Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 131 - 132 - 133 ... 142 - 143 - 144

J. M. Sower PW
1 maja 2015, 18:13
Ostatnio wznowiłem prace nad ekranem miasta i aktualnie mam już wykonane parę defów ;). Muszę was jednak zasmucić bo wszystko wskazuje na to, że nie będę miał dla Forge zbyt wiele czasu (być może aż do końca czerwca). Nie znaczy to, że nie będę wcale pracował, ale zwolnię tempo i nie sądzę abyśmy zdążyli wydać moda w ciągu najbliższych tygodni. Poniżej wrzucam aktualne tło miasta, które ukaże się w modzie:

Spójrzcie jak wiele się już zmieniło w stosunku do oryginału:

Morglin PW
1 maja 2015, 18:28
J. M. Sower:
i nie sądzę abyśmy zdążyli wydać moda w ciągu najbliższych tygodni.
A to ktoś na to liczył? :P

Miło mi za to po raz nasty oglądać tło.

J. M. Sower PW
1 maja 2015, 18:33
Byłyby na to szanse gdyby nie to, że aktualnie mam dość dużo innych rzeczy na głowie (głównie związanych z edukacją, ale także z życiem prywatnym).

The Doom PW
3 maja 2015, 00:32
Dziękuję, Hobbes, za link do line-upu. Puzzle się tworzą. Wolno, ale tworzą. Zobaczymy, czy będzie to jakkolwiek „zjadliwe”.

witchking PW
8 maja 2015, 12:12


Alternatywą dla cyberzombi może być stalowy wojownik. Co wy na to?

MinosKing PW
8 maja 2015, 17:00
@Witchking czym ty go karmisz tego wojownika? Wygląda tak jak by za szybko przybrał na wadzę:P

Daractive PW
8 maja 2015, 17:07
Z lekka mało przejrzysta ta jednostka. Niby ręce, nogi są, ale że to ma miecz to załapałem dopiero za drugim razem. Choć zapewne, jak to zwykle jest, animacja trochę poprawi sprawę.

Kuririn PW
8 maja 2015, 18:57
A jakie mieczyk kolega by proferował? to osobiscie wymodeluje i podesle witchowi :P

A witch, zapomniałem o tobie ... Kolego, zwiększ może ostrość trosze i będzie Cacy :)

J. M. Sower PW
8 maja 2015, 19:46
Nie jest źle, choć ja osobiście wolę cyber-zombie ;P.

Kuririn PW
8 maja 2015, 19:53
Masywny zwierz kolego Sower :)

Degraf PW
8 maja 2015, 23:02
IMO za bardzo podobne (wyglądem i pewnie funkcją) do cyberzombiaka.

witchking PW
8 maja 2015, 23:29
Bo mają być zamiast nich. Czytaj albo cyber zombie wejdą do gry albo wojownicy. Mogłem wprowadzić w błąd używając słowa alternatywa

Warmonger PW
9 maja 2015, 10:06
Wyglądają jak cyberzombiaki, ale nie są cyberzombiakiami. Przypomina mi to dyskusję o Anubisie, który wygląda jak Anubis i nazywa się Anubis, ale nie jest Anubisem.

Może lepiej zostać przy koncepcji zombiaka, bo przynajmniej wiadomo, o co chodzi. Zastępowanie go zwykłym żołnierzem to krok wstecz.

Degraf PW
9 maja 2015, 11:26
Trochę to przypomina tego kosmitę. Nie wiem do czego, poza wyglądem, sprowadzałaby się zamiana cyberzombiaka na stalowego, zatem ciężko powiedzieć. Niemniej cyberzombi dość dobrym pomysłem nie był, zatem...

bRyland PW
9 maja 2015, 14:47
A mnie się koncept cyber-zombie podoba :)
Choć chętniej, bym jakiegoś Gnolla z piłą widział, a zambie jako cyborga a la ten z "Dark Colony" :)

A odnośnie wojownika: miecz ograny element. Lepsza byłaby Macheta :P

J. M. Sower PW
8 lipca 2015, 16:22
Wykonałem portret Archibalda, ale jeśli nawet nasz projekt go wykorzysta, to nie prędko, tak więc postanowiłem go udostępnić już teraz. Co o nim sądzicie?

Mogę jeszcze dodać, iż prace znów ruszyły. Ekran miasta jest już prawie gotów i pracujemy nad portretami bohaterów.

Jaszczurzy Alchemik PW
8 lipca 2015, 17:02
Mam pomysł na "fosę" dla Forge: coś na kształt kratek ściekowych, z których buchają trujące opary.

AmiDaDeer PW
8 lipca 2015, 17:46
Fosa dla Forge jest ustalona już od czasów NWC - ścieki, ścieki i jeszcze raz ścieki.

Buchające opary i tak nie są do zrealizowania - fosy w H3 nie są animowane.

Bacus PW
8 lipca 2015, 22:23
@Sower - ogólnie Archi świetny, acz wąs wygląda mi na ciut przekrzywiony, acz może mi się wydawać, bo ten no... nie będę przecież tłumaczył. Jednak nie wydaje mi się to coś na tyle rażącego, aby zmieniać czy przerabiać, bo tak jak jest, jest świetnie.
Ogólnie powiedziałbym chciałbym zobaczyć więcej, ale chyba wszystkie portrety póki co widziałem :P

Warmonger PW
21 lipca 2015, 11:00
Czy nowy awatar Sowera jest spoilerem? ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 131 - 132 - 133 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel