Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 124 - 125 - 126 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
4 kwietnia 2015, 13:33
Zgadzam się z Hobbitem, rozświetlenie znacznie na plus, a budynek pierwszego poziomu musi mieć białe oświetlenie.

Kuririn PW
4 kwietnia 2015, 13:36
<brawo>

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 13:39
Ok, zobaczę co da się zrobić z 1lv. A tym czasem, co powiecie na nieco zmienioną rzeźbę terenu?


Ps. Wraz ze wszystkimi budynkami:

Matheo PW
4 kwietnia 2015, 14:02
Według mnie ekran wygląda bardzo dobrze. Ten budynek z przodu, możnaby nieco odsunąć od krawędzi, bo łatwo go przeoczyć.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 15:05
Rozpocząłem prace nad siedliskiem Pijawek. Oto wersja nieulepszona:


Jakieś uwagi?

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 15:26
Nieco bym powiększył te dziury, bo obecnie są nieco za małe, przez co zlewają się z otoczeniem.

witchking PW
4 kwietnia 2015, 16:20
Zastanawiam się czy nie lepiej zrobić jedną duża rurę, a przy ulepszeniu platformę do niej. Ewentualnie dodać inne rury ale to tak jako dodatek bardziej w głąb ekranu.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 16:34
Powiększyłem. Teraz chyba jest już znośnie ;P.

Ps. Wybieliłem 1lv.

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 16:35
Mnie się podoba. Chętnie zobaczyłbym ulepszoną wersję. Hordy nie potrzeba, bo i tak mamy już zapełnione wszystkie budynki hordy (1 i 6 poziom).

witchking PW
4 kwietnia 2015, 16:39
Rozsunął bym bardziej te po lewej stronie. Przydało by się by wypływał z nich kwas. Reszta ok.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 16:39
6 poziom nie posiada budynku hordy, no chyba że ja czegoś nie wiem ;). Jego siedlisko to ten duży budynek na prawo, tak?

Edit: Dobra zauważyłem. Chodzi o te dwie wieżyczki z przodu?

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 16:45
I owszem. Oficjalnie zowie się to obecnie Arsenałem.

Samo siedlisko to Warownia.

witchking PW
4 kwietnia 2015, 16:49
Wieżyczki to horda, a piramida ulepszenie.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 17:08
Ok, to biorę się za ulepszenie siedliska. Ulepszenie będzie posiadało platformę z której będą lały się zanieczyszczenia. Domyślnie to co aktualnie wykonałem przyjąłem nie jako rury, a sztucznie utworzone gniazda dla Pijawek (coś na kształt sfery, a nie rury), a jedyna rura jaka miała się pojawić to ta na platformie. Jednak każdy widzi tu co chce ;).

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 18:37
Prace zakończone :3. Jak widać, nie było w naszym ekranie problemów z miejscem ;). Teraz pozostaje mi wziąć się za podzielenie tego wszystkiego na poszczególne klatki animacji.

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 18:44
Myślę że mogłyby się przydać jakieś drobne ozdobniki w postaci beczek, kamieni i krzaków.

witchking PW
4 kwietnia 2015, 18:48
Platforma jest zdecydowanie za mała, widać to po płotku. Proponuje porównanie z siedliskiem ogrów które jest w podobnej odległości, to pokazuje zaburzenie skali.

Edit: No dobra nie jestem pewien czy to skala, ale zdecydowanie coś jest nie tak.

Warmonger PW
4 kwietnia 2015, 18:56
Siedlisko jest zbyt sterylne i chyba za mocno oświetlone w stosunku do reszty.

Też uważam, że platforma jest zła, ale nie potrafię powiedzieć, dlaczego. Najprościej chyba byłoby się jej pozbyć i zostawić samą cieknącą rurę.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 18:59
Dobra, to wyżalcie się teraz, co wam w tym siedlisku nie pasuje, tylko konstruktywnie ;P. Może jutro postaram się je poprawić, odnosząc się do waszych komentarzy. Tymczasem dziękuję za uwagę i idę na spoczynek ;).

witchking PW
4 kwietnia 2015, 19:04


Szkoda, że nie widać tego budynku. On moim zdaniem jest jedną z mocniejszych stron tego pomysłu. Całość bym trochę przeskalował wtedy może prezentowała by się lepiej. Warto też popróbować z oświetleniem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 124 - 125 - 126 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel