Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 126 - 127 - 128 ... 142 - 143 - 144

TopFunny525 PW
6 kwietnia 2015, 18:19
Moim zdaniem zrób "proste jezioro" xD. Falowane wygląda IMO gorzej niż taka prosta rzeczka chyba że jest animowane to w takim razie mea culpa.

--mniam--

Fandor PW
6 kwietnia 2015, 19:22
Kolor zdecydowanie na plus, a falowanie jakoś mi szczególnie nie przeszkadza, wygląda dość dobrze.
Morglin od takich rzeczy jest strażnik, a jak już chcesz zwracać uwagę rób to na czacie, bo posty tylko aby wytknąć pojedyncze błędy, nawet w dobrej wierze są spamem.

Warmonger PW
6 kwietnia 2015, 20:12
Woda... może w ruchu będzie lepsza, na razie wygląda jak grządki. Sądzę, że należy pozbyć się fal płaskich, albo zrobić falę porównywalną pod względem długości do rozmiaru zbiornika.
Ogólnie jednak fale nie powinny rzucać się w oczy.

AmiDaDeer PW
6 kwietnia 2015, 20:50
Tak, Witchking popełnił błąd. Nie pierwszy, nie ostatni raz. Nie tylko on, wielu innych, również Was, popełniało różne błędy. I nie jest to powód do spamu.

J. M. Sower PW
7 kwietnia 2015, 16:48
Co powiecie na takie coś (nie wiem czy ustawiłem odpowiednią szybkość każdej klatki - 0,08 sekundy):


Oczywiście można całość spowolnić. Gorzej by było w drugą stronę ;P.

Jaszczurzy Alchemik PW
7 kwietnia 2015, 16:53
Pomysł dobry, ale animacja jest za szybka.

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2015, 17:03
Zgadzam się z Jaszczurzym Alchemikiem. W grze jednak animacja będzie nieco wolniejsza.

J. M. Sower PW
7 kwietnia 2015, 17:22
Najłatwiej będzie wydłużyć ją dwukrotnie, co myślę zrobić.

Hobbit, nie wiesz czasami jaką mniej więcej mają prędkość odtwarzania defy? W sumie to pytanie zwracam do wszystkich ;P.

A co do jeziorka, to pod względem graficznym macie jakieś zastrzeżenia/uwagi?

witchking PW
7 kwietnia 2015, 17:29
Kiedyś chciałem do jeziorka powrzucać jakieś beczki i inne śmieci, podkreśliło by to charakter Forge i było dodatkowym ozdobnikiem.

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2015, 17:31
Sower:
Hobbit, nie wiesz czasami jaką mniej więcej mają prędkość odtwarzania defy? W sumie to pytanie zwracam do wszystkich ;P.
Jedna klatka na 150 milisekund bodajże.

Demorator PW
7 kwietnia 2015, 17:39
Nie wiem, czy to kwestia szybkości, ale mam wrażenie, jakby woda w prawej części jeziorka płynęła w prawo, a w lewej, w przeciwną stronę.
Myślę też, że na razie wygląda to bardzo nienaturalne - nie wiadomo skąd biorą się fale i drgania wody, może dodać jakąś pompę, albo coś na kształt szybu naftowego, co wzbudzałoby te wibracje.

witchking PW
7 kwietnia 2015, 17:43
Można zrobić z tego rzekę i puścić nurt w konkretną stronę.

J. M. Sower PW
7 kwietnia 2015, 17:48
Tak to wygląda przy prędkości 120 milisekund na klatkę (wydaje mi się, że to odpowiednia prędkość). Przy 150-ciu animacja już bardzo widocznie "skacze".

Warmonger PW
7 kwietnia 2015, 18:27
Nie można na przykład podwoić liczby klatek? Spokojna animacja wody byłaby lepsza.

orodreth PW
7 kwietnia 2015, 19:02
Ja sobie wyobrażałem miasto Forge na Księżycu. Nie dało by się zamienić tego Księżyca na Ziemie.

Degraf PW
7 kwietnia 2015, 19:18
Jaką Ziemię?! Od kiedy akcja H3 ma miejsce na Ziemi?

Nerevar PW
7 kwietnia 2015, 19:26
Cytat:
Ja sobie wyobrażałem miasto Forge na Księżycu. Nie dało by się zamienić tego Księżyca na Ziemie.
A może na Krainę Nigdy Nigdy? Albo Nibylandię? Tudzież avatarowską Pandorę? Każda z tych propozycji ma taki sam sens, jak Twoja :P

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2015, 19:43
orodreth:
Ja sobie wyobrażałem miasto Forge na Księżycu.
A sobie wyobrażaj. Forge jednak ma już ustaloną fabułę.

Kuririn PW
7 kwietnia 2015, 19:55
Cytat:
Nie można na przykład podwoić liczby klatek? Spokojna animacja wody byłaby lepsza.

Animacja wody mi tutaj nie pasuje, woda jest czysta i przezroczysta jak w Oasis :D tutaj są szumowiny, inny syf itp. Nie pasuje! Ciężko będzie to dograć do VCMI przy szybkich animacjach w mieście :/

Podwojenie klatek hmm... nie sądze aby Sower się bawił w to mając model 3D :P

J. M. Sower PW
7 kwietnia 2015, 21:54
Mogę podwoić ilość klatek i mogę sprawić aby ta woda była zasyfiała ;P. Nie wiem jednak jak wyszłoby mi z tym drugim, dlatego aktualnie się za to nie brałem, natomiast zamierzam spróbować.
strona: 1 - 2 - 3 ... 126 - 127 - 128 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel