Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 142 - 143 - 144

Ullialnor PW
31 marca 2013, 14:02
A nie lepiej to nieszczęsne "H" podniemić za to:



A jako właściwość dodać generowanie co jakiś czas określonej ilości zasobu? Na przykład rtęci, siarki i złota? Coś na zasadzie jeziorka z Bastionu. Wygląd zgadzałby się ze spełnianą funkcją, która przy wysokich kosztach jednostek byłaby przydatna.

witchking PW
31 marca 2013, 14:59
Ja tylko składam to do kupy. Jeśli ktoś przygotuje tą grafikę do wstawienia do miasta to można sprawdzić jak to wygląda. Nie planuje się jednak tym zajmować bo uważam, że ekran miasta wygląda dobrze i są ważniejsze rzeczy do skończenia. Ale w przyszłości to rozważę.

Kastore PW
31 marca 2013, 18:58
Ullialnor:
A nie lepiej to nieszczęsne "H" podniemić za to:
H jest całkiem w porządku w porównaniu do stoczni:
Link

AmiDaDeer PW
31 marca 2013, 19:11
A może zostawić H, a wywalić właśnie tę okropną stocznię?

Witch, masz tutaj bitmapę z budynkiem zaproponowanym przez Ullialnor (w rozmiarze 800x374, coby łatwiej było wstawiać :P). Docelowo wymaga rady miasta i gildii magów. Mam nadzieję że się nada.

(wiem, że jest ustawione trochę z tyłu i niewidoczne, ale na tym ekranie miasta już wszystko i tak jest upaćkane nieźle z przodu...)

Shin0bi PW
31 marca 2013, 19:46
Portrety Pyro i Cyberzombie nie pasują do reszty imo - pyro jest za mały, natomiast Zombie ma zupełnie inny styl portretu.

Kastore PW
31 marca 2013, 19:52
Shin0bi:
Portrety Pyro i Cyberzombie nie pasują do reszty imo - pyro jest za mały, natomiast Zombie ma zupełnie inny styl portretu.
Takie były, więc witch takie wrzucił. Jeżeli ktoś potrafi, to można zrobić własne. :P

Warmonger PW
31 marca 2013, 20:03
Cyber Dead ma okrutnie trzeszczący dźwięk przy chodzeniu. Mogę to poprawić :)

witchking PW
31 marca 2013, 20:10
Dźwięki mam gotowe i będą w najbliższym czasie wrzucane nowe ale dzięki:) Dzięki za grafikę, zobaczymy jak wygląda w grze:)

AmiDaDeer PW
31 marca 2013, 20:14
Cytat:
Takie były, więc witch takie wrzucił. Jeżeli ktoś potrafi, to można zrobić własne. :P
Z cyberzombiakiem to dodam, że docelowo miało to być wrzucone na jakieś tło, po czym potraktowane antyaliasingiem... but whatever. :P

Shin0bi PW
31 marca 2013, 20:49
@Kastore - odpowiadanie, że jeśli się nie podoba można zrobić własne mija się z celem, bo ten projekt idzie jednak do szerszego grona odbiorców. Zamiast tworzyć jakiegokolwiek moda HoTa team mógłby równie dobrze napisać, że jak ktoś chce grać, to niech stworzy własnego moda jeśli potrafi, zero w tym logiki.

AmiDaDeer PW
31 marca 2013, 20:52
Shin0bi:
odpowiadanie, że jeśli się nie podoba można zrobić własne mija się z celem, bo ten projekt idzie jednak do szerszego grona odbiorców.
Ten mod w sumie nie ma na celu dostać się do szerszego grona odbiorców. To jest raczej "umilenie czekania" na większy, lepszy projekt. :P

Shin0bi PW
31 marca 2013, 20:58
Co nie zmienia faktu że nie widzę przeszkód, by wytknąć ewentualne błędy w nadziei na możliwość ich poprawienia :P

Kastore PW
31 marca 2013, 21:04
Shin0bi:
@Kastore - odpowiadanie, że jeśli się nie podoba można zrobić własne mija się z celem, bo ten projekt idzie jednak do szerszego grona odbiorców.
Dobra, może nie wyraziłem się jasno:
Pierwsza część postu:
Kastore_pl:
Takie były, więc witch takie wrzucił.
Nie było innych, więc nie ma co się nad tym pastwić. Lepiej przytaknąć, bo i tak niczego się nie zmieni.
Kastore_pl:
Jeżeli ktoś potrafi, to można zrobić własne. :P
Jeżeli komuś (czyli nie personalnie tobie) się nie podoba i umie robić coś takiego to może zrobić własne portrety.

Nie było moim zamiarem, żeby to zabrzmiało:
Shin0bi:
jeśli się nie podoba można zrobić własne

The Doom PW
31 marca 2013, 21:12
Taa... Wasz Doom powraca na stare śmieci ;P Ostatnio w moim życiu działo się nieco, ale mniejsza o to ;) ...

Moim zdaniem 'H' prezentuje się godnie i w miarę wpasowuje w klimat miasta. Osobiście proponowałbym popracować nieco nad jednostkami - jedne są bardzo szczegółowe, inne zaś prawie w ogóle :/ Wiem, że to dosyć trudne, jednak liczę, że jeszcze poprawicie to i owo :P Ogólnie rzecz biorąc projekt mi się podoba :3 Dobrze, że ktokolwiek robi cały czas cokolwiek ;D

To chyba tyle... I tak przy okazji, spóźnione, ale zawsze ;P - wesołych Świąt :D !

Kastore PW
31 marca 2013, 21:16
The Doom:
Osobiście proponowałbym popracować nieco nad jednostkami - jedne są bardzo szczegółowe, inne zaś prawie w ogóle :/
Mnie, jak na "projekt" zrobiony na szybko jednostki bardzo się podobają (no, może android trochę mniej od innych, ale zawsze coś:).

The Doom PW
31 marca 2013, 21:22
Nie mówię, że mi nie ;P Tylko po prostu niektóre różnią się nieco stylem... Ale jak na projekt robiony 'na szybko', to tak, rzeczywiście dobre ;)

Warmonger PW
31 marca 2013, 21:29
Te grafiki w różnych stylach to w istocie fragmenty różnych fordży krążących po sieci. Akurat z nimi niewiele da się zrobić, lepiej skupić się na tych elementach, których zupełnie brakuje.

witchking PW
31 marca 2013, 22:16
Oczywiście każdy komentarz dotyczący rzeczy które można poprawić jest wartościowy. Pragnę jednak wyjaśnić, że nie ma teamu który się tym zajmuje a tylko ja zbieram to co jest do kupy.

Jeśli już mówić o ludziach którzy się tym zajmują to można powiedzieć, że robią to użytkownicy tego forum;) Sporo zasług ma Hobbit i Sower, ale także wszyscy którzy wymyślali bohaterów i balans.

Modeli jednostek niestety nie mam więc o poprawienie będzie trudno. Można zrobić przekolorowanki niektórych modeli by lepiej pasowały do innych.

Projekt jednak winno traktować się jako wspólnotowy i jeśli ktoś ma ochotę coś poprawić to liczę na jego pomoc;) Sam mam mocno ograniczony czas i dlatego udostępniam każde poprawki które wprowadzam.

Sam projekt to chęć zrobienia forge dla siebie nim wydadzą swoją wersje członkowie hoty. A jak już coś się robi to czemu tego nie udostępnić;)

A co do tego co brakuje to na ten moment:
-części defów jednostek na mapie
-części defów budynków na mapie
-bohaterów na mapie i w walce

Do tego mam na dysku, ale trzeba dodać do gry (mile widziana pomoc bo wtedy było by szybciej):
-dźwięki jednostek
-bohaterów (zmodyfikować pliki json i wrzucić nowe portrety)

To tyle co przychodzi mi do głowy

Kastore PW
31 marca 2013, 22:45
Tak z ciekawości, znalazłeś już może defa pyromaniaca? Ja szukałem (głównie na forach rosyjskich) i nie znalazłem.

AmiDaDeer PW
31 marca 2013, 22:49
Chyba nigdy nie został opublikowany, Alex-ander zaś milczy. :/
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel