w jednej z pierwszych misji Forge;
-Miasto dobrobytu będzie w jednej z ostatnich misji Archibalda;
-Moc ojca smoków (btw. dziwna nazwa dla zbroi) będzie jednym z opcjonalnych artefaktów w kampanii Dejii.

Warmonger PW
21 kwietnia 2013, 16:19
Cytat:
Miasto dobrobytu
Nie wiem, kto się schlał podczas tłumaczenia tego, ale polska nazwa to "róg obfitości".

Kastore PW
21 kwietnia 2013, 16:49
Warmonger:
Nie wiem, kto się schlał podczas tłumaczenia tego, ale polska nazwa to "róg obfitości".
Tak, mnie też to zawsze wkurzało.

Dark Dragon PW
21 kwietnia 2013, 17:22
A może coś w tym stylu jako motyw dla miasta?

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 17:24
NIE.

Stanowczo nie. Forge to NIE JEST miasto elektroniczne.

Dark Dragon PW
21 kwietnia 2013, 17:41
W ogóle nie jest. A wszystkie budynki zasilane są czym? Nawet Graal wywołuje wyładowania elektryczne... W budynkach musi pracować jakaś elektronika.

Najgorzej ze wszystkich jednostek prezentuje się zombie. W ogóle nie pasuje stylem do reszty. Jest po prostu brzydki.

Zachowałem na dysku kilka ciekawych projektów zombie jak ten czy ten.

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 17:43
Dark Dragon:
W ogóle nie jest. A wszystkie budynki zasilane są czym?
Elektrycznością. Nie elektroniką. -.-

Dark Dragon:
W budynkach musi pracować jakaś elektronika.
Skąd takie przypuszczenia? Czy cewka Tesli, lampy fluorescencyjne i zadymione kuźnie mają cokolwiek wspólnego z elektroniką?

A projekty nam się nie przydadzą - potrzebujemy defów. Ten pierwszy zombiak jest za wysoki i ma nienaturalnie płynną animację. Obecny przepiękny nie jest, ale wydaje mi się, że na razie jest lepszy od pozostałych powszechnie dostępnych.

Jakkolwiek prawdopodobnie zostanie przerobiony na nowo. Podobnie jak muzyka oraz parę innych jednostek.

Dark Dragon PW
21 kwietnia 2013, 17:51
A skąd pewność, że to lampy fluorescencyjne?

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 17:57
Mogą być też lampy żarowe, halogenowe, diody elektroluminescencyjne (EDIT: W sumie na diody toto nie wygląda) - jakiekolwiek inne źródło światła, które nie ma nic wspólnego z elektroniką. Jedyny element elektroniki istniejący w Forge to panel kontrolny od samej Niebiańskiej Kuźni - reszta jest wręcz dieselpunkowa i mówienie o mieście elektronicznym jest sporym nadużyciem.

Dark Dragon PW
21 kwietnia 2013, 17:59
A ja przecież nigdzie nie napisałem, że takowym jest :). Zakładam tylko, że posiada takie elementy.

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 18:03
Ja napisałem, że Forge nie jest miastem elektronicznym. Ty zaprzeczyłeś. Wniosek jest prosty: uważasz że to miasto elektroniczne. :P

Warmonger PW
21 kwietnia 2013, 18:14
Cytat:
diody elektroluminescencyjne - jakiekolwiek inne źródło światła, które nie ma nic wspólnego z elektroniką
Diody nie mają nic wspólnego z elektroniką? A to ciekawe :D

Ale prawda, chętniej widziałbym jakieś prymitywne żarówki i lampy naftowe, niż nowoczesne oświetlenie.
Cytat:
Ja napisałem, że Forge jest miastem elektronicznym. Ty zaprzeczyłeś. Wniosek jest prosty: uważasz że to miasto elektroniczne. :P
Hobbicie. Piłeś - nie pisz.

AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2013, 18:24
Warmonger:
Diody nie mają nic wspólnego z elektroniką?
Mea culpa, oczywiście że są elementem elektroniki.
Myśl jednak pozostaje ta sama - Forge nie jest elektroniczne. :P

Warmonger:
Piłeś - nie pisz.
Braku jednego wyrazu się czepia. :P Poprawione.

Kastore PW
21 kwietnia 2013, 18:26
Dark Dragon:
A może coś w tym stylu jako motyw dla miasta?
Uch! Słuchając tego mam wrażenie jakbym grał w któregoś Slendera.

Warmonger PW
21 kwietnia 2013, 18:33
Cytat:
A może coś w tym stylu jako motyw dla miasta?
Wyborne. Trochę ciężko brzmi jak na grę fantasy, ale po ekspanderze będzie idealne.
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel