Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 118 - 119 - 120 ... 142 - 143 - 144

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 16:39
Na skraju zbroi je widać - przyjrzyj się uważnie. Na masce - owszem, znikły, ale głównie dlatego, że podczas malowania zbytnio się nimi nie interesowałem. :P Mogę jednak je domalować.

witchking PW
24 lutego 2015, 16:46
Powinny być widoczne na pierwszy rzut oka. Spójrz na płytki zbroi z portretu z którym porównuje.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 16:46
To nie są płytki. To kolczuga. :P

EDIT: Zgodnie z zaleceniami Witcha, Garetta i małymi moimi poprawkami:


witchking PW
24 lutego 2015, 16:52
Płytki;p


Co nie zmienia faktu, że je widać.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 16:53
Nie wiem gdzie Ty tam widzisz wyraźne płytki. Dla mnie równie dobrze, a może nawet bardziej prawdopodobne jest, że to kolczuga.

Oryginalne portrety z H3 są rozmazane, tylko nie chcesz się do tego przyznać. :P

Jako dowód: powiedz mi - z jakiego materiału czapkę nosi Tyraxor na głowie?


witchking PW
24 lutego 2015, 16:56
Planujesz mi tłumaczyć, że zrobiłeś dobrze czy chcesz wiedzieć co należy poprawić?

Ok mogę nie komentować i po prostu poczekać aż będzie dobrze

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 16:58
Kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Doceniam krytykę, dopóki jest ona realna. Obecnie mijasz się z prawdziwym powodem, dlaczego ten portret Ci nie do końca pasuje.

Sam osobiście uważam, że ten portret jest na takim samym poziomie "hirosowości" (jeśli nawet nie trochę wyższym) niż inne tutaj zaprezentowane i stanowi raczej wyższą półkę z tych, które mamy do dyspozycji, ALE wiem też, że przydałyby mu się jakieś poprawki. Nie jestem jednak pewien, jakie.

Z drugiej strony - sam prowadzisz politykę "Nie mamy nic lepszego, to bierzmy to", więc może faktycznie powinieneś nie krytykować? ;D

witchking PW
24 lutego 2015, 17:01
OK, nie będę krytykował Twoich dzieł.

Krótki komunikat:
Na ten moment nie akceptuje.

Tymczasem:

Warmonger PW
24 lutego 2015, 17:14
Portret bardzo dobry, choć nie wiem, czy nie zbyt wyraźny / realistyczny jak na standardy gry.

witchking PW
24 lutego 2015, 17:30
Trafna uwaga. Środkowy poprawiony:


Nadmienię tylko, że nie jestem autorem portretów, a tylko przerabiam znalezione. Oczywiście pod koniec znajdzie się o tym wzmianka wśród autorów.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 17:31
Ech, Witch, jak małe dziecko - zwracam Ci na coś uwagę, a Ty się obrażasz i ograniczasz się do krótkich komunikatów...

Twój portret jest zwyczajnie brzydki i nie pasuje do H3, tyle Ci powiem.

Drwal PW
24 lutego 2015, 17:35
Portret Hobbita jak dla mnie zbyt rysunkowy, widać kontury. Ogólnie portrety w H3 wyglądają jak coś pomiędzy zdjęciem a rysunkiem.
Ten Witcha jest już bardzo dobry, chociaż też nie wiem czy nie zbyt realistyczny. Jest jednak blisko tym oryginalnym.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 17:50
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to, że żaden portret z H3 nie ma zakrytej twarzy? To są portrety POSTACI, a nie portrety masek. Dla mnie to, co przed chwilą zaprezentował Witch, jest nie do zaakceptowania przede wszystkim z tego powodu.

Garett PW
24 lutego 2015, 17:52
@Hobbit Ekhem...:

witchking PW
24 lutego 2015, 18:11
Hobbit właśnie odszedł z zespołu i cytując:
Cytat:
Krótko: zabraniam wykorzystywać artefaktów, zabraniam używać moich grafik z mapy przygody, zabraniam używać defa z poprawioną gammą, zabraniam używania mojego ostatniego portretu (którego i tak nie chcieliście użyć), wreszcie - zabraniam używać stworzonych przeze mnie dźwięków i muzyki.

Prosił też by wykreślić go z listy autorów. Przykro mi z tego powodu.

@Hobbit
Jeśli przemyślisz swoją decyzje i postanowisz wrócić to zapraszam.

Topork PW
24 lutego 2015, 18:13
Troszkę to niemiłe...a zakaz używania materiałów jest poprostu cholernie nie w porządku w stosunku do reszty teamu

Morglin PW
24 lutego 2015, 18:13
I kto tu się zachowuje jak małe dziecko? :P

HobbitHobbitMat. 7:3–5.

Kammer PW
24 lutego 2015, 18:16
Sayonara

Mi cygarman bardzo się podoba. Głównie dzięki cygaru.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2015, 18:19
Garett - to nie jest maska, tak wygląda twarz tych stworzeń.

Witch - przykro mi, że nie podałeś powodu, dla którego odszedłem z zespołu, wprowadzając przy tym w błąd innych, jak np. Morglina.

Wyjaśnienie więc padnie z mojej strony: zostałem oskarżony razem z Trithem o to, że nie przyczyniamy się do rozwoju projektu od dłuższego czasu. Takiego dźgnięcia w plecy zwyczajnie nie zamierzam darować. Jeśli ktoś nie potrafi docenić tego, ile robiliśmy wraz z Trithem dla rozwoju tego projektu i jak bardzo przyczyniliśmy się do tego, że w ogóle jesteśmy na takim etapie prac, to zwyczajnie nie mam ochoty z kimś takim współpracować.

EDIT: Żeby nie być gołosłownym - zamieszczam cytaty Witcha z rozmowy. Nie jestem upoważniony do zamieszczania całej rozmowy, jako że była ona prywatna, jeżeli zaś Witch mnie o to poprosi - usunę również i poniższy fragment. Niemniej mogę zapewnić, że nie wyrwałem niczego z kontekstu.



Tak, poczułem się oszukany. Nie pierwszy, nie ostatni raz, ale nie mogę tego zignorować.

Wrzucę tu niedługo wszystkie efekty swoich prac - z zastrzeżeniem, że bez pozwolenia wprost nie wolno ich nigdzie wykorzystywać.

Garett PW
24 lutego 2015, 18:23
@Hobbit Tak właściwie, to tak prezentuje się ich brak twarzy. :P
Chodziło mi tutaj o tą część twojej wypowiedzi:
Cytat:
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to, że żaden portret z H3 nie ma zakrytej twarzy?

Według mnie to zalicza się pod zakrytą twarz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 118 - 119 - 120 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel