Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 137 - 138 - 139 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
7 września 2015, 13:06
Tarnoobie, nie zrobiłeś mi przykrości. Po prostu chciałem Ci pokazać, że bardzo często negatywne nastawienie do czegoś nowego wynika nie z racjonalnej krytyki, a ze zwykłego przyzwyczajenia do czegoś innego. Z tych samych powod9w Forge nie weszło do gry.

Fandor PW
19 września 2015, 13:00
Wybaczcie, że tak późno. Gratuluję całemu, świetnemu teamowi dokończenia prac. Efekt powalający, będzie to moje ulubione miasto z dodanych. Idealnie wpisaliście je w klimat Heroes 3 według mnie. Trzymam kciuki i czekam niecierpliwie na wszystkie wasze kolejne projekty.

witchking PW
30 września 2015, 22:14
Mod Design Team ma przyjemność przedstawić aktualizacje Forge:
(--- link usunięty na prośbę jednego z współautorów --)

Poprawione zostało przede wszystkim tłumaczenie za co serdecznie dziękuję Andruids'owi. Poprawialiśmy też zgłoszone błędy. Niestety jeszcze nie wszyscy bohaterowie doczekali się biografii, ale mam nadzieje, że to już niedługo. W aktualizacji pojawiła się też nowa jednostka neutralna. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu. Proszę o dalsze testowanie:)

AmiDaDeer PW
3 listopada 2015, 04:09
Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie chce ściągać całej modyfikacji, ale i tak chce posłuchać muzyki - może to zrobić tutaj.

Fandor PW
3 listopada 2015, 14:11
Uwielbiam ten theme :3.

Morglin PW
3 listopada 2015, 15:23
I nawet sam pan Romero skomentował. :3 Hobbit, gratulacje, właśnie wygrałeś życie.

Drwal PW
3 listopada 2015, 15:26
Od 3:00 mam wrażenie, że inspirowałeś się jakimiś pieśniami żałobnymi "wieczny odpoczynek, racz im dać Panie" itp. Ogólnie piękny utwór, często puszczam go sobie gdy coś robię.

Andruids PW
3 listopada 2015, 15:36
goblin:
I nawet sam pan Romero skomentował.
D-d-damn! o_0

Na miejscu Hobbita podskoczyłbym z radości.

AmiDaDeer PW
3 listopada 2015, 15:38
Nie tylko skomentował, ale polubił. Czuję się boski.

Drwal:
Od 3:00 mam wrażenie, że inspirowałeś się jakimiś pieśniami żałobnymi "wieczny odpoczynek, racz im dać Panie" itp.
Tamten moment to akurat melodia z Dworzaka. :P

Hayven PW
3 listopada 2015, 16:53
... a konkretniej "z nowego świata" :) Świetny utwór, spodobał mi się już przy pierwszym słuchaniu (jak ktoś go zapodał dla Tarniego w dziale H5 :))

Jest w nim wszystko, co trzeba - instrumenty podobne do tych użytych przy nagrywaniu Heroesowej ścieżki dźwiękowej, inspiracja muzyką klasyczną... mam wrażenie, że jakby dodać nieco więcej "epickości", w sam raz nadawałoby się to do Heroes 2, gdzie, jak pamiętamy prawie wszyscy, muzyka była (zwłaszcza w miastach) w ogóle naj.

Saki PW
3 listopada 2015, 17:39
Hayven:
Heroes 2, gdzie, jak pamiętamy wszyscy, muzyka była (zwłaszcza w miastach) w ogóle naj.

Ja nie pamiętam;P

Hayven PW
3 listopada 2015, 18:03
Niech Ci będzie ;)

Tarnoob PW
3 listopada 2015, 21:49
Dzisiaj odsłuchałem znowu i o dziwo robi większe wrażenie niż za pierwszym razem, zaraz po premierze. :-) Jest wszystko to, czego trzeba – słychać style z H2–3, MM7–8, KB: Legend… Gratulacje.

zeryss PW
18 listopada 2015, 12:21
Forge Miasto będzie mieć własną ziemię ?

Drwal PW
18 listopada 2015, 12:42
Pewnie będzie, ale na razie nie można wprowadzić nowego terenu w VCMI.

J. M. Sower PW
18 listopada 2015, 13:29
Póki co Forge dzieli teren z Nekropolią, jednak osobiście jestem za stworzeniem w przyszłości całkiem nowego (nie wiem do końca jakie zdanie w tym temacie ma reszta zespołu). Niemniej trzeba pamiętać, iż wymaga to tak naprawdę ogromu pracy. W każdym razie wszystko da się zrobić (teraz problemem są ograniczenia VCMI, ale w przyszłości mam madzieję, że jedyną przeszkodą będzie znalezienie na to czasu i chęci ;) ).

avatar PW
18 listopada 2015, 14:44
Zeryss: this screen is from upcoming Forge mod for Era II (made by another people than the Forge for VCMI) and - I guess - new ground will have new possibiities via scripting.

AmiDaDeer PW
18 listopada 2015, 14:55
After some research it turns out that, actually, I was wrong - Fredd79 is actually making a mod for ERA using some of our and HotA's work.

Sower:
Póki co Forge dzieli teren z Nekropolią, jednak osobiście jestem za stworzeniem w przyszłości całkiem nowego (nie wiem do końca jakie zdanie w tym temacie ma reszta zespołu).
Z punktu widzenia mechaniki trudno byłoby zrobić nowy teren, który faktycznie byłby oryginalny i urozmaicający rozrywkę. Już lepszym pomysłem byłby teren specjalny (jak np. przeklęta ziemia czy pole koniczyny) będący czymś w rodzaju skażonego terenu o specjalnych właściwościach.

Aayren PW
18 listopada 2015, 21:56
W pełni zgadzam się z Hobbitem. Wcześniej miałem inne zdanie ale po czasie dochodzę do wniosku, że dodatkowy teren natywny naprawdę nie jest nam do niczego potrzebny. Zauważmy jeszcze, że o ile w generatorze map losowym wszystko gra, to wszelkie mapy fabularne stworzone przed albo z niewiedzą o danym terenie będą faworyzować inne zamki bądź będą musiały być przebudowywane. Ale to tak na marginesie, ja osobiście jestem fanem map losowych.

Za to pomysł z terenem specjalnym jest jak najbardziej ciekawy.

zeryss PW
21 listopada 2015, 08:16
Neutral Creatures Forge
strona: 1 - 2 - 3 ... 137 - 138 - 139 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel