Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 123 - 124 - 125 ... 142 - 143 - 144

witchking PW
4 kwietnia 2015, 10:41
Budynkiem specjalnym może być góra karczmy. Albo to:

Taki niewielki element można umieścić obok siedliska ogrów.

orodreth PW
4 kwietnia 2015, 10:42
A moim zdaniem może być elektrownia fuzyjna.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 10:43
O, fajnie to wygląda Witch. Czyj to model? Podeślij mi go, to go wstawię, bo póki co nie mamy i tak nic innego.

Ps. Całość prezentowałaby się zatem mniej więcej tak:

witchking PW
4 kwietnia 2015, 10:51
Jajko pochodzi od Hoty, nie mam modelu, ale można pomyśleć o jego zrobieniu. Tymczasem:

https://www.dropbox.com/s/73kwrx46rghvr8b/jajko.png?dl=0

Myślę, że nawet bez przeróbek się wpasuje, choćby tymczasowo.

Moim zdaniem wygląda dobrze. Potrzebne jest trochę ozdobników do tła. Budynek 1 poziomu (ten obok ratusza) powinien mieć białe światło i powinno być ok.

Zastanawiam się czy nie trzeba pomajstrować z ostrością. Spójrz na gildie magii, wygląda dużo lepiej od reszty budynków.

Warmonger PW
4 kwietnia 2015, 11:03
Wydaje mi się, że dobrze byłoby wstawić dodatkowy budynek przed zamkiem - strasznie tam pusto.

witchking PW
4 kwietnia 2015, 11:05
@Warmonger tam proponuję wzniesienie.

Coś w tym stylu.

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 11:16
Do graala warto dodać nową animację piorunów, bo przy nich zabawa w sklejanki byłaby mordęgą.

Całość zaś najlepiej renderować z antyaliasingiem "Box" i z lekkim zwiększeniem ostrości w Compositorze.

witchking PW
4 kwietnia 2015, 11:22
Proponuje użyć cewki od Hoty:

Całość wykonana na warstwach i znacznie łatwiejsza w obróbce niż ta z oryginalnego Forge. W przyszłości możemy postarać się o własny model.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 11:32
Masz Cewkę Tesli od HoTA na warstwach? Jak tak to podeślij.

A oto zmodyfikowany teren, wraz ze wszystkimi budynkami, lub ich szkicami:

Warmonger PW
4 kwietnia 2015, 11:36
Jajo trochę do góry, albo powiększyć - ledwo je widać.

Kuririn PW
4 kwietnia 2015, 11:41
Cytat:
Jajo trochę do góry, albo powiększyć - ledwo je widać.

I jedno i drugie, powiększyć ok 30%.

witchking PW
4 kwietnia 2015, 11:47
Po otworzeniu obrazka w nowym oknie całość jest większa i moim zdaniem spokojnie starcza taki wymiar.

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 12:17
Naniosłem Cewkę Tesli z HoTA:


Pozostaje dopasować te jajko od HoTA i wykonać model siedliska Pijawek.

mr_R PW
4 kwietnia 2015, 12:17
zrezygnowaliście z pięści?

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 12:19
Pięść nie wejdzie bo nie skończyłem jej modelu ;p. A po za tym Cewka Tesli zawsze mi się podobała. Niemniej bardzo prawdopodobne, że ekran będzie jeszcze ewoluował nie raz, zamierzamy go jednak w końcu wydać w publicznej wersji moda w miarę przyzwoitej wersji.

Warmonger PW
4 kwietnia 2015, 12:48
Super, nie mogę się doczekać :)

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 12:53
A co powiecie na taki budynek specjalny? Jak dla mnie wygląda lepiej. Trzeba by jednak obmyślić jego właściwość. Swoją drogą to dla pozostałych budynków specjalnych też chyba nie mamy jeszcze ścisłych ustaleń (są to: replikator za kuźnią i silos obok targu, lub ew. dobudówka na targu - nie wiem, które z tych dwóch ma być ostatecznie budynkiem specjalnym, a które magazynem).

Andruids PW
4 kwietnia 2015, 13:08
Bardzo mi się podobają te pioruny z cewki, ale na gifie trochę za bardzo "latają".

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2015, 13:14
Trochę spamuję tymi obrazami ;P. Rozświetliłem parę budynków, co zwiększa wrażenie, że miasto jest pełne neonów. Jak sądzicie lepiej teraz, czy przed rozświetleniem?

AmiDaDeer PW
4 kwietnia 2015, 13:19
Replikator miał kopiować artefakty za odpowiednią cenę. Drugi budynek specjalny (ten obok targowiska) to Sulfur Tank - ulepszenie magazynu zasobów.

Rozświetlenie wygląda dobrze, ale lepiej żeby model pierwszego poziomu miał białe oświetlenie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 123 - 124 - 125 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel