Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
20 lutego 2012, 18:59
Pewnie technicznie nie są w stanie tego zrealizować.

A budynek... Perspektywa psuje efekt, wygląda to jak bardzo mały budynek chamsko wklejony na tło.

Dark Dragon PW
20 lutego 2012, 19:34
Cóż, niestety całkowicie muszę się zgodzić z Hobbitem oraz z tym, że Magiczna Uczelnia nie pasuje do Forge...

witchking PW
20 lutego 2012, 20:58
A ja zgodzę się ale nie do końca. Perspektywa nie jest najlepsza ale sam budynek wykonany jest dobrze i moim zdaniem pasuje nieźle wymaga tylko poprawienia perspektywy:)

Mi się podoba:)

Mógłbyś wkleić ekran całego miasta?

fishkebab PW
21 lutego 2012, 20:56
Jeśli tak bardzo wam to przeszkadza to mogę zmienić trochę perspektywę, ale wydaje mi się, że jest dobra.

Może, jeśli będzie lepsza propozycja budynku na tą pozycję to go zmienimy.

Poniżej link do screenu całego miasta(proszę nie zdziwić się na widok źle nachodzących na siebie budynków. Jest to trudny do poprawienia i mniej ważny szczegół na który przyjdzie czas).
http://i44.tinypic.com/kcgh6x.png

Edit: Pokażę wam też pracę wykonaną o tematyce Forge.

Zgadnijcie na podstawie czego ją zrobiłem :D.

Shin0bi PW
21 lutego 2012, 21:02
Na tym małym obrazku faktycznie mogło się wydawać, że perspektywa jest zła, natomiast na screenie z całym miastem osobiście bardzo mi się podoba.

AmiDaDeer PW
21 lutego 2012, 21:19
Cytat:
Poniżej link do screenu całego miasta
Wygląda to... źle. Budynek jest albo na jakiejś dziwnej górce oddalony znacznie od reszty miasta, albo też po prostu za mały.

Cytat:
Pokażę wam też pracę wykonaną o tematyce Forge.
Fuj. :P
Nawet nie wiem co to ma wspólnego z Forge. :P

witchking PW
21 lutego 2012, 21:58
O ile budynek bardzo mi się podoba o tyle zgodzę się z Hobbitem, że na ekranie miasta coś wygląda nie tak. To, że jest tak oddalony zwraca na niego uwagę. Mimo to widzę, że robicie postępy sam budynek podoba mi się dużo bardziej niż wasze poprzednie dzieła.

The Doom PW
21 lutego 2012, 22:26
Budowla prezentuje się godnie, śmiem stwierdzić, że nawet lepiej wygląda od tej Waszej latarni ;) Co do wyglądu miasta – wspomniałeś, że poprawicie położenie tych nachodzących na siebie budynków. To wspaniale, bo jak na razie nie prezentuje się to nazbyt dobrze… A co do Twej pracy – z pewnością nie zrobiłeś jej na podstawie dodatku do Warcraft’a 3 o nazwie The Frozen Throne :P !

Dark Dragon PW
23 lutego 2012, 16:08
Cytat:
Pokażę wam też pracę wykonaną o tematyce Forge.

Eeeeeee... gdzie tu tematyka z Forge?

Matheo PW
23 lutego 2012, 17:11
Mam pytania do autorów projektu:

- Czy dodatek z Forge wniesie coś nowego do gry? Jak, np WoG. Czy dodaje tylko samo miasto?
- Czy macie zamiar stworzyć coś unikalnego dla Forge, np. czary, nowe zdolności bohaterów? Nowe surowce? Np, stal/metal/żelazo. Przydało by się bo kamiennych, czy drewnianych budowli to w oknie miasta nie widać.
- Zdradzicie coś więcej o kampanii? Chociaż o czym będzie:
a) Podbój świata i dominacja stworów z Forge
b) Poszukiwania artefaktu/Jakiejś tajemnej mocy
c) Pomoc innym frakcjom w zwalczaniu jakiegoś problemu/kataklizmu
d) A może obrona przed atakami jakichś frakcji, które chcą zniszczyć Forge i szukanie sojuszników?


Ogólnie to gratuluję koncepcji i determinacji (Tak trzymać;) ), ale mam nadzieję że przedstawiona tutaj "Tapeta" (Nie wiem jak to nazwać), która będzie się pokazywać zaraz po włączeniu gry, nie jest jej wersją finalną.

AmiDaDeer PW
23 lutego 2012, 19:12
Cytat:
- Czy dodatek z Forge wniesie coś nowego do gry? Jak, np WoG. Czy dodaje tylko samo miasto?
- Czy macie zamiar stworzyć coś unikalnego dla Forge, np. czary, nowe zdolności bohaterów? Nowe surowce? Np, stal/metal/żelazo. Przydało by się bo kamiennych, czy drewnianych budowli to w oknie miasta nie widać.
Jak dobrze rozumiem jest to dla autorów niewykonalne technicznie. Zresztą Forge ma nie być dodane, tylko ma zastępować Conflux.

fishkebab PW
23 lutego 2012, 20:43
Na razie odpowiem na pytanie o naszą wiedzę fabularną. Mam lekkie wrażenie, że mam największą wiedzę w tej dziedzinie(prawdopodobnie będę wymyślał wątki fabularne do kampanii, aby się to jakoś trzymało) i chyba będę zmuszony pewne zdarzenie wymyślić na podstawie tego co powszechnie wiadomo. Nie chciałbym was informować jednak o moich zamierzeniach w tym temacie, aby nie psuć rozgrywki w przyszłości(jeśli ukończymy moda).

Matheo PW
23 lutego 2012, 21:25
Aha, więc to będzie mod a nie dodatek. To już nie mam pytań.

Liabaen PW
25 lutego 2012, 18:22
Grafiki miasta wydają się bardzo podobne do oryginalnych (i zapewne nimi są). Widać, że są stworzone na podstawie modeli 3d. Zauważ jednak, że są po prostu brzydkie. Tak jak w wersji beta HoMM3 było z Nekropolią, było na podstawie 3D, bez poprawek, ale oczywiście wersja finalna, była zmieniona tak, aby wyglądało to ładniej, nie taki render(?) wsadzony do gry, bez żadnych efektów, żeby wyglądał jak plastik. Musicie jeszcze popracować sporo nad tymi grafikami. NA SZCZĘŚCIE, nie wszystkie budynki się takie wydają.

Budynki również gryzą się z tłem, a niektóre (np. "latarnia") są wyglądają bardzo nienaturalnie.

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 17:44
Cóż. Jakby do powiedzieć.
Budynek. Nie najgorzej. Chociaż zgadzam się z przedmówcami, że magiczny uniwersytet wogóle nie nadaje się do Forge.
Miasto? Niektóre obiekty mogą być, tylko, że no niestety. Niektóre budynki w prawym rogu ekranu(Magazyny itp). Wyglądają masakrycznie. Nie wspominając już o Latarni. Co do zameczku. No nawet nawet. Tylko trochę ten sraczkowaty kolor coś nie teges. Ale w gruncie rzeczy nie jest najgorzej. Jeśli chodzi o przyrost. Na litość zmiejszcie go! Bo cholera, jak cyber minotaurów może być ponad trzydzieści jak reszta jednostek piątego poziomu(np. drzewce,mnisi itp.) Mają przyrost z graalem łącznie Około 12? WTF!
Co do Screena z panem z niebieską kulką. No nawet nawet. Może być. Tylko, że to ma niestety nijaki związek z Kuźnią. Lepiej by było dać jakieś cyborgi, lasery coś w tym deseń.
Na razie muszę powiedzieć, że ogólnie jest w porządku. Nie jest najgorzej. Ale mogło być lepiej. Mam nadzieję, że niebawem wyjdzie jakaś poprawiona wersja.
Żegnam.

fishkebab PW
27 lutego 2012, 15:40
Na przyrost proszę nie patrzeć bo to tylko pozostałość po moich starych eksperymentach. Ostatnio mam też pewien problem z grą i będę ją musiał z reinstalować, a tylko ja z grupy mam wgrane Forge na komputerze(chyba, że ktoś ma, a siedzi cicho :D), więc nie będziemy(nie będę) wprowadzali na razie naszych prac, a jedynie je tworzyli.

Co do mojej ostatniej pracy to ma przedstawiać Kastore'a, a planeta w ręku i jego wyraz twarzy to symbole jego żądzy władzy.

AmiDaDeer PW
27 lutego 2012, 16:58
fishkebab:
Co do mojej ostatniej pracy to ma przedstawiać Kastore'a, a planeta w ręku i jego wyraz twarzy to symbole jego żądzy władzy.
Hah. Symbolika niczym ze średniowiecza.

Jak już wspominałem jakiś czas temu - niezrozumiałe => do kosza. :P

Matheo PW
27 lutego 2012, 18:49
Popieram. Jak spojrzałem na to bez czytania. To zastanawiałem się z jakiej to gry. Nawet, w ogóle nie wiadomo że to Heroes.
HoMM to raczej klimat średniowiecza. Więc pomysł z planetą w ręku słaby. Wtedy chęć zdobycia władzy wyrażano inaczej. Lepszy byłby koleś stojący w oknie. Zapatrzony, zamyślony. Na stole obok rozłożone mapy świata. A na nich, co kawałek znak firmowy tego kolesia.

Warmonger PW
27 lutego 2012, 18:58
Być może osoby obeznane ze sztuką dostrzegają tu rozważania metafizyczne na temat kondycji człowieka we współczesnym świecie oraz nawiązanie do tradycyjnych motywów literatury indyjskiej, ale ja nie. Ten art jest powszechnie znany i kojarzy się z zupełnie czym innym, niż Herosi. Prosimy o coś bardziej neutralnego.

TopFunny525 PW
16 marca 2012, 16:07
Na przykład coś bardzo związanego z Forge. Gdzie są lasery?! Jednostki typu Dredziu?! Można też zrobić jak świętej pamięci znane studio 3DO^^, które zrobiło taki myk, że są obrazki z bohaterami. BTW. Są jakieś nowsze informacje panie FishKebab?
EDIT: Wiadomo coś o modzie? Prace stoją w miejscu czy też powoli się ruszają?:D.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel